Телефонуйте нам 365 днів на рік!

Ціни на сайті актуальні. Остання перевірка була 08.04.20
Фильтр

Egger

 1. Ламінат Egger Classic V0

  Залишіть відгук про цей товар першими

  250,29 грн / м²

  Клас навантаження - 32 / АС4

  Товщина - 8 мм

  Розмір - 192 х 1292 мм

  В упаковці - 1,9845 м2

   

  Ціну на колір Вуд Адана сірий уточнюйте у менеджера!

  Детальніше

 2. Ламінат Egger Classic V4

  Залишіть відгук про цей товар першими

  265,10 грн / м²

  Клас навантаження - 32 / АС4

  Товщина - 8 мм

  Розмір - 193 х 1291 мм

  В упакованні - 1,9933 м2

  Детальніше

 3. Ламінат Orion V0

  Залишіть відгук про цей товар першими

  275,00 грн / м²

  Клас навантаження - 32 / АС4

  Товщина - 8 мм

  Розмір - 192 х 1292 мм

  В упакованні - 1,9845 м2

   

  Колекція Оріон проводиться для українського ринку на потужностях компанії Egger

  Детальніше

 4. Ламінат Egger Pro Classic V0

  Залишіть відгук про цей товар першими

  275,47 грн / м²

  Клас навантаження - 32 / АС4

  Товщина - 8 мм

  Розмір - 192 х 1292 мм

  В упакуванні - 1,9845 м2

   

  Ціну на лімінат Дуб Кортіна білий EPL034R прохання уточнювати у менеджера!

  Детальніше

 5. Ламинат Egger Pro Classic V4

  Залишіть відгук про цей товар першими

  296,20 грн / м²

  Класс нагрузки - 32 / АС4

  Толщина - 8 мм

  Размер - 193 х 1291 мм

  В упаковке - 1,9933 м2

   

  Цены на цвета Дуб Амьен светлый, Дуб Элтон белый EPL102 уточняйте у менеджера

  Детальніше

 6. Ламинат Orion V4

  Залишіть відгук про цей товар першими

  299,00 грн / м²

  Класс нагрузки - 32 / АС4

  Толщина - 8 мм

  Размер - 192 х 1292 мм

  В упаковке - 1,9845 м2

   

  Коллекция Орион производится для украинского рынка на мощностях компании Egger

  Детальніше

 7. Ламинат Egger Pro Large

  Залишіть відгук про цей товар першими

  311,01 грн / м²

  Класс нагрузки - 32 / АС4

  Толщина - 8 мм

  Размер - 246 х 1291 мм

  В упаковке - 2,5407 м2

  Детальніше

 8. Ламинат Egger Large

  Залишіть відгук про цей товар першими

  315,45 грн / м²

  Класс нагрузки - 32 / АС4

  Толщина - 8 мм

  Размер - 246 х 1291 мм

  В упаковке - 2,5407 м2

  Детальніше

 9. Ламинат Egger Medium

  Залишіть відгук про цей товар першими

  316,93 грн / м²

  Класс нагрузки - 32 / АС4

  Толщина - 8 мм

  Размер - 135 х 1291 мм

  В упаковке - 1,3943 м2

  Детальніше

Компанія Egger, що має величезний досвід у сфері підлогових покриттів, була заснована в 1961 році, в Австрії. Перший завод був розташований в Тиролі, на якому виготовляли плити високої щільності - ДСП, МДФ, ДВП. Фірма не стояла на місці, розширювала свій асортимент і виробничі потужності. На сьогодні заводи розташовані в таких країнах - Великобританія, Румунія, Франція, Австрія, Росія і т.д. Вся продукція і компоненти, що входять до неї (пиломатеріали, клей і т.д.) виготовляються компанією Еггер.

 

Ламінат має п'ять стандартних розмірів - це дає можливість підібрати найоптимальніший і зручний варіант для кімнати будь-якої площі. Його товщина дорівнює 5, 7, 8, 10, 11, 12 міліметрів. Термін експлуатації залежить від класу ламінату, який відповідає інтенсивності навантаження. Так підлога з класом 33 служитиме понад 30 років. Універсальність продукту, різноманітність кольорових відтінків і малюнків дозволяє укладати його як вдома, так і в офісі. Але, мабуть, найбільш привабливим є те, що на продукцію дається гарантія у 20 років. Понад 200 видів дизайну, які представлені в різних імітаціях деревини, керамічної плитки, каменю і т.д.

 

Вигідно виділяє виробника серед конкурентів оптимальне співвідношення ціна-якість, яке можливо через величезні виробничі потужності. Це найбільший європейський концерн, який має виробництво повного циклу - розпилювання деревини, подрібнення, виготовлення плити HDF і ламінату, що підвищує рентабельність процесу. Вся продукція має сертифікат - європейський стандарт якості EN13329.

 

Ще однією перевагою підлогових покриттів є поєднання технології й синхронних поверхонь (застосовуються для дорогих лінійок) в найдешевших колекціях. Бюджетна колекція Orion на всіх поверхнях має синхронну структуру - синхронність малюнка кілець деревини з імітацією брашування.

 

Структура ламінату Egger

 

Його структура майже не відрізняється від інших виробників і також має 4 шари:

Структура ламінату Egger 

1) Шар верхній, захисний - забезпечує захист поверхні від впливу вологи і різних механічних навантажень. Товщина даного шару вказує на клас і зносостійкість.

 

2) Шар декоративний - для його виготовлення використовується папір високої якості, на яку наносять малюнок, що імітує різні породи дерева (акація, ясень і т.д.) або структуру каменю, дизайнерського паркету.

 

3) Основний шар представлений у вигляді плити HDF - дуже щільна основа, яка відповідає за довговічність і стійкість до води. Для 32 і 33 класу застосовують плиту з щільністю; 800 кг/м³.

 

4) Шар стабілізаційний - забезпечує комфорт при експлуатації й захищає від вологи. У деяких колекціях є додатковий захист від вологи - підкладка Silenzio, яка збільшує вологостійкість.

 

Ламінат Pro Aqua +

 

Це відмінний варіант для тих, хто хоче покласти в ванній ламінат, а не холодну плитку з кераміки. Спеціальна технологія виготовлення Еггер Аква + забезпечує вологостійкість ламінованого покриття.

 

Висока якість обробки і тривалий експлуатаційний термін Aqua + дозволяє використовувати його як підлогу на кухні, у ванній кімнаті, передпокої й т.д. Крім декору порід дерева є також поверхні, що імітують керамічну плитку, камінь або мармур. На відміну від кераміки ламінат більш дешевий варіант і його легше укладати.

 

Основна перевага даного покриття для підлоги у вологих приміщеннях - просте очищення поверхні. Можна не боятися використовувати парові очисники.

 

Колекції ламінату Еггер


У ламінату Еггер є багато колекцій, серед яких кожен охочий зможе знайти те, що йому необхідно. Покриття представлено в 8 різновидах структур.


Колекція EGGER PRO

Колекція EGGER PRO

Це покриття для підлоги високої якості, яке розділено на три серії:

 

1) Laminate. Це унікальний зовнішній вигляд, широкий ряд моделей, що імітують білий дуб, камінь і т.д.

 

2) Comfort. Підлогове покриття з хорошими характеристиками звукоізоляції, який підходить для житлових і комерційних об'єктів. Красиві й світлі планки з імітацією каменю і дуба.

 

3) Design. Зносостійкі та надійні моделі для різних приміщень. Їх товщина складає 5-10 мм і клас зносостійкості 32-33.


Колекція EGGER HOME

Колекція EGGER HOME

Ці ламіновані покриття для побутового використання, представлені в широкому асортименті кольорів та фактур. У цих моделей проста і якісна замкова система, яка дозволяє виробляти монтажні роботи самостійно. У цій колекції також є три серії:

 

1) Laminate. Класичний вигляд і оформлення. Тривалий термін експлуатації, практичність і простий догляд.

 

2) Comfort.Відмінне рішення для житлових кімнат - спальні, дитячої кімнати. Якщо монтаж було зроблено правильно, то під час ходьби не будуть з'являтися звуки.

 

3) Design. Міжнародний стандарт якості, екологічність, стійкість до води і подряпин, механічна міцність.

 

Як укладають покриття для підлоги Egger

 

Існує два способи укладання ламінату Egger, який залежить від виду ламінату, його будови і застосування - приміщення де буде проводитися укладка. Вся необхідна інформація є на пакуванні або вкладці. У житловому об'єкті найчастіше використовують «плаваючий» метод укладання.

 

Альтернативним варіантом може бути Aqua + (вологостійкий матеріал) або Design (дизайнерське покриття), які в житловій кімнаті приклеюють до поверхні. А в громадських місцях і приміщеннях з високим навантаженням планки необхідно укладати способом приклеювання, поклавши клей на всю поверхню.

 

«Плаваючий» метод

Ця укладання відбувається без задіяння клею або гвинтів. Кріплення однієї планки до іншої відбувається за допомогою замків. Покриття для підлоги укладено поверх основи, немає жорсткого кріплення, уздовж нього вільно переміщається. Звідси його назва «плаваючий». За допомогою замків таке укладання стає простим, зручним та швидким.

 

Метод «приклеювання»

Метод «приклеювання» передбачає міцне з'єднання покриття з основою при нанесенні клею на всю площу поверхні. Одна планка з іншого з'єднуються замком UNI fit !, потім їх кладуть на основу з клеєм і притискають. Ці маніпуляції забезпечують зниження рівня шуму і підвищують комфорт. Цей метод укладання для приміщень великої площі найефективніший.

 

Замкові системи Еггер

 

Покласти покриття для підлоги можна без всяких клопотів із замковими системами UNI fit! і JUST clic! Неважливо чи це ламінат, пробкові або дизайнерські підлоги.

 

UNI fit! – система замків, що має свій патент, робота з укладання пройде набагато швидше. Одна планка кріпиться слідом за іншою. Одночасно укладку можуть робити кілька людей.

 

JUST clic! – це другий варіант системи замків з патентом, яка дозволяє в лічені години без клею укласти підлогу. Згідно з цією системою планки укладаються спочатку в один ряд, а потім з'єднуються з другим рядом.

 Egger замкова система


Найголовніші переваги ламінату Egger

 

- Міцне і якісне покриття;

- Чудовий варіант для ванної кімнати - Aqua+;

- Багато варіантів використання - житлові, громадські місця;

- Великий вибір декоративних варіантів з імітацією дерева, кераміки, бетону, мармуру - на будь-який смак;

- Антистатичний - не накопичує електричний заряд;

- Безпечний, у виробництві не використовуються шкідливі речовини;

- Укладання - легке, яку забезпечують запатентовані замкові з'єднання.

 

Купити ламінат Egger в Києві

 

Якщо ви в пошуках місця, де купити ламінат Еггер, який є оригінальним німецьким продуктом, то наш сайт зможе допомогти. Тут представлено покриття з офіційною гарантією, що поставляється з Німеччини та Росії.

 

Купити ламінат Egger в Києві можна у нас в інтернет-магазині або шоу-румі з доставкою по Києву або іншим областям України. В наявності завжди є такі колекції як - Orion, Long, Kingsize, Medium, Aqua +, Classic.

НАС РЕКОМЕНДУЮТЬ:   
© 2020 Itera Treid. All Rights Reserved.