Ціни актуальні на
UA
RU UA
Ваш кошик покупок ще порожній!
Фільтри

Вінілова плитка Tarkett (Таркетт)

    • Товари, що відповідають вибору відсутні.

Вже понад 130 років Tarkett старанно працює над тим, щоб надати клієнтам кращу підлогу і є світовим лідером у виробництві інноваційних, довговічних покриттів для підлоги. Таркетт - це підлога для будь-якої поверхні й для будь-яких приміщень. Tarkett має широкий асортимент видів покриття, дизайнів і кольорів. Один з них - це вінілова плитка для підлоги.

 

Вінілова плитка Таркетт

Вінілова плитка Tarkett дуже схожа на натуральний матеріал - дерево, камінь, текстиль, завдяки нанесенню реалістичного зображення і створенню рельєфної поверхні. До того ж вона стійка до вологи та витримує коливання температури, на відміну від дерев’яних порід, має високі характеристики поглинання шуму, що не можна сказати про камінь або кераміку. Для вирішення нестандартних завдань в інтер'єрі можна підібрати дизайн 3D або з ефектом металік. Основними форматами плитки Таркетт є планка, планка вузького розміру і плитка.

 

Між собою елементи вінілу добре стикуються і надійно прилягають один до одного. Модульний формат покриття дає можливість створювати найрізноманітніші малюнки різної геометричної форми та візуально зробити просторове зонування, а також поєднувати елементи з імітацією дерева або плитки, уникнувши монтажу порогів. В одній кімнаті можна зробити красиву комбінацію з граніту і бука, венге і вибіленого дуба.

 

Вінілова підлога Таркетт - це міцність і надійність, стійкість до стирання і виникнення вм'ятин при пересуванні меблів на ніжках. Матеріал можна використовувати в приміщенні різного призначення - починаючи з номера в готелі та закінчуючи дитячою кімнатою. Цей матеріал можна використовувати з «теплими підлогами».

 

До складу цього матеріалу входять: склохолст (відповідає за збереження розмірів), каландрова основа, декоративний шар, рельєфний шар (захист поверхні від ушкоджень). Технологія виробництва зробила його дуже міцною за допомогою додаткового шару для захисту - Extreme Protection.

 

Різновиди вінілової плитки Tarkett


За способом укладання вінілове покриття можна розділити на дві великі групи - плитка, яка укладається на клей, або у якої є з'єднання замків і приклеювання не потрібно.

 

Вибираючи плитку Tarkett потрібно врахувати те, в якому приміщенні буде проводитися укладка - побутові, промислові, комерційні. Потрібно звернути свою увагу на такі параметри як товщина робочого шару і клас пожежної безпеки.

 

Структура вінілової плитки Таркетт


Структура вінілової плитки Таркетт

1. Основа - це особливий вініл, який поєднує високу міцність і гнучкість. Величина товщини основи залежить від класу покриття. Чим більше товщина основи, тим вище властивості теплоізоляції, краще ізоляція звуку і зносостійкість.

2. Склополотно - є у всіх серіях. Забезпечує збереження розмірів - розширення від перепадів температур буде менше.

3. Декоративний шар - це зовнішнє оформлення покриття для підлоги. Tarkett імітує кольори натуральних матеріалів, а також їх фактуру.

4. Захисні шари. У більшості випадків їх два - це вініловий і поліуретановий. Цей варіант забезпечує високу зносостійкість. І навіть, якщо у вінілової підлоги невелика товщина, захисний шар вбереже від стирання і пошкоджень.

 

Переваги вінілової плитки Таркетт

 

Таркетт дизайн вінілова плитка

Дизайнерські рішення


• Величезна палітра кольорів, фактур і форматів для реалізації в будь-якому інтер’єрному стилі.

• Різні варіанти укладок, які зроблять Вашу підлогу неповторною та автентичною.

• Розробка унікального дизайн-проекту і створення атмосфери та затишку.

• Різноманітні елементи точних розмірів і форм, які щільно притуляються один до одного, через що покриття набуває вигляду єдиного цілісного полотна, що не має стиків і швів.

• «Масивність» покриття завдяки фасці.

  

Tarkett зносостійкість і тривалий термін

Зносостійкість і тривалий термін експлуатації


• Можна використовувати в приміщенні, де висока прохідність.

• Вініл від Таркетт міцний, довговічний, не дряпається і стійкий до пошкоджень.

• Не змінює свою форму, вм'ятини не утворюються, ніжки меблів і каблуки не залишають слідів.

• Стійкий до вологи, не схильний до гниття, його можна застосовувати в ванних кімнатах, підвалах, медичних та навчальних закладах, в ресторані, готелі й на кухні.

• Не пошкоджується від падіння важких предметів.

• Регулярне вологе прибирання і покриття виглядає привабливо протягом довгих років, навіть в місцях загального користування.

 

Tarkett комфортне експлуатування

Комфортне експлуатування


• Не ковзає, що дуже важливо, якщо у квартирі бігають маленькі діти або проживають люди похилого віку.

• Акустичний комфорт приміщення, покриття приглушує звуки кроків, що значно зменшує рівень шуму.

• Антистатичні властивості, легкість догляду, агресивні засоби для прибирання не знадобляться.

• Укладання разом з системою «тепла підлога» (наприклад, на вході, щоб сліди від мокрого взуття висохли швидше або в спальні для комфортного відпочинку).

 

 

Tarkett екологічність і безпека

Екологічність і безпека


• Екологічне маркування у вигляді малюнка «Листок життя» - міжнародний рівень,

який гарантує безпеку для людини й навколишнього середовища.

• У виробництві не застосовуються отруйні речовини, в його складі немає формальдегідів. Він абсолютно нешкідливий для маленьких дітей.

• У виробничому процесі використовується вторсировина. Продукт через багато років експлуатації можна переробити.

  

Купити вінілову плитку Tarkett в Києві

 

Ми можемо запропонувати Вам 10 варіантів дизайнерських рішень плитки ПВХ. Найпоширеніші - камінь або дерево.

 

Компанія «Ітера Трейд» є авторизованим дилером вінілової плитки Таркетт на території України. Пряме постачання від виробника дозволяють встановити оптимальні ціни на дану продукцію.

 

Ознайомитися з товаром і придбати Ви можете в нашому шоу-румі, де розташовані стенди зі зразками плитки та можна відразу візуально побачити її природний колір. Ви також можете замовити вінілову плитку на сайті або дзвінок, після якого з Вами зв'яжеться менеджер для того, щоб уточнити кількість і характеристики.

 

Купивши вінілове підлогове покриття від компанії Tarkett ви станете власником дуже якісного і довговічного покриття для підлоги.