Телефонуйте нам 365 днів на рік!

Ціни на сайті актуальні. Остання перевірка була 29.02.20

Чим утеплити будинок

Вибір теплоізоляції для будинку непросте заняття, хочеться вкластися в мінімальний бюджет, і при цьому отримати довговічний ефективний утеплювач.

На ринку представлена величезна кількість матеріалів, серед яких можна виділити 4 основних ...

Читати далі
Автор Ітера Трейд

вінілова плиткаВінілова плитка в тому вигляді, в якому ми зараз можемо її побачити в магазині, з'явилася нещодавно. Попередником була одношарова ПВХ плитка, яку можна було зустріти в старих квартирах і будинках колишнього радянського союзу.

Читати далі
Автор Ітера Трейд

цементно-піщана черепицяОдним з найдавніших покрівельних матеріалів прийнято вважати черепицю. Сьогодні можна зустріти два найпоширеніші види черепиці: керамічну (виготовляється з обпаленої глини) і цементно-піщану (бетонну) черепицю (до складу входить натуральний кварцовий пісок, цемент, вода, в якості барвника використовують пігменти, в основі яких оксид заліза).

Читати далі
Автор Ітера Трейд

Фальцева покрівляФальцева покрівля - отримала свою назву через використання в процесі монтажу спеціального з'єднання листів (фальцювання). Такий підхід дозволяє сховати всі елементи кріплення під металом, в результаті чого виходить суцільне покриття без отворів, немає необхідності використовувати герметики або ущільнювачі.

Читати далі
Автор Ітера Трейд

Мансардне вікно РОТОRoto Frank - німецька компанія, заснована Вільгельмом Франком в 1935 році в місті Штутгарт. Перші кроки - це розробка і серійний випуск фурнітури для звичайних вікон. Серед унікальних винаходів можна відзначити усіма відому поворотно-відкидну фурнітуру, яка дозволяє відкривати вікно на провітрювання. Основним напрямом компанії є фурнітура для вікон і дверей.

Читати далі
Автор Ітера Трейд

Як вибрати лінолеумЛінолеум - найпоширеніше покриття для підлоги в нашій країні, не дивлячись на демократичну ціну матеріал в процесі експлуатації показує себе з кращого боку. Він несприйнятливий до вологи та мікроорганізмів (не гниє) в приміщенні, простий в укладанні, не вимагає особливого догляду, а висока зносостійкість дозволяє не замислюватися про ремонт протягом багатьох років.

Читати далі
Автор Ітера Трейд

водостічні системиУстановка водостоків - це не примха і не просто декоративний елемент покрівлі. Від правильно обраних елементів і якості монтажу залежить багато - як швидко буде збиратися вода з даху, чи якісно вона буде відводитися і зливатися або на грунт, або в зливні каналізації (не розмиваючи фундамент). Як довго прослужить вам фасад і збережеться зовнішній вигляд будівлі.

Читати далі
Автор Ітера Трейд

паробар'єрПаробар'єр для даху - паронепроникна плівка, яка застосовується для захисту утеплювача і кроквяної системи від вологи. У процесі життєдіяльності в будинку утворюється досить багато водяного пару, який буде підійматися разом з теплим повітрям до стелі.

Читати далі
Автор Ітера Трейд

Бітумна черепицяБітумна черепиця (м'яка покрівля) - це сучасний покрівельний матеріал для приватного і малоповерхового будівництва. Батьківщиною м'якої покрівлі вважається США. В середині 19 століття використовували полотна, просочені бітумом, які нагадували сучасний руберойд.

Читати далі
Автор Ітера Трейд

Fakro або Velux?

12.11.2019 11:28

факро или велюкс?При виборі мансардних вікон наші клієнти часто запитують - що краще FAKRO або VELUX? Як правильно вибрати вікно? На що звертати увагу?

Читати далі
Автор Ітера Трейд
НАС РЕКОМЕНДУЮТЬ:   
© 2020 Itera Treid. All Rights Reserved.