Ціни актуальні на
UA
RU UA
Ваш кошик покупок ще порожній!
Фільтри

Напівкомерційний ковролін

    • Товари, що відповідають вибору відсутні.

Килими були популярним покриттям для квартир і будинків протягом багатьох років. Причина, ймовірно, в тому, що килимове покриття додає інтер'єру затишок. Підлогове покриття для офісу повинно бути високого рівня стійкості, просте в експлуатації та догляді, при цьому не збирати пил і сміття. Через наявність великої кількості меблів для співробітників експлуатація підлогового покриття піддавалася ускладнення, тож покриття має бути зносостійким. Як у великих корпораціях, так і в середніх і малих компаніях все більше уваги приділяється тому, щоб місце роботи було гармонійним у всьому. Ковролін безумовно, допоможе створити образ сучасного, відкритого простору, зробити робоче місце більш комфортним і затишним.

 

Перш за все, такі аксесуари, як килими, дивани, лампи, можуть бути носієм кольору в інтер'єрі і, таким чином, оживляти його, покращувати атмосферу. Отримане відчуття комфорту суттєво підвищить ефективність офісних працівників. Крім того, це ефективний спосіб створити позитивний імідж компанії серед ділових партнерів і клієнтів. Ковролін може укладатися в різних зонах, наприклад, в їдальнях, в зонах для зустрічей на каву з діловими партнерами або в кімнатах відпочинку.

 

На додаток до найпростіших покриттів підлоги, якими вже давно встелені офісні приміщення, можна додати варіанти напівкомерційного ковроліну в певних кольорах і візерунках. Залежно від стилю, в якому був створений весь інтер'єр, можна підібрати сучасні моделі ковроліну з геометричними візерунками, додати східні, квіткові, дуже елегантні мотиви, монохромні або з градієнтом. Високоякісний ковролін з товстим пружним ворсом і унікальною текстурою освіжить Ваш офіс.