Телефонуйте нам 365 днів на рік!

Ціни на сайті актуальні. Остання перевірка була 26.01.20

Мансардне вікно РОТОRoto Frank - німецька компанія, заснована Вільгельмом Франком в 1935 році в місті Штутгарт. Перші кроки - це розробка і серійний випуск фурнітури для звичайних вікон. Серед унікальних винаходів можна відзначити усіма відому поворотно-відкидну фурнітуру, яка дозволяє відкривати вікно на провітрювання. Основним напрямом компанії є фурнітура для вікон і дверей.

Читати далі
Автор Ітера Трейд

Як вибрати лінолеумЛінолеум - найпоширеніше покриття для підлоги в нашій країні, не дивлячись на демократичну ціну матеріал в процесі експлуатації показує себе з кращого боку. Він несприйнятливий до вологи та мікроорганізмів (не гниє) в приміщенні, простий в укладанні, не вимагає особливого догляду, а висока зносостійкість дозволяє не замислюватися про ремонт протягом багатьох років.

Читати далі
Автор Ітера Трейд

водостічні системиУстановка водостоків - це не примха і не просто декоративний елемент покрівлі. Від правильно обраних елементів і якості монтажу залежить багато - як швидко буде збиратися вода з даху, чи якісно вона буде відводитися і зливатися або на грунт, або в зливні каналізації (не розмиваючи фундамент). Як довго прослужить вам фасад і збережеться зовнішній вигляд будівлі.

Читати далі
Автор Ітера Трейд

паробар'єрПаробар'єр для даху - паронепроникна плівка, яка застосовується для захисту утеплювача і кроквяної системи від вологи. У процесі життєдіяльності в будинку утворюється досить багато водяного пару, який буде підійматися разом з теплим повітрям до стелі.

Читати далі
Автор Ітера Трейд

Бітумна черепицяБітумна черепиця (м'яка покрівля) - це сучасний покрівельний матеріал для приватного і малоповерхового будівництва. Батьківщиною м'якої покрівлі вважається США. В середині 19 століття використовували полотна, просочені бітумом, які нагадували сучасний руберойд.

Читати далі
Автор Ітера Трейд

Fakro або Velux?

12.11.2019 11:28

факро или велюкс?При виборі мансардних вікон наші клієнти часто запитують - що краще FAKRO або VELUX? Як правильно вибрати вікно? На що звертати увагу?

Читати далі
Автор Ітера Трейд

Rocksonic Super

01.11.2019 14:30

звукоізоляціяЗвуки, які доносяться до нас кожен день, мають величезний вплив не тільки на наш настрій, працездатність або концентрацію, але також істотно впливають на наше здоров'я. Тому, акустичний комфорт - це не примха, а необхідність.

Читати далі
Автор Ітера Трейд

Профнастил для дахуДах - це найважливіший елемент будинку, який служить нам довгі роки. Правильний вибір матеріалу і монтаж - надзвичайно важливий етап будівництва і реконструкції будинку. Варто проаналізувати різні типи покрівельних матеріалів, перевірити їх плюси і мінуси, щоб вибрати краще рішення для нашого майбутнього будинку.

Читати далі
Автор Ітера Трейд

Утеплювач для підлогиУтеплення підлоги особливо необхідно в тих випадках, коли вона знаходиться поруч з грунтом, або під нею розташовується неопалюване приміщення. В основному це приватні будинки, квартири на перших поверхах або цокольні приміщення.

Читати далі
Автор Ітера Трейд

Galeco - польський виробникВиробник водостічних систем Galeco існує на ринку Польщі з 1994 року. Компанія пишається тим, що з початку свого заснування до сьогоднішнього дня домоглася великих успіхів не тільки на внутрішньому ринку країни, а й на міжнародному рівні.

Читати далі
Автор Ітера Трейд
НАС РЕКОМЕНДУЮТЬ:   
© 2020 Itera Treid. All Rights Reserved.