Телефонуйте нам 365 днів на рік!

Ціни на сайті актуальні. Остання перевірка була 07.03.21
Грунтовка GRUND

Інші зображення

Грунтовка GRUND

Упаковка:     відро 10 кг  
Витрати:   ~ 0,15 кг/м2

Діють додаткові знижки!

164,45 грн / уп.

Є в наявності

Brand: BAUMIT
Отримати знижку
View Detail
АБО

Глибокопроникна грунтувальна суміш BAUMIT GRUND – високоякісна, без розчинників, глибокопроникна водополімерна грунтувальна суміш. Зручна в застосуванні, екологічно безпечна.

Зміцнює, збільшує адгезійні властивості, вирівнює поглинаючу здатність поверхні. Призначена для підготовки мінеральних поглинаючих основ під подальше нанесення стартових штукатурних покриттів, підлогових стяжок та нівелір-прошарків, ремонтних і гідроізоляційних складів, самовирівнюючих і клейових сумішей для облицювання плитковими матеріалами. Матеріал готовий до використання. Застосовується ззовні і всередині будівель.

Розрахунок необхідних матеріалів

Якщо Вам потрібен розрахунок всіх необхідних матеріалів для Вашого фасаду, ви можете відправити на електронну пошту info@iteragroup.com.ua запит на розрахунок або передзвонити за номерами (044)578-12-22, (066)578-12-22, (067)578-12-22, (063)578-12-22, щоб отримати консультацію при виборі матеріалів.

 

Розрахунок необхідних матеріалівПри облаштуванні фасаду важливо використовувати не тільки якісні матеріали, а й довірити виконання фасадних робіт висококваліфікованим фахівцям. Тільки за таких умов Ви гарантовано отримаєте довговічний і якісний фасад. У нас є великий досвід виконання як фасадних, так і внутрішніх оздоблювальних робіт. Всі наші фахівці професіонали своєї справи!

Прайс-лист продукції Baumit    Прайс-лист продукції Baumit

 

Увага! Ціни на сайті вказані зі знижкою 20%!

Напишіть власний відгук

Ви пишете відгук на товар: Грунтовка GRUND

Вас також можуть зацікавити наступні товари

  • Грунтовка UNI PRIMER

    866,18 грн / уп.

    Залишіть відгук про цей товар першими

  • Грунтовка UNI PRIMER

    866,18 грн / уп.

    Залишіть відгук про цей товар першими

НАС РЕКОМЕНДУЮТ:   
© 2021 Itera Trade. All Rights Reserved.