Телефонуйте нам 365 днів на рік!

Ціни на сайті актуальні. Остання перевірка була 05.08.20
Фільтр

Мінеральна

 1. Мінеральна штукатурка EDELPUTZ 2R

  Залишіть відгук про цей товар першими

  319,68 грн / уп.
  Структура: короїд
  Розмір зерна:   2 мм
  Упаковка: 25 кг
  Застосування: для зовнішніх і внутрішніх робіт

  Призначення:

  Для оштукатурювання всіх видів мінеральних

  основ, для систем теплоізоляції

  Детальніше
  Отримати знижку

 2. Мінеральна штукатурка EDELPUTZ SPEZIAL

  Залишіть відгук про цей товар першими

  335,52 грн / уп.
  Структура: баранець
  Розмір зерна:   1,5 мм; 2 мм
  Упаковка: 25 кг
  Застосування: для зовнішніх і внутрішніх робіт

  Призначення:

  Для оштукатурювання всіх видів мінеральних

   основ, для  систем теплоізоляції

  Діють додаткові знижки!

  Детальніше
  Отримати знижку

Мінеральна штукатурка

Беручи до уваги ціни на ринку, можна сказати, що мінеральна штукатурка безумовно дешевша, ніж дисперсійна штукатурка. Однак тут не можна забувати, що ми повинні зосередитися не тільки на ціні самого матеріалу, але і на те, які додаткові обробки зажадають повної обробки фасаду. Як правило, мінеральні штукатурки призначені для покриття фасадною фарбою, щоб забезпечити остаточний зовнішній вигляд фасаду і захист від погодних умов.


Мінеральна штукатурка використовується для декоративних тонких штукатурних покриттів всередині і зовні будинків. Прекрасно вбирає і зберігає колір, тому ви можете покривати її яскравими фасадними фарбами. Штукатурка, виготовлена в техніці баранець, більш стійка до забруднення і розвитку цвілі, ніж штукатурка, виготовлена в техніці короїд.

 

Тонкоплівкові мінеральні штукатурки містять цемент і вапно в якості сполучних. Вони використовуються протягом тривалого часу, але їх рецепти все ще поліпшуються, як наприклад, вся продукція Baumit. Ось чому у них стає все ще більше шанувальників. Правильно нанесені і закінчені (зазвичай вони пофарбовані) служать протягом багатьох років, демонструючи високу стійкість до грибка і моху, є паропроникними і в той же час недорогими.


Мінеральні штукатурки дуже довговічні, завдяки сполучним, які вони містять. З плином часу, вони тільки зміцнюються і покращують її властивості. З іншого боку, мінеральні штукатурки - це штукатурки з великим водопоглинанням, тому необхідно покривати ці штукатурки за допомогою фасадних фарб, які обмежують абсорбованість.

 

Мінеральні штукатурки рекомендуються в системах з використанням мінеральної вати в якості теплоізоляційного матеріалу через випаровування цієї штукатурки, що безперечно краще, ніж дисперсійна штукатурка. В цьому випадку пам'ятайте, що нанесена фарба не має занадто високу дифузійну стійкість, щоб запобігти блокуванню і водяна пара мігрує через перегородку. При замішуванні розчину дуже важливо дотримуватися пропорції штукатурки і води, якщо зміняться пропорції, то малюнок по всій площі може істотно відрізнятися і кидатися в очі.

НАС РЕКОМЕНДУЮТЬ:   
© 2020 Itera Treid. All Rights Reserved.