Ціни актуальні на
UA
RU UA
Ваш кошик покупок ще порожній!
Фільтри

Паркетна дошка Polarwood (Поларвуд)

1
 1. Паркетна дошка Polarwood 1x

  Додати відгук

  1 611,64 грн / м²
  Отримати знижку
 2. Паркетна дошка Polarwood 3x

  Додати відгук

  934,19 грн / м²
  Отримати знижку

Polarwood паркетна дошка - це дошка, яку виробляють на території Росії з місцевих порід деревини. Деяких це може збентежити, але не потрібно ставитися до цього скептично.

 

На це є ряд причин, перша це те, що менеджерський склад і фінансування фінське, а друга це все технологічне обладнання автоматизовано і вплив людини практично нульовий.

 

Компанія Поларвуд - це дочірнє підприємство фінського виробника «Karelia-Upofloor». Попри те, що це дочірнє підприємство, вона змогла відразу зайняти гідне місце на ринку підлогових покриттів. Вся справа в досвіді, який був отриманий від батьківської компанії популярної на всю Європу, що завоювала авторитет серед споживачів.

 

Особливості виробництва паркетної дошки Polarwood

 

Цей бренд прославився завдяки тому, що вся технологія побудована за принципом "екологічно чистий продукт". Сировиною для виробництва служать природні складові, без додавання синтетичних домішок.

 

Структура паркетної дошки Polarwood

Структура паркетної дошки:

 

1. Нанесення п'яти шарів лаку та обробка маслом.

2. Благородні сорти порід деревини.

3. Сорт хвойних дерев в середньому шарі, волокна яких розташовані поперечно верхньому шару.

4. Фанерний підсилювач торця.

5. Нижній безшовний шар з фанери хвої.

 

Найнижчій шар виконує функцію стабілізатора, але все ж основне навантаження бере на себе середній шар і для здешевлення конструкції там використовують дешевшу деревину. Зверху паркетну дошку 5 разів покривають лаком. Також в деяких моделях можна зустріти спеціальне просочення з масла. Це все допомагає знизити вплив вологи при потраплянні на поверхню, ультрафіолету і захистити від стирання.

 

Особливості в технології виробництва дають можливість виробникові дати гарантію на свою продукцію - 20 років. Зручність системи замків дозволяє в короткі терміни зібрати й розібрати підлогову конструкцію, навіть людині що раніше не займалися цим.

 

Де застосовується паркетна дошка Polarwood

 

З огляду на особливості паркетної дошки, її можна купити як для будинку, дачного будиночка, актового залу та інших приміщень громадського призначення. Чіткий контроль за якістю готової продукції дозволяє виробнику отримати дуже високі показники міцності, так що можна не боятися приміщень з високою прохідністю.

 

Дизайнерські пропозиції паркетної дошки Поларвуд

 

Покриття для підлоги від Polarwood представлено у вигляді односмугової та трьохсмугової дошки. Матеріалами для їх виробництва служить деревина ясеня і дуба, які відносяться до твердих порід і вже стали класикою.

 

На сьогодні дерево у якості покриття для підлоги дуже популярне серед дизайнерів інтер'єру зважаючи на свою натуральність. Його автентична природна краса створюється протягом довгих років природою і надихає на створення оригінального і неповторного дизайну приміщення. Унікальність текстур дерева і багатство кольорової гами служать натхненням для дизайнерів з усього світу.

 

Паркетна дошка Polarwood

 

Якщо придивлятися до темних відтінків, то можна почати з Дуба Дарк Браун або Дуба Кальвадос. У випадку з коричневими відтінками - Дуссен Африкана, Ятоба Сафарі, Дуб Кальвадос. Світлі відтінки можна розглядати теж, тут вибирають в основному Ясень Тренд, Дуб Котедж і Дуб вибілений Тундра.

 

Укладання і догляд

 

У більшості випадків, укладання підлогового покриття відбувається в напрямку променів сонця, що падають. У довгому і вузькому приміщенні рекомендується укладати дошку вздовж. Якщо вже є дерев'яна підлога, то нове покриття необхідно укладати поперек старого.

 

Тришарова паркетна дошка з товщиною 14 мм укладається без кріплення до основи - це так званий «плаваючий» метод. Його можна укласти й приклеївши до основи.

 

Перед тим, як приступити до укладання паркетної дошки настійно рекомендуємо ознайомитися з інструкцією. Гарантія на товар поширюється тільки за умови, що укладання було виконане правильно і був забезпечений належний догляд.

 

Переваги паркетної дошки Polarwood

 

Екологічна безпека та якість продукції компанії Поларвуд підтверджена міжнародними сертифікатами.

 

 Основні переваги PolarwoodОсновні переваги даного покриття:

 

- Поперечне розташування дерев’яних волокон середнього шару забезпечує високі показники стабілізації.

- Використання нетоксичного клею, якісного масла і лаку, які стійкі до ультрафіолету.

- Фактура зрізу дерева, натуральний колір без добавок барвників і морилок.

- Не накопичує і не є провідником заряду.

- Стійкість до води.

 

Необхідно також згадати те, що паркетна дошка вигідно виділяється на тлі конкурентів у питанні укладання полотна. Лінія сполучення виглядає естетично, а замкова система забезпечує надійне з'єднання, без клею - технологія RealLoc. У разі необхідності заміни елемента паркетну дошку можна легко демонтувати.

 

Купити паркетну дошку Polarwood

 

Для любителів класики ця паркетна дошка буде ідеальним покриттям підлоги. У колекції цього виробника переважають відтінки даного стилю - ясен, дуб, бук. А ціна зможе здивувати навіть самих економних покупців.

 

Зробити вибір і замовити можна прямо на сайті, скориставшись меню. Купити паркетну дошку Polarwood в Києві можна також у нас в шоу-румі, де представлені зразки найбільш поширених кольорів. Наша компанія організовує доставку по Києву та іншим регіонам України.