Ваш кошик покупок ще порожній!
Itera Group™ Офіційний сайт компанії
close
 • cityОфіс - Київ, вул. Ямська, 72
 • cityСклад - Київ, вул. Волинська, 40
UA
RU UA
Ми у соціальних мережах
 • instagram
 • facebook
 • youtube
Фільтр

Гумове покриття

Сортувати по:
1
 1. Травмобезпечна плитка (12 мм)

  Додати відгук

  465,00 грн / м²
  Отримати знижку
 2. Травмобезпечна плитка (20 мм)

  Додати відгук

  510,00 грн / м²
  Отримати знижку
 3. Травмобезпечна плитка (25 мм)

  Додати відгук

  575,00 грн / м²
  Отримати знижку
 4. Травмобезпечна плитка (30 мм)

  Додати відгук

  625,00 грн / м²
  Отримати знижку
 5. Травмобезпечна плитка (35 мм)

  Додати відгук

  675,00 грн / м²
  Отримати знижку
 6. Травмобезпечна плитка (40 мм)

  Додати відгук

  765,00 грн / м²
  Отримати знижку
 7. Травмобезпечна плитка (50 мм)

  Додати відгук

  850,00 грн / м²
  Отримати знижку
Сортувати по:
1

Гумові листи є ідеальним матеріалом для поверхні дитячого майданчика. Гумова плитка найкраще розміщується навколо ігрового майданчика, особливо під батутом і гойдалками, де дитина може травмуватись під час гри. Палітра дозволяє формувати як кольорові візерунки, так і однорідний колір. Гнучкі платформи прості в установці і не вимагають ніякого просочення або обслуговування.


Гумові плити SBR доступні в розмірах 50x50 см. Пластини виготовлені з пресованого SBR-грануляту. Їх поверхня є водопроникною, вона складається з суміші каучукових гранул SBR і поліуретанового клею. Верхня частина пластини гладка. Поверхня має сертифікат безпеки PZH і EN 1177. Поверхня SBR стійка до погодних умов, не ковзає, еластична, нейтралізує удари і поглинає падіння, знижуючи ризик отримання травми. Синтетична поверхня може бути використана на бетонному, асфальтовому, тротуарному покритті або на синтетичному гравії.


Що стосується безпеки і можливості амортизації, поверхні плит SBR - вони не поступаються іншим поверхням. Головною перевагою є їх більш низька ціна. Недоліком, однак, у порівнянні з дорожнім покриттями EPDM є їх низька стійкість до УФ-випромінювання і відсутність фарбування в масі, що призводить до того, що з часом під час роботи шар кольорового лаку піддається зносу, а плитки змінюють свій відтінок.


Поверхня SBR ідеально підходить для використання на дитячих майданчиках, великих і малих. На відміну від безшовних (монолітних) поверхонь, використання цього типу поверхні особливо актуальне, коли потрібно зробити часткове покриття.