Ціни актуальні на
UA
RU UA
Ваш кошик покупок ще порожній!
Фільтри

Пінополістирол

Сортувати по:
1
  1. Пінополістирол PENOBOARD 30х1200х550 мм

    Додати відгук

    Ціна від:
    94,05 грн / лист
    Отримати знижку
Сортувати по:
1

Пінополістирол Київ

Величезний вибір матеріалів для утеплення будинку може трохи заплутати покупця, однак їх можна розділити на органічні та неорганічні. До першого можна віднести пінополістирол, який дуже популярний в якості теплоізоляції для приватних будинків. Сировиною для виготовлення послужив полістирол гранульований, який утворює суміш з піноутворювача під час впливу високого тиску і температури.

 

Пінопласт – це метаріал для ізоляції, 98% його складу становить повітря, яке міститься у великій кількості мікроскопічних клітинок зі спіненого пінополістиролу.

 

Пентанольне заповнення (вуглеводень) полістиролових кульок відбувається при підігріві парою, в результаті пентан розширюється. Кульки під тиском теж розширюються і в кінцевому результаті утворюються комірчаста структура пінополістиролу, яка приблизно в 50 разів робить обсяг більше. Після наповнення повітрям комірки стають пружніми і склеюються під парою. Таким чином вони стають легкими, однорідними, стійкими до стиснення і зберігають свої розміри.

 

Інноваційний технологічний процес дозволив пінополістиролу отримати ряд переваг:

 

1. Стійкість до впливу підвищених температур - від -50 ° С до +75 ° С.
2. Пасивність при впливі хімічних речовин, до них можна віднести кислоту, луг, сольові розчини, масло та інші.
3. Не з'являються цвіль і грибок, гниття відсутнє.
4. Висока міцність і стійкість до сильних механічних навантажень.
5. Екологічна безпека для людини і навколишнього середовища.
6. Термін служби тривалістю від 20 до 50 років в залежності від виробника.

 

Широке поширення в будівництві пінополістирол отримав завдяки теплоізоляційним властивостям і невисокій ціні. Його використовують як в індивідуальному, так і в монолітному будівництві, де він служить як утеплювач при виробництві багатошарових панелей.

 

Екструдований пінополістирол і його сфера застосування

 

Екструдований пінополістирол (стиродур) – синтетичний продукт для теплоізоляції, який дуже швидко завоював довіру у покупців і користується великою популярністю в будівництві.

 

Візуально він представлений, як єдина плита, в складі якої безліч комірок розміром 0,1-0,2 мм. Виробництво матеріалу відбувається шляхом перемішування полістирольних гранул під впливом високої температури і тиску. З екструдера ми отримуємо готовий продукт, стиродур, який за його високими теплоізоляційними властивостями і щільністю буде відрізнятися від пінополаста.

 

У стіродура є безліч переваг:

 

1. Гідрофобность - вода не вбирається завдяки унікальній структурі.
2. Стійкість до різких коливань температури - від -50 ° С до +75 °С.
3. Найменший коефіцієнт теплопровідності - близько 0,030 Вт/м·К. Тепло утримується всередині приміщення.
4. Стійкий до впливу механічних навантажень.
5. Термін служби складає більше 50 років.

 

Як утеплювач його можна застосовувати в різних частинах будівлі: фасад, підлога, фундамент, цоколь, укос дверей і вікон, ділянки, де можливі утворення «містків» холоду. Також його можуть використовувати на автомагістралях, як універсальний матеріал для утеплення, тим самим запобігаючи промерзанню.

 

Висока щільність на стиск дозволяє застосовувати матеріал, як самостійну несучу підкладку в різних системах утеплення горизонтальної конструкції: підлога, плоскі дахи та ін.

 

Щоб не допустити появу «містків» холоду і поліпшити механічне поєднання між плитами на торцях з'єднань присутні елементи шип-паз.

 

Купити пінополістирол в Києві

 

Ефективність утеплення будинку залежить від того, чи правильний вибрали матеріал і чи проводився монтаж згідно з інструкцією виробника. Тому, якщо Ви перебуваєте на сайті або в магазині потрібно звернути свою увагу на такі характеристики:

 

1. вбирання вологи і щільність;
2. теплопровідність;
3. температурний режим, який матеріал здатний витримати;
4. товщина листів;
3. міцність на стиск при 10% деформації;
4. межа міцності при вигині.

 

Ще одним важливим питанням є кількість матеріалу. З цим можуть допомогти співробітники нашої компанії, яким потрібно буде повідомити лише площю робочої поверхні.

 

Придбати потрібний матеріал можна в нашому інтернет магазині. Тут представлений утеплювач за найдоступнішою ціною, а доставка здійснюється по Києву і області в зручний для Вас час.