Ціни актуальні на
UA
RU UA
Ваш кошик покупок ще порожній!
Серезит СР 65

Інші зображення

Гідроізоляційна суміш Ceresit CR 90

Артикул:19555

Упаковка: 25 кг

Застосування: для гідроізоляції споруд і будівельних конструкцій

899,00 грн / уп.
Склад Itera:

Під замовлення

Купити в 1 клік

Отримайте консультацію щодо застосування, доставки і оплати, гарантій:

Ceresit CR 90 – суміш кристалізаційна для гідроізоляції конструкцій і споруд, яка застосовується для забезпечення захисту від води недеформівних основ. Вона утворює надійний шар гідроізоляції на поверхні мінеральних основ (стяжки й штукатурки, бетон, кладки) в будівлі та зовні, які зазнають постійного контакту з водою. Потрапляючи в структуру бетону добавки в порах поверхні мінеральної основи створюють з'єднання (кристали). Це дозволяє повністю закрити або зменшити розміри капілярних шляхів і не дає проникати воді всередину. Кристалізовані пори є додатковим захистом поверхні від ушкоджень або розриву від тріщин. Церезіт можна використовувати для підземних частин будівлі, опорних стійок, балконів, резервуарів для води (в тому числі з питною водою) глибиною до 15 м, цегляної кладки з заповненим швом, мінеральних стяжок та штукатурок.

 

Властивості:

- гідрофобність і кристалізація пір;

- можна використовувати при негативному і позитивному водяному тиску;

- заповнення мікротріщин бетону з шириною до 0,3 мм;

- застосовується спільно з ущільнювальною стрічкою;

- паропроникність;

- морозостійкість;

- нанесення за допомогою щітки або шпателя.

 

Розрахунок необхідних матеріалів

Якщо Вам потрібен розрахунок всіх необхідних матеріалів для Вашого фасаду, ви можете відправити на електронну пошту info@iteragroup.com.ua запит на розрахунок або передзвонити за номерами (066)578-12-22, (067)578-12-22, (063)578-12-22, щоб отримати консультацію при виборі матеріалів.

 

Розрахунок необхідних матеріалівПри облаштуванні фасаду важливо використовувати не тільки якісні матеріали, а й довірити виконання фасадних робіт висококваліфікованим фахівцям. Тільки за таких умов Ви гарантовано отримаєте довговічний і якісний фасад. У нас є великий досвід виконання як фасадних, так і внутрішніх оздоблювальних робіт. Всі наші фахівці професіонали своєї справи!

Напишіть власний відгук

Ви пишете відгук на товар: Гідроізоляційна суміш Ceresit CR 90

Як мені оцінити цей продукт? *

  1 зірка 2 зірки 3 зірки 4 зірки 5 зірок
Оцінка