Телефонуйте нам 365 днів на рік!

Ціни на сайті актуальні. Остання перевірка була 06.03.21
Акриловая краска PURA COLOR

Інші зображення

Акрилова фарба PURA COLOR

Упаковка: відро 19,6 кг (14 літрів)

Витрати: ~ 0,50 кг/м2

Діють додаткові знижки!

2 909,66 грн / уп.

Є в наявності

Brand: BAUMIT
Отримати знижку
View Detail
АБО

Baumit PuraColor (Бауміт Пура Колор) - водовідштовхувальна, еластична, стійка до механічних навантажень і атмосферних впливів, стійка до ультрафіолетового випромінювання і впливу мікроорганізмів, водорозчинна акрилова фарба в насичених кольорах. Для ручного нанесення. Зручна в застосуванні, екологічно безпечна. Призначена для влаштування декоративно-захисного шару по підготовлених мінеральних основах (бетон, штукатурки, шпаклівки), а також в системах теплоізоляції Baumit. Застосовується ззовні і всередині будівель. Фарбу Baumit PuraColor наносять валиком або пензлем. Роботи в межах однієї захватки виконувати рівномірно і без перерв. При виконанні вищевказаних робіт дотримуватись вимог чинних норм і правил, а також технологічних карт «Baumit».

Расчет необходимых материалов

Если Вам нужен расчет всех необходимых материалов для Вашего фасада, вы можете отправить на электронную почту info@iteragroup.com.ua запрос на просчет или перезвонить по телефонам (044)578-12-22, (066)578-12-22, (067)578-12-22, (063)578-12-22 чтобы получить консультацию в выборе материалов. 

 

Расчет необходимых материаловПри обустройстве фасада важно использовать не только качественные материалы, а и доверить выполнение фасадных работ высококвалифицированным специалистам. Только при таких условиях Вы гарантировано получите долговечный и качественный фасад. У нас есть большой опыт выполнения как фасадных, так и внутренних отделочных работ. Все наши специалисты профессионалы своего дела!

Цветовая гамма Baumit StyleColor

Номери відтінків, виділені червоним - є тільки у продукції PuraColor.

Номери відтінків, виділені блакитним - доступні тільки для продукції на акриловому сполучному.

Увага! Вартість колерованої штукатурки розраховується індивідуально.

Вартість  кольору залежить від насиченості кольору.

pdf    Прайс-лист продукції Baumit

 

Увага! Ціни на сайті вказані зі знижкою 20%!

Напишіть власний відгук

Ви пишете відгук на товар: Акрилова фарба PURA COLOR

НАС РЕКОМЕНДУЮТ:   
© 2021 Itera Trade. All Rights Reserved.