Ціни актуальні на
UA
RU UA
Ваш кошик покупок ще порожній!
Фільтри

Лінолеум

    • Товари, що відповідають вибору відсутні.

Лінолеум - це найпопулярніше підлогове покриття, яке вже стало традиційним. Початок виробництва лінолеуму почалося ще в 1864 році недалеко від Лондона, в місті Стайнес. Спочатку у якості нижнього шару для виробництва лінолеуму використовували джут (тканину) на рослинній основі, але потім з розвитком виробництва йому на зміну прийшов полівінілхлорид.

 

Види лінолеуму

 

Це покриття для підлоги представлено в кількох класах використання. Це зроблено для того, щоб розділити великий асортимент лінолеуму на основі сфер його застосування, що значно спростило вибір покупця.


Побутовий лінолеум

Він застосовується виключно в житлових об'єктах - квартирах, будинках, котеджах. У нього середні показники зносостійкості, тому його укладають в місцях з великою кількістю людей. Основа спінена або повстяна. Головною перевагою є невисока ціна і хороші параметри стійкості до вологи. Сюди можна віднести покриття зі зносостійкістю 21, 22, 23 класу. Це еластичний лінолеум, який легкий в укладанні й простий у догляді. Кожен зможе підібрати відповідний варіант з безлічі пропозицій за кольором.

 

Напівкомерційний лінолеум

Щось середнє між побутовим і комерційним покриттям для підлоги. Тому у нього середня ціна і стійкість до зношування. Сюди можна віднести покриття 31, 32 класу. Укладання лінолеуму проводиться в приміщеннях зі звичайною прохідністю. Основа - спінена, іноді повстяна. У продажі пропонуються вироби з шириною 2-4 метри.

 

Комерційний лінолеум

Це покриття використовують на житлових і нежитлових об'єктах. У нього хороші показники зносостійкості на відміну від побутового, що дає можливість укладати в приміщеннях з великою прохідністю - бізнес-центри, лікарні, магазини та т.д. Багато відомих виробників стверджують, що його термін служби може досягати 30 років. Згодом він не втратить свій колір і не зітреться. Також є такий поділ як - промисловий (42, 43 клас) і комерційний (33, 34 клас).

 

По тому є основа у лінолеуму чи ні його можна розділити на:

 

Лінолеум без основи – у нього є кілька шарів і він може мати шорстку поверхню. Має найкращі показники зносостійкості. Використовується в місцях з інтенсивним рухом.

 

ПВХ основа – має непогану гнучкість, хорошу довговічність і представлений у великій кольоровій гамі. Найпоширеніший варіант в побутовому і комерційному сегменті.

 

Повстяна основа – це найдешевший варіант, який використовується в приміщеннях з малою інтенсивністю руху.

 

Види лінолеуму

 

Спеціальні різновиди лінолеуму

 

Антистатичний лінолеум – покриття, яке не накопичує електричний заряд (якщо у вашій кімнаті багато електричних приладів). Його можна використовувати в приміщенні з високоточним обладнанням.

 

Спортивний лінолеум – покриття для підлоги, яке укладають в приміщеннях, призначених для занять спортом. Верхній шар - це полівінілхлорид, що витримує сильні навантаження при збереженні експлуатаційних характеристик. Він міцний, пружній, травмобезпечний.

 

Рідкий (полімерний) лінолеум – це інноваційна наливна полімерна підлога, яка за тактильними відчуттями схожа на плитку, а зовні схожа з лінолеумом.

 

3Д лінолеум – інноваційне підлогове покриття, що підкреслює неповторність стилю приміщення. Сучасні технології дозволили нанести малюнок з ефектом 3D, який створює враження об'ємного простору. Цей лінолеум зносостійкий, стійкий до ударів і змін температур.

 

Товщина лінолеуму

 

У кожного матеріалу є своя товщина, яка впливає не тільки на його термін служби, але також на стійкість до механічних пошкоджень. Багато виробників на вітчизняному та закордонному ринках на підставі товщини лінолеуму встановлюють до якої групи зносостійкості та міцності він буде відноситися. У зв'язку з цим потрібно враховувати всю товщину, включаючи захисний шар, основу і т.д. Можна виділити три різновиди:

 

Побутовий – це найтонше покриття з товщиною 1,4-2 міліметра і захисним шаром 0,15-0,2 міліметра. Його укладають в житлових кімнатах, де маленька прохідність. Не рекомендується по такому покриттю ходити на підборах і ставити на нього важкі меблі. Щоб зменшити навантаження на нього, рекомендують використовувати м'які підкладки для меблів.

 

Напівкомерційний – це середина між побутовим і комерційним лінолеумом. Шар для захисту має товщину 0,25-0,3 міліметра, а загальна товщина складає 2-3 міліметри. Його використовують для об'єктів з середньою прохідністю. Вибираючи лінолеум дуже важливо пам'ятати, чим тонше покриття, тим підлога повинна бути більш рівнішою.

 

Комерційний – це підлогове покриття з товщиною 2-3,5 міліметрів, покриття для захисту 0,3-0,8 міліметрів. Укладається в приміщеннях з великим скупченням людей і де відбувається механічний вплив.

 

Структура лінолеуму


Структура лінолеуму

 У такого підлогового покриття, як лінолеум може бути наступна структура:

1. Нижній шар;

2. Шар спінений;

3. Склополотно;

4. Декоративний шар;

5. Основний захисний шар;

6. Поліуретановий захисний шар.

 

В даному прикладі показана дубльована основа, де за нижнім шаром йде спінений ПВХ шар. Структура у покриття може бути іншою, це впливає на його якість і де він буде використовуватися. За основу лінолеуму можуть братися різні матеріали - склохолст, поліестер, полотно синтетичне і т.д.

 

Переваги лінолеуму

 

У лінолеуму, на відміну від інших підлогових покриттів, є такі переваги:

- низька ціна за квадратний метр;

- просте укладання і висока швидкість робіт;

- довгий експлуатаційний термін і простота в догляді;

- стійкість до вологи;

- великий асортимент кольорів, малюнків і фактур;

- використання як в побуті, так і в комерційних цілях.

 

Купити лінолеум в Києві

 

Сьогодні знайти в інтернеті або в супермаркеті будматеріалів лінолеум не складе труднощів. Але якщо Вам необхідно придбати якісний і недорогий лінолеум в Києві, звертайтеся до нас. У нас найдоступніші ціни на даний вид підлогового покриття, і ми відповідаємо за його якість. У Вас не виникне жодних проблем з вибором лінолеуму - менеджери допоможуть і підкажуть. Ми завжди стежимо за трендом і співпрацюємо з провідними постачальниками.