Ваш кошик покупок ще порожній!
UA
RU UA
Фільтр

Грунтовки

1
 1. Грунтовка GRUND

  Додати відгук

  200,10 грн / уп.
  Упаковка:     відро 10 кг  
  Витрати:   ~ 0,15 кг/м2

  Діють додаткові знижки!

  Детальніше
  Отримати знижку
 2. Грунтовка GRUND Грунтовка GRUND

  Ґрунтівка глибокопроникна Ceresit CT 17

  Додати відгук

  Звичайна ціна: 303,20 грн

  Special Price 272,88 грн / уп.

  Упаковка:     відро 10 кг  
  Витрати:   0,1 до 0,2 л/м2

  Акція діє до 30 вересня 2021 року.

  Детальніше
  Отримати знижку
 3. Грунтовка GRUND Грунтовка GRUND

  Грунтовка CERESIT R 777

  Додати відгук

  827,00 грн / уп.
  Упаковка:     відро 10 кг  
  Витрати:   ~ 0,30 кг/м2

  Акція діє до 30 вересня 2021 року.

  Детальніше
  Отримати знижку
 4. Грунтовка UNI PRIMER

  Додати відгук

  1 048,26 грн / уп.
  Упаковка:     відро 25 кг
  Витрати:    0,25-0,30 кг/м2 на шпатлівці
       0,40-0,50 кг/м2 на штукатурних основах 

  Діють додаткові знижки!

  Детальніше
  Отримати знижку

Ґрунтовки BAUMIT - купити в Києві

Ґрунтування стін - це спосіб об'єднати підкладку перед фарбуванням, поліпшити поглинання стін, зміцнити їх поверхню і поліпшити адгезію поверхні. Дуже важлива роль всіх ґрунтів полягає в створенні водонепроникного бар'єра, який захищає стіну від вологи і руйнує поверхню грибка.

 

Заповнення стін здійснюється за допомогою спеціальних фарб і ґрунтів, які створюються на основі спеціальних формул. Склад речовин, що використовуються для ґрунтування, готується для усунення відмінностей в кольорі і текстурі, підготовлених для забарвлення стіни. Використання праймерів також допомагає зменшити кількість пігменту, необхідного для забарвлення певної поверхні. Ось чому ґрунтування також є дуже важливим фактором, який відповідає за зниження витрат на оновлення.

 

Шар ґрунтовки стіни потрібен для стін, які ніколи не були пофарбовані - поверхні, які вже були покриті пігментами, не вимагають такої обробки.


Купити ґрунтовку в Києві

Ґрунтовки BAUMIT - це готові до використання суміші, які врівноважують абсорбцію субстрату і покращують адгезію тонкошарових структурних і мозаїчних штукатурок. Їх слід використовувати тільки на мінеральних основах, наприклад, на бетоні.

 

Крім того, продукт використовується, наприклад, для штукатурки і гіпсу, гіпсокартону, армованих шарів в системах ізоляції. Не використовуйте продукт на свіжих вапняних штукатурках і пластмасах.

 

Перш ніж приступати до використання ґрунтовки BAUMIT, поверхня повинна бути підготовлена належним чином. Вона повинна бути очищена, без тріщин і щілин, і без біологічного вицвітання. Рівномірно наноситься по всій поверхні, при цьому, температура навколишнього середовища під час нанесення повинна бути вище 5 °С.