Як вибрати мансардні вікна?Мансардний дах дає можливість розширити житлову площу та створити унікальний та цікавий інтер'єр. Головне - правильно використовувати відведений простір. У облаштуванні горища найважливішу роль відіграють мансардні вікна, тому до вибору потрібно підійти відповідально.

Розмір

Розмір та кількість вікон для мансарди залежить від площі кімнати. Звісно, зі зростанням приміщення, збільшується площа засклення та кількість вікон. Також, для дахів з великими схилами найчастіше вибирають великий розмір, а розташовують вікна досить високо. У випадку з невеликою кімнаткою, можна встановити маленькі витончені віконця, і керуватися не тільки рекомендаціями з приводу освітлення, але й особистими уподобаннями щодо оформлення.

Різновиди

Якщо на горищі ви хочете облаштувати ванну, необхідно купити вологостійкі мансардні вікна. Їх є два варіанти: ПВХ або дерево з водонепроникним покриттям. Вони розраховані на вологий мікроклімат, тож зберігають свій зовнішній вигляд і технічні характеристики дуже довго, незважаючи на підвищену температуру та вологість.

Для встановлення в кімнату можна придбати стандартний тип. Як матеріал для виготовлення використовується дерево, що дозволяє йому чудово вписатися в будь-який інтер'єр.

А от якщо основною метою є швидкий доступ на дах, то для Вас знайдеться асортимент сервісних вікон. Вони мають збільшений кут відкриття, що забезпечує вільний прохід, рама укріплена і може витримати вагу дорослої людини. А в комплекті Ви можете придбати технічну сходинку, завдяки якій доступ до покрівлі буде ще простішим та зручнішим.

Аксесуари

аксесуари до мансардних віконЗвичайно традиційні штори та жалюзі не будуть придатні в даному випадку, але не варто переживати, виробники надають величезний вибір аксесуарів для мансардних вікон, вартість яких може бути абсолютно різною.

Можливо, Вам буде цікава стаття: "Аксесуари для мансардних вікон: які та навіщо потрібні"

Нижче представлені пропозиції, які користуються найбільшою популярністю:

  • маркізи;
  • рулоні штори;
  • штора плісе;
  • римська штора;
  • енергоефективна штора;
  • рольставні;
  • москітна сітка;
  • телескопічний стрижень.

Як уже писалося вище, розміщення віконного отвору може бути дуже високим, у такому разі його доцільно обладнати системою дистанційного керування, яка значно полегшить користування і не обмежуватиме розміщення.

Купити мансардні вікна в Києві можна таких відомих та надійних фірм як Velux, Fakro та Roto. Вибір повинен ґрунтуватися в першу чергу на типі кімнати та її розмірі. І відштовхуючись від цього, обирається безпосередньо вікно та його комплектуючі.

мансардні вікна з дистанційним керуванням