Ціни актуальні на
UA
RU UA
Ваш кошик покупок ще порожній!
Фільтри

Побутовий ковролін

    • Товари, що відповідають вибору відсутні.

Мода змінюється, і це також стосується інтер'єру. Сьогодні килими використовуються рідше, ніж раніше, і, якщо їх використовують, то вони займають лише частину поверхні, розкриваючи красу дерев'яної або керамічної підлоги в іншій частині кімнати.


Ну а якщо м'яка поверхня повинна покривати всю вітальню, спальню або дитячу кімнату, зазвичай вибирають ковролін, часто однорідного кольору. Завдяки цьому підлога виглядає сучасно і в той же час забезпечує комфорт для ваших ніг. Ідеально підходить для цього побутовий ковролін. Він прекрасно покриває підлогу, не утворюючи заломів, що дуже важливо, якщо вдома є маленькі діти. Це не дозволить спотикатися і падати, та й будь-які падіння будуть м'якими. Іншою важливою перевагою ковроліну є той факт, що він заглушає звуки дуже добре. Особливо в разі підкладки на повстяній основі дитячі ігри не будуть чутні сусідам і не будуть доставляти дискомфорт.


Ковролін - чудове вирішення і для інших кімнат будинку, не тільки для дитячих. Без проблем його можна застосувати у вітальні, бібліотеці, передпокої, на сходах. Розширення застосування підлогових покриттів можливе завдяки тому, що їх параметри поліпшуються. Сучасне килимове покриття може бути не тільки пухнастим і оксамитовим на дотик, але також стійким до витоптування, бруду або вицвітання.
У сучасному побутовому ковроліні все частіше присутні антиалергічні покриття, які утримують пил на поверхні.


Недоліками килимових покриттів є те, що їх складніше зберігати в чистоті в порівнянні з дерев'яними панелями або керамікою. Якщо забруднюється поверхня, потрібно негайно видалити пляму. Але в наш час так багато коштів для чищення та способів догляду, що це абсолютно непомітний нюанс, в порівнянні з плюсами, які ви отримаєте від придбання ковроліну. Завдяки йому пил не переміщається вільно і не змішується з повітрям в приміщенні, а осідає на поверхні покриття. Килим слід регулярно пилососити, регулюючи частоту до рівня використання підлогового покриття і поточних потреб членів сім'ї. Килимові покриття найкраще чистити шляхом миття засобом, тобто за допомогою піни. Для цієї мети краще всього використовувати засоби, які підходять для миття килимів. Спеціальна чистка може бути проведена з використанням активної піни і прибирання за допомогою пилососа. Важливим аспектом при виборі такого виду підлогового покриття є не тільки його зовнішній вигляд, а й гіпоалергенність. Для людей, які страждають алергією, кращим варіантом буде покриття з більш коротким і щільним ворсом, переважно саксонського типу (розрізаний ворс) або з петлями.


А ось якщо говорити про зовнішні дані, то тут величезний вибір матеріалу. Він може бути пофарбований в різноманітні відтінки, з візерунками і навіть цілими картинами. Нейтральне забарвлення робить інтер'єр спокійним, акцентує увагу на інших деталях, а ось помітні малюнки самі стають акцентом кімнати. Крім того, ковролін відмінно поєднується з меблями і аксесуарами в різних стилях.