Ціни актуальні на
UA
RU UA
Ваш кошик покупок ще порожній!
Фільтри

Килимова плитка

    • Товари, що відповідають вибору відсутні.

Коврова плитка – чудова альтернатива килимам.
Килимові плитки - це елементи килима, виконаного на спеціальній бітумній основі, що складається з декількох шарів розміром 50 х 50 см. Килимові накладки з плитки характеризуються високою міцністю, звукопоглинанням і можливістю створення різних конструкцій. Плитка особливо рекомендується для приміщень з високим рівнем навантаження, таких як офіси, ресторани, готелі, магазини і т. Д. Додатковою перевагою плиток є легка заміна окремих елементів при забрудненні. Плитка відрізняється від традиційної установки килимів тим, що можна класти їх без клею.


Комфорт, пов'язаний зі складанням і подальшим використанням такої підлоги незрівнянно більше, ніж у випадку традиційних підлогових покриттів. Вибираючи це рішення, ви отримуєте:
- практично необмежені можливості для створення цікавих і унікальних конструкцій, шляхом об'єднання елементів;
- поліпшена акустика приміщення, якість повітря і ослаблення звуку;
- підвищення рівня безпеки шляхом створення поверхні, яка не ковзає;


Найлегше підганяти готові килимові плитки до певного розміру, необхідного вам. Тому не буде відходів матеріалу, що виникають при різанні традиційного рулонного матеріалу. Килимові плити ідеально підходять як покриття підлоги в ділових або офісних приміщеннях. Скрізь, де експлуатація підлоги більше, через прийом гостей або кількість працівників, відмінно впоратися з поставленим завданням зможе саме міцна килимова плитка. Вони стійкі до шкідливих факторів і не схильні до зношування, виникнення отворів (наприклад, від каблуків) або деформацій.
Плитка - це модульне рішення, яке дає вам можливість багаторазово використовувати один і той же матеріал. Крім того, укладання плитки займає набагато коротший час встановлення. Також легше, якщо один з елементів пошкоджений або забруднений - його можна легко зняти і замінити, не замінюючи всю підлогу. Підкладка плитки також дає можливість поєднувати різні розміри окремих елементів і використання різних візерунків, що забезпечує варіативність дизайну.


Таке покриття підлоги має, безумовно, більше переваг, ніж недоліків, які ви помітите не тільки на етапі складання, а й при подальшому використанні. Легко і швидко, ви можете оновити дизайн, усунути пошкоджену плитку тощо. Це значно відрізняє плитку для підлоги від інших килимових покриттів. Вона гіпоалергенна і, крім того, легко чиститься.


Переваги килимової плитки -

- довговічність плити;
- проста установка;
- Вищий клас зносостійкості - 33;
- Простота очистки плитки;
- Незліченні можливості для дизайну;
- відходи при монтажі - до 8%;
- Високоміцні килимові плитки;
- Шумоізоляція;