Ціни актуальні на
UA
RU UA
Ваш кошик покупок ще порожній!
Фільтри

Ламінат Rezult (Резалт)

    • Товари, що відповідають вибору відсутні.

Підлоги з ламінату Rezult

Ламінована підлога поєднує красивий зовнішній вигляд та функціональність. Вона міцна, стійка до стирання, проста у догляді та має доступну вартість. Ламінат компанії Rezult дуже естетичний, його продукція має унікальний рисунок деревини різних порід та відтінків.

Хороший ламінат - це приналежність до високого класу стираності, від якого залежить довговічність шару зносу, тобто верхнього покриття панелі. Класифікація ламінату Rezult (AC3, AC4 або AC5) підтверджує, що підлога відрізняється гарною та високою стійкістю до стирання (32/33). Його купують для приватних будинків та громадських об'єктів з великою прохідністю.

Підлоговий ламінат Резалт випускається в Україні, товщина моделей варіюється від 8 до 12 мм. Чим товщі панелі, тим вища стійкість дошки до деформації. Як правило, велика товщина ламінованого покриття гарантує більшу довговічність. Однак справа інакше при виборі підлогових панелей для теплої підлоги:

  1. Більш товста дошка також призводить до зниження ефективності теплої підлоги.

  2. Для підлоги з підігрівом рекомендується вибирати покриття завтовшки до 8 мм, максимум 10 мм.

У Києві ламінат Rezult можна замовити чи купити на оптовому складі магазину Itera Group. Для простоти вибору замовникам варто ознайомитись із прайсом та каталогом на сайті https://iteragroup.com.ua/.

 

Якість, тип замку, підкладка під ламінат Результ

Щоб купити хороші панелі підлоги, слід звернути увагу на ламінат Rezult. У продукції гарний дизайн та якісні замки, що з'єднують окремі панелі. Засувки відповідають за міцне зчеплення дощок, що ламінують, і перешкоджають утворенню неестетичних щілин або зазорів. Це відбивається на зручності монтажу та швидкості складання.

Купуючи Резалт, не забудьте вибрати правильну підкладку під покриття для підлоги. На її якості не варто заощаджувати. Важливо пам'ятати, що навіть найкраща підлога, покладена на неякісну підкладку, може викликати проблеми, і навпаки, дешевий ламінат на дорогій підкладці буде функціональним та довговічним. Сама підкладка може додатково підвищити ефективність теплої підлоги, ізолювати приміщення від шуму або збільшити міцність покриття.

 

Де придбати ламінат Резалт в Україні за невисокою ціною?

Будівельна оптова база Itera Group пропонує не лише якісний ламінат Rezult. У продажу є товари, які є необхідними елементами для збирання підлоги (підкладки, плінтуси, монтажні кліпси тощо). У нашому інтернет-магазині забудовник знайде повний набір оздоблювальних матеріалів в асортименті, що ідеально підходять для ламінованої підлоги.

Пропонуємо купити ламінат Резалт на сайті https://iteragroup.com.ua/ з доставкою. Ламіновані панелі також можна придбати на оптовому складі компанії Itera Group у Києві. Незважаючи на невисоку ціну ламінату Rezult, його висока якість підтверджується 25-річною гарантією від українського виробника.