Ціни актуальні на
UA
RU UA
Ваш кошик покупок ще порожній!
Фільтри

Ковролін

    • Товари, що відповідають вибору відсутні.

Ковролін варто купити в тому випадку, якщо необхідно м'яке, але в той же час практичне підлогове покриття. Його використовують як для кімнат і житлових приміщень, так і для офісів, бібліотек, громадських місць, а також для виставок. Це універсальний матеріал, який має величезну сферу застосування. А завдяки відмінностям в товщині, довжині ворсу та інших характеристиках, різні моделі вдало оптимізовані для потреб того чи іншого приміщення. Такій популярності сприяє маса переваг:

  • Приємний зовнішній вигляд
  • Комфорт та м`якість покриття
  • Створення затишної обстановки
  • Розкішний зовнішній вигляд

Це підлогове покриття відмінно показує себе як під час монтажу, так і протягом усього терміну експлуатації. Завдяки великому асортименту легко підібрати найбільш підходящий варіант.

 

Купити ковролін в Києві за низькою ціною для офісу або виставки

Це справжня знахідка для власників офісних центрів. Матеріалом можна вистелити не тільки кабінети, а й коридори. Так атмосфера стане більш домашньою і комфортною. А стукіт підборів по плитці більше не буде відволікати увагу працівників. До того ж, завдяки своїй м'якості, ковролін гарантує підвищену безпеку. При падінні речі збережуть свою цілісність, чого точно не відбудеться у випадку з плиткою.

 

Купити ковролін в Києві - актуальна пропозиція для виставкових центрів. Укладання, як і демонтаж, дуже простий, і займає мало часу. А великий асортимент забарвлень дозволить вам підібрати максимально близький колір до корпоративного. Таким чином, буде створена цілісна і завершена композиція, а людям буде приємніше знаходитися на території вашого стенду.

 

Від чого залежить якість ковроліну і його ціна

Від сфери застосування ковроліну в першу чергу залежить його ціна. Наприклад, виставковий - недорогий, але тонкий і не витримує тривалих навантажень. А комерційний навпаки, щільний і міцний, але має високу вартість. Крім цього, важливий параметр – це тип виготовлення:

  • голкопробивний
  • тканий
  • тафтінговий

Купити ковролін за низькою ціною в Києві, але при цьому не прогадати з якістю - можна, обравши голкопробивний спосіб. На сьогоднішній день він найпопулярніший, чому сприяє висока якість і низька вартість. Це ідеальне рішення для офісів, готелів і подібних приміщень з середнім рівнем прохідності.

Відмінності різновидів не тільки в способі виробництва, а й в довжині і жорсткості волокна. Так для побутового ковроліну, який укладають в спальнях, може застосовуватися товстий, м'який і довгий ворс, і такий матеріал буде нагадувати пухнастий килим. А ось комерційний - навпаки, жорсткий і короткий ворс забезпечує простоту в догляді і стійкість до високої прохідності.

 

На нашому сайті низька ціна ковроліну і великий асортимент

Визначившись з призначенням, ви можете сміливо звертатися до нас. Наші фахівці з покриття для підлоги допоможуть вам підібрати найкращий варіант, який буде відповідати всім вимогам. Ми пропонуємо дуже приємні розцінки, до того ж, у нас постійно діють додаткові знижки і акції. А власна логістична служба, і склад в Києві дозволяють максимально швидко реалізувати на замовлення.