Ціни актуальні на
UA
RU UA
Ваш кошик покупок ще порожній!
Фільтри

Профнастил

1
  1. RUUKKI Профнастил T15

    Додати відгук

    Ціна від:
    356,07 грн / м²
    Отримати знижку
  2. Профнастил RANTECH Т 35 PEMA

    Додати відгук

    Ціна від:
    286,57 грн / м²
    Отримати знижку
  3. Профнастил RANTECH Т 20 PEMA

    Додати відгук

    Ціна від:
    278,85 грн / м²
    Отримати знижку
  4. Профнастил RANTECH Т 15 PEMA

    Додати відгук

    Ціна від:
    273,70 грн / м²
    Отримати знижку
  5. RANNILA Т 15 PEMA Профнастил

    Додати відгук

    Ціна від:
    483,91 грн / м²
    Отримати знижку
  6. RANNILA Т20 PEMA Профнастил

    Додати відгук

    Ціна від:
    492,92 грн / м²
    Отримати знижку
  7. RANNILA Т 35 PEMA Профнастил

    Додати відгук

    Ціна від:
    510,94 грн / м²
    Отримати знижку
  8. Профнастил RANTECH Т 35 PE

    Додати відгук

    Ціна від:
    256,11 грн / м²
    Отримати знижку
  9. Профнастил RANTECH Т 20 PE

    Додати відгук

    Ціна від:
    242,81 грн / м²
    Отримати знижку
  10. RUUKKI Профнастил T20

    Додати відгук

    Ціна від:
    362,51 грн / м²
    Отримати знижку
  11. RUUKKI Профнастил Т35

    Додати відгук

    Ціна від:
    377,09 грн / м²
    Отримати знижку
  12. Профнастил Vin-Skif ГП20

    Додати відгук

    Ціна від:
    216,00 грн / м²
    Отримати знижку
  13. Профнастил Vin-Skif ГП12

    Додати відгук

    Ціна від:
    215,00 грн / м²
    Отримати знижку
  14. Профнастил Vin-Skif ГП8

    Додати відгук

    Ціна від:
    213,00 грн / м²
    Отримати знижку
  15. Профнастил RANTECH Т 15 PE

    Додати відгук

    Ціна від:
    238,52 грн / м²
    Отримати знижку
  16. RANNILA Т 15 ULTRA mat Профнастил

    Додати відгук

    Ціна від:
    582,15 грн / м²
    Отримати знижку
  17. RANNILA Т 15 DEEP mat Профнастил

    Додати відгук

    Ціна від:
    568,43 грн / м²
    Отримати знижку
  18. RANNILA Т20 ULTRA mat Профнастил

    Додати відгук

    Ціна від:
    592,02 грн / м²
    Отримати знижку
  19. RANNILA Т20 DEEP mat Профнастил

    Додати відгук

    Ціна від:
    575,72 грн / м²
    Отримати знижку
  20. RANNILA Т 35 ULTRA mat Профнастил

    Додати відгук

    Ціна від:
    617,33 грн / м²
    Отримати знижку
  21. RANNILA Т 35 DEEP mat Профнастил

    Додати відгук

    Ціна від:
    598,88 грн / м²
    Отримати знижку

Профнастил (профільований лист) - один з найпоширеніших і універсальних будівельних матеріалів з металу. Його застосовують для вирішення таких завдань: облаштування покрівлі, облицювання стін, будівництво парканів і воріт, а також в якості опалубки для фундаменту і перекриттів.

 

Історія появи профнастилу датується 1820 роком, коли британський інженер Генрі Палмер вперше випробував ручний прокатний верстат для створення профільованого металевого листа. У той час металургія була не на високому рівні, тому профільований лист міг бути різної товщини, а також не симетричний.

 

В кінці дев'ятнадцятого століття металургійна промисловість розвивалася «семимильними кроками», даючи можливість профілювати сталеві заготовки не тільки в хвилеподібний лист (як шифер), але і в нестандартні на той час профілі: прямокутні, трапецієподібні. Більш міцні сталеві сплави дозволили зменшити товщину металу, а подальша автоматизація і поліпшення обладнання дала можливість контролювати товщину профнастилу до сотих міліметра.

 

Спочатку листи покривалися невеликим шаром цинку, перешкоджаючи появі корозії на поверхні металу. Але таке покриття не змогло гарантовано захистити профнастил від впливу природніх факторів (дощ, сніг, ультрафіолетове випромінювання), тому виробники весь час експериментували, створюючи різні сплави.

 

Сьогодні найпоширенішим захисно-декоративним шаром є полімерні покриття, вони значно збільшують термін служби металу, пропонуючи яскраві кольорові рішення.


Купити профнастил

На ринку представлена велика кількість виробників профнастилу. Ціна за квадратний метр може відрізнятися в кілька разів, при цьому не завжди якість пропорційна вартості. Наша компанія пропонує тільки перевірених виробників профнастилу - Ruukki, Rannila, RanTech, VIN-SKIF. Виробництво знаходиться поблизу Києва, тому терміни поставок варіюються від 2 до 5 днів в залежності від сезону. При виготовленні використовується якісний метал і на всю продукцію дається гарантія. Для наших клієнтів ми виробляємо безкоштовний вимір (Київ та область 30 км), а також безкоштовний прорахунок профільованого листа і всіх необхідних аксесуарів.


Види профнастилу


Профнастил для покрівлі


Профнастил для покрівліПокрівля одна з найбільш навантажених частин будинку, адже в її завдання входить захист приміщення від дощу, вітру, снігу і сонця. Профнастил для даху повинен бути товщиною не менше 0,45 мм з захисним полімерним покриттям, простий оцинкований лист в цьому випадку не підійде. Висота профілю рекомендується від 18 мм і вище, вибір залежить від розміру листа і нахилу покрівлі. Найпоширеніші моделі:

 

  • профнастил T 20 - висота профілю 18 мм;
  • профнастил ДП 20 - висота профілю 20 мм;
  • профнастил T 35 - висота профілю 31 мм.

 

Поздовжні ребра жорсткості чудово справляються з механічними навантаженнями, а широка кольорова гамма дає можливість підібрати необхідний колір, що гармонує з фасадом і ландшафтом.


Стіновий профнастил

Стіновий профнастилПрофнастил для облицювання стін не схильний до високих механічних навантажень, тому в більшості випадків вибирається «низький профіль» (стіновий). Товщина листа в цьому випадку може бути мінімальна - 0,4 мм, але ми рекомендуємо для покупки розглядати 0,45 - 0,5 мм. Величезною перевагою стінового профнастилу є простота монтажу, особливі навички і специфічний інструмент не потрібен. Грамотні майстри зможуть обшити приватний будинок за кілька днів, а промислову будівлю за 3-7 днів. Невисока ціна і тривалий термін служби експлуатації роблять цей матеріал одним з кращих, а великий вибір кольору дозволяє оформити фасад за бажанням замовника. Покриття краще вибирати матове, на ньому будуть менше видно подряпини, які з'являються в процесі експлуатації.

Найпоширеніші моделі стінового профнастилу:

 

  • профнастил ДП 8 - висота профілю 8 мм;
  • профнастил ДП 10 - висота профілю 10 мм;
  • профнастил ДП 12 - висота профілю 12 мм;
  • профнастил T 15 - висота профілю 13,5-15 мм.
 

Профнастил для забору


В якості забору профнастил стали використовувати дуже давно. Напевно ви бачили, як будівельні майданчики захищають цим матеріалом. З точки зору фінансових вкладень - це один з найбільш вигідних варіантів. Такий паркан досить надійний, довговічний, а найголовніше його можна використовувати багато разів. Швидкість і простота монтажу також є великою перевагою. Для тимчасових огорож можна брати бюджетні варіанти з товщиною металу 0,35-0,4 мм і без захисного полімерного покриття. На відміну від стінового профнастилу, листи для огорож піддаються досить сильним вітровим навантаженням, тому висота профілю повинна бути від 12 мм.

Профнастил для забору

Для капітального забору, який повинен прослужити багато років, ми рекомендуємо вибирати профлист з товщиною металу не менше 0,45 - 0,5 мм з полімерним захисним покриттям. Вибираючи колір забору зверніть увагу, що більшість виробників пропонують профнастил з глянцевою або матовою поверхнею. В процесі експлуатації на глянці буде більше видно подряпини, тому за статистикою найчастіше вибирають матову поверхню.

 

Для забору приватного будинку найпоширенішим є профнастил Т 15, така висота хвилі забезпечує достатню міцність листа, а невисокий профіль виглядає акуратно і гармонійно.


Висоту профілю варто вибирати в залежності від висоти паркану, так як для більшої площі вітрові навантаження будуть значно сильніше.
Найпоширеніші моделі профнастилу для забору:

 

  • профнастил ДП 12 - висота профілю 12 мм;
  • профнастил T 15 - висота профілю 13,5-15 мм;
  • профнастил T 20 - висота профілю 17,5-20 мм;
  • профнастил ДП 20 - висота профілю 20 мм;
  • профнастил Т 35 - висота профілю 31-35 мм.
 

профнастил для опалубки і ж/б перекриттів

Профнастил для опалубки фундаменту і перекриттів


У малоповерховому будівництві часто для облаштування фундаменту і міжповерхових перекриттів використовують профнастил в якості незнімної опалубки. Такі конструкції мають масу переваг: швидкий монтаж, висока міцність, невисока вартість.

 

Таке рішення вимагає розрахунків досвідчених фахівців, де товщина металу і висота профілю підбирається для кожного випадку індивідуально. У підсумку, якщо підрахувати вартість готової конструкції, вона буде набагато дешевше ніж доставка на об'єкт готових бетонних плит, а швидкість робіт при цьому залишається на дуже високому рівні.


Виробництво профнастилу


Виробництво профнастилу таке ж, як і металочерепиці. Листовий метал, який постачається на заводи в бухтах профілюється методом холодного прокату на спеціальному обладнанні. Таким чином ми отримуємо профлисти необхідної довжини без відходів у виробництві. У зв'язку з специфікою роботи прокатного обладнання, мінімальна довжина листа не може бути менше 500 мм, а максимальна обмежується можливостями верстата (до 10 м). На практиці, багато виробників рекомендують використовувати профнастил довжиною не більше 6000 мм, це пов'язано з ризиками порушити геометрію листа під час транспортування і монтажу.Виробництво профнастилу

При виборі профнастилу варто звертати увагу на такі параметри:

  1. Товщина металу - для капітального будинку або забору рекомендується 0,5 мм. Більш бюджетні варіанти варто розглядати для тимчасових рішень або для об'єктів, де не важлива естетика.
  2. Кількість цинку - захисний шар повинен бути більше 200 гр/м2, метал повинен супроводжуватися підтверджуючими документами та сертифікатами.
  3. Виробник металу - вибирайте сталь європейського виробника, це гарантує тривалий термін експлуатації без корозії і втрати кольору.
  4. Завод виробник –повинно використовуватися якісне профілююче обладнання, в цьому випадку листи будуть рівними, а полімерне покриття буде без пошкоджень.