Ціни актуальні на
UA
RU UA
Ваш кошик покупок ще порожній!
RUUKKI Елементи безпеки

Інші зображення

RUUKKI Елементи безпеки

Артикул:1223

Наявність: під замовлення 4-6 тижнів


0,00 грн / шт.
Склад Itera:

Під замовлення

Купити в 1 клік

Отримайте консультацію щодо застосування, доставки і оплати, гарантій:

Елементи безпеки покрівлі-сходи, покрівельні містки, снігозатримувачі, а також покрівельні огородження

Покрівля повинна бути не тільки надійною і довговічною, а й безпечною.

Елементи безпеки покрівлі встановлюються для забезпечення безпечної експлуатації покрівлі, а також максимального збереження її покриття. При експлуатації покрівлі підійматися на неї припадає досить часто, причому завжди з різних причин - для чищення водостоків і димоходів, установки та обслуговування супутникових антен, а також ремонту покрівельного покриття. При цьому практично завжди існує певний ризик падіння.

 

Елементи безпеки покрівлі-сходи, покрівельні містки, снігозатримувачі, а також покрівельні огородження

Окрім того, хода по покрівельному покриттю неминуче призводить до деякої його деформації, а іноді до мікропошкодження. До елементів безпеки покрівлі можна віднести сходи, покрівельні містки, снігозатримувачі, а також покрівельні огородження.

Ці пристрої зроблять роботу на даху досить комфортною і цілком безпечною. До того ж при їх наявності подовжується термін служби самого покрівельного покриття.

 

Елементи безпеки покрівлі-сходи, покрівельні містки, снігозатримувачі, а також покрівельні огородження

Навіть якщо Ви рідко підіймаєтесь на дах, у Вас повинна бути можливість зробити це без зайвих ризиків, особливо, якщо Ви збираєтеся зробити на покрівлі будь-які роботи. Без сходів і перехідних містків також не обійдеться установка громовідводу або телевізійної антени. 

Елементи безпеки покрівлі-сходи, покрівельні містки, снігозатримувачі, а також покрівельні огородження

Слід зауважити, що спроби заощадити, відмовившись від елементів безпеки покрівлі, зазвичай призводять до ще більших витрат на позаплановий ремонт або повну заміну покрівельного покриття. Снігозатримувачі, сходи, перехідні містки та покрівельні огородження є невід'ємною частиною покрівельної системи.

снігозатримувач

Снігозатримувачі – це необхідне доповнення для даху вашого дому. Вони запобігають сповзанню снігу і льоду з даху і забезпечують безпеку для оточуючих.

Трубчасті снігозатримувачі Ruukki відрізняються високою якістю. Матеріалом для виготовлення покрівельних елементів безпеки Ruukki служить оцинкована сталь з полімерним покриттям або з незабарвленим гальванізованим покриттям. Стандартні кольори, в яких виготовляється продукція Ruukki - це RR29 (червоний), RR32 (темно-коричневий), RR11 (зелений), RR23 (темно-сірий), RR33 (чорний), RR750 (цегляний), RR20 (білий).

 

Трубчастий снігозатримувач Ruukki складається з двох труб довжиною 3 м/п і монтажного комплекту для відповідного профілю.

Покрівельний мостик

Покрівельні мостики забезпечують безпечне пересування по покрівлі (поперек схилу), обслуговування димоходів, вентиляцій і антен, а також перешкоджають лавиноподібному сходу снігу.

Покрівельні мостики Ruukki відрізняються високою якістю. Матеріалом для виготовлення покрівельних елементів безпеки Ruukki служить оцинкована сталь з полімерним покриттям або з незабарвленим гальванізованим покриттям. Стандартні кольори, в яких виготовляється продукція Ruukki - це RR29 (червоний), RR32 (темно-коричневий), RR11 (зелений), RR23 (темно-сірий), RR33 (чорний), RR750 (цегляний), RR20 (білий).

Покрівельні мостики Ruukki складаються з елементів: мостика довжиною 2,92 м/п і монтажного комплекту для відповідного профілю.

Кровельная лестница

Покрівельні драбини не тільки допомагають безпечно добиратися до розташованих на даху димоходів, антен і виходів вентиляції, а й можуть використовуватися для евакуації людей при пожежі.

Покрівельні драбини Ruukki відрізняються високою якістю. Матеріалом для виготовлення покрівельних елементів безпеки Ruukki служить оцинкована сталь з полімерним покриттям або з незабарвленим гальванізованим покриттям. Стандартні кольори, в яких виготовляється продукція Ruukki - це RR29 (червоний), RR32 (темно-коричневий), RR11 (зелений), RR23 (темно-сірий), RR33 (чорний), RR750 (цегляний), RR20 (білий).

 

Покрівельні драбини Ruukki складаються з елементів: сходів довжиною 1,2 м/п; 2,7 м/п або 3,3 м/п і монтажного комплекту для відповідного профілю.

Напишіть власний відгук

Ви пишете відгук на товар: RUUKKI Елементи безпеки

Як мені оцінити цей продукт? *

  1 зірка 2 зірки 3 зірки 4 зірки 5 зірок
Оцінка