Ціни актуальні на
UA
RU UA
Ваш кошик покупок ще порожній!
Фальцева покрівля RUUKKI CLASSIC D SILENCE EMBOSSED

Інші зображення

Фальцева покрівля RUUKKI CLASSIC D SILENCE EMBOSSED

Артикул:121

Рекомендована позиція преміум-сегменту, ціни уточнюйте у менеджера


Покриття: Embossed Pural matt bt 

Гарантія: 50 років

Наявність: під замовлення 4-6 тижнів

Мінімальне замовлення – 50 м2  

0,00 грн / м²
Склад Itera:

Під замовлення

Купити в 1 клік

Отримайте консультацію щодо застосування, доставки і оплати, гарантій:

Ця елітна фальцева покрівля, розроблена для тих, хто гідний найкращого. Вона об'єднує всі переваги покрівлі Classic: елегантний дизайн, висока якість і довговічність. Головна особливість покрівлі - рельєфна поверхня і 2 додаткові ребра жорсткості, які надають покриттю Classic D Silence Embossed  неповторний зовнішній вигляд, а також ефективна звукоізоляція, що підвищує комфорт життя.


Фальцева покрівля Classic D Silence Embossed виробляється зі сталі в покритті Pural Matt Embossed, і поставляється з гарантією 50 років на технічні та 25 років на естетичні властивості.

Переглянути грантійний сертифікат

Гарантія на технічні характеристики: властивості технічного характеру є механічною функціональністю продукту. Продукції не страшна наскрізна корозія листів покрівлі на протязі всього терміну, зазначеного періодом експлуатації.

Гарантія на естетичні характеристики:поширена на зовнішню забарвлену поверхню продукту. Гарантія збереження кольору і покриття протягом усього терміну експлуатації. На технічні властивості - до 50 років, на естетичні властивості - до 25 років.

ГАМА КОЛЬОРІВ, В ЯКИХ ВИГОТОВЛЯЄТЬСЯ ФАЛЬЦЕВА ПОКРІВЛЯ CLASSIC D SILENCE (ПОКРИТТЯ Embossed Pural matt bt):

  

  

 ПОКРИТТЯ: 

Покриття RAFMATT

Покриття Rough Polmatt (RAFMATT) - матове, злегка-структуроване покриття. Стійкість до ультрафіолету, корозії, подряпин - хороша.

Покриття PUMA

Покриття Pural Matt (PUMA) - матове структуроване покриття на основі поліуретанової смоли з товстим шаром зносостійкої грунтовки. Покриття добре витримує механічний знос і ультрафіолетове випромінювання, має чудову стійкість до корозії.

 

 

 

Покриття crown bt

Покриття Crown BT - прийшло на заміну легендарному захисту GreenCoat Purex. GreenCoat Crown BT - більш надійне та екологічне. Значна частина нафтохімічних компонентів була замінена органічною сировиною. Це вплинуло на стійкість до корозії та сонячних променів.

Покриття PUMA

Покриття Pural Matt bt (PUMA bt) - матове структуроване покриття зі сталі преміум-сегменту компанії SSAB, з використанням унікальної біотехнології (bt). Основна відмінність новинки - високий ступінь екологічної чистоти. При виробництві замість стандартних мінеральних компонентів використовуються аналоги біологічного походженняТаке покриття забезпечує високу стійкість до атмосферних впливів, корозії та УФ-випромінювання. Гарантія на вигоряння кольору 25 років.

Виміряти товщину металу Рууккі

Товщина сталі, заявлена заводом Ruukki, складає 0,50 мм. Чим товще метал, тим він більш жорсткий, тому в процесі монтажу виріб з такої сировини важко піддається деформації і з ним зручніше працювати. Але на довговічність металу впливає не так товщина сталі, як якість покриття і масовий еквівалент цинку. 

Зовнішній шар полімеру захищає продукцію від технічних пошкоджень та впливу ультрафіолету, а кількість цинку з кожного боку аркуша гарантує довговічність продукції. Чим товще буде шар цинку, тим довше металочерепиця Ruukki може протидіяти руйнівному впливу навколишнього середовища.

Металочерепиця Ruukki, на відміну від багатьох інших виробників, має кількість цинку 275 г/м², що дорівнює товщині захисного шару 20 мкм з кожного боку.

Завдяки цим властивостям, Ruukki гарантує довговічність своєї продукції і підтверджує її письмовими гарантійними зобов'язаннями.

Розміри фальцевої покрівлі Classic Silence D embossed

Розміри фальцевої покрівлі Classic Premium

 Корисна ширина:   475 мм
 Максимальна ширина:   505 мм
 Мінімальна довжина:   800 мм
 Максимальна довжина:   10 000 мм
 Висота фальцу:   33 мм
 Мінімальний ухил:   8 ° (1:7)

Напишіть власний відгук

Ви пишете відгук на товар: Фальцева покрівля RUUKKI CLASSIC D SILENCE EMBOSSED

Як мені оцінити цей продукт? *

  1 зірка 2 зірки 3 зірки 4 зірки 5 зірок
Оцінка

Схожі Товари