Ваш кошик покупок ще порожній!
Itera Group™ Офіційний сайт компанії
close
 • cityОфіс - Київ, вул. Ямська, 72
 • cityСклад - Київ, вул. Волинська, 40
UA
RU UA
Ми у соціальних мережах
 • instagram
 • facebook
 • youtube
Фільтр

Офісний

Сортувати по:
1
 1. Ковролін MIAMI

  Додати відгук

  137,60 грн / м²
  Отримати знижку
 2. Ковролін DURBAN

  Додати відгук

  154,00 грн / м²
  Отримати знижку
 3. Ковролін LIDER

  Додати відгук

  245,00 грн / м²
  Отримати знижку
 4. Ковролін DAKAR

  Додати відгук

  249,99 грн / м²
  Отримати знижку
 5. Ковролін PRIMAVERA

  Додати відгук

  265,00 грн / м²
  Отримати знижку
Сортувати по:
1

Офісний ковролін – ще один популярний різновид цього універсального покриття для підлоги. Використовується для приміщень з порівняно високим навантаженням. Характерна не тільки стійкість до ходьби, але і до статичного навантаження, у вигляді меблів. Таке рішення дозволяє зробити приміщення більш комфортним і затишним, додати солідності і певний штрих в дизайнерському оформлення в корпоративному стилі.

 

Купити ковролін для офіса в Києві

Ціна на офісний ковролін залежить від таких факторів:

 • Довжина ворса
 • Загальна товщина
 • Зносостійкість
 • Виробник

 

Звичайно, кожен підбирає підлогове покриття відповідно до корпоративного стилю та ідеології компанії. Тому, вибір дуже широкий і включає в себе як однотонні варіанти приглушених тонів з мінімальною висотою ворсу, так і досить оригінальні рішення. До них відносяться як більш цікаві забарвлення, так і вельми велика довжина ворсу, яка здатна створити практично домашню обстановку.

 

Як правило, офісний ковролін купити можна 22 або 21 рівня зносостійкості. Але існують також варіанти і 32-ого, такий зможе витримати набагато більше навантаження. В цілому ціна на офісний ковролін стартує від 120 грн за м.кв та може досягати 226 грн. На це впливає поєднання всіх перерахованих вище параметрів.

 

Який офісний ковролін купити?

Обираючи ковролін для офісу в Києві спочатку дивіться на клас міцності. Від цього залежить те, наскільки швидко він почне втрачати свій зовнішній вигляд, а значить, потрібно буде замінити. Адже невдале килимове покриття для підлоги – це ще гірше, ніж його відсутність. Тому до підбору варто підійти уважно і відповідально.

 

Що стосується вибору кольору, то це залежить тільки від корпоративної культури. Звичайно, найпоширенішим варіантом є однотонні темні кольори. Вони не забруднюються, і підійдуть практично до будь-якого інтер'єру. Користуються популярністю однотонні насичені кольори зі вкрапленнями світлих ниток. Це створює ілюзію об'ємності і додає деяку оригінальність.

 

Менш популярними є різні візерунки або геометричні форми, наприклад, ромби або квадрати. Як бачите, асортимент дуже великий. А палітра налічує тільки кілька відтінків сірого, не кажучи вже про зелений, червоний, синій, бежевий та інших.