Ваш кошик покупок ще порожній!
UA
RU UA
Фільтр

Затирка для плитки

Правильно покладена плитка на кухні або у ванній кімнаті - всього лише половина успіху. Варто переконатися, що естетичне оздоблення доповнює декоративний ефект всієї кімнати. Суміші для підлоги - це високоміцний цементний розчин, який гарантує елегантні міжпластинчасті шви навіть на підкладках з підвищеними тепловими навантаженнями або обладнаними підлоговим опаленням.


Матеріал можна також використовувати на балконах і терасах, де розчин піддається впливу води, ультрафіолетових променів або змінних температур.


З'єднувальний розчин являє собою гнучке цементне і гідрофобне з'єднання, призначене для міжпластинчастих зварних швів. Варто відзначити, що це водостійкий і морозостійкий матеріал, і, отже, його можна використовувати в приміщеннях з високою вологістю, на балконах або терасах. Він підходить для заповнення зазорів в кераміці, керамограниті, кам'яній плитці, а також штучному камені і мозаїчній плитці. Але його не слід використовувати на деревині, металі, пластмасі. Дрібнозерниста маса дозволяє виготовляти шви шириною від 2 до 7 мм. Завдяки цьому розмір розчину можна індивідуально відрегулювати до розміру плитки, яку потрібно вкласти. Класифікація CG2 цього цементного розчину дозволяє використовувати його в умовах з підвищеними вимогами, а також на підкладках з підігрівом підлоги. Цікаво, що затирка випускаються в кількості до 12 кольорів. Будь-які відтінки теплого жовтого і коричневого будуть відмінно працювати з плитами однакового кольору. У свою чергу, антрацитові і сині кольори доповнять облицювання більш характерними відтінками. Нейтральний білий і сірий кольори підкреслять елегантний зовнішній вигляд будь-якої кімнати.


Затирки слід змішувати тільки з чистою водою. Потім, використовуючи підходящий шпатель, помістіть масу в шви, обережно заповнивши міжпластинчасті простори. Завжди направляйте шпатель по діагоналі в напрямку до плитковому шву. Приблизно через 15 хвилин після того, як плитки були встановлені, очистіть всю поверхню чистою водою, щоб не стирати проміжки. Приблизно через 24 години ви можете ходити по плитках, через 72 години їх можна навантажувати.


Заповнюючи стики між плитами, ми збільшуємо естетичні та функціональні властивості поверхонь, покритих глазур'ю. Тому варто вибирати матеріали найвищої якості, які ідеально заповнюють проміжки, створені між окремими елементами облицювання, дозволить зробити міцний і надзвичайно естетичний розчин, який завершить остаточний декоративний ефект.