Телефонуйте нам 365 днів на рік!

Ціни на сайті актуальні. Остання перевірка була 02.07.20

як обрати ламінатЛамінат – популярне покриття для підлоги. В естетичності він не поступається натуральному дереву, а в ціні і вологостійкості виграє у паркетної дошки. У цій статті розглянемо топ-6 помилок при покупці ламінату, щоб уберегти себе від промаху.

Читати далі
Автор Ітера Трейд

Бітумна черепиця IKOМ'яка покрівля IKO – класика визнана покупцями 96-и країн світу. На сьогоднішній день це одна з кращих пропозицій світового ринку, що поєднує в собі низьку вартість, відмінну якість і практичність кінцевого продукту.

Читати далі
Автор Ітера Трейд

водостік профілПольська компанія PROFiL виготовляє ПВХ водостоки протягом 35 років і ось уже 20 років займає лідируючі позиції в середньому ціновому сегменті на ринку України. Багаторічний досвід дозволив створити продукт з оптимальним співвідношенням ціни і якості.

Читати далі
Автор Ітера Трейд

герметик для евробарьераУспішність утеплення покрівлі безпосередньо залежить від якісної проклейки пароізоляції. Пари всередині приміщення піднімаються вгору і потрапляють в щілини або нещільні примикання. Саме тому особливу увагу в монтажі необхідно приділити герметичності паробар'єра. В протилежному випадку конденсат буде проникати в підпокрівельну систему, що швидко зведе до нуля ефективність утеплення...

Читати далі
Автор Ітера Трейд

факро якість і доступна цінаСвій початок історія компанії бере ще з 1986 року. Рішард Флорек - діючий президент і власник компанії, заснував завод по деревообробці Florad, а в 1991 році випустив перші моделі вікон під маркою Факро. Всього через 3 роки була налагоджено реалізація продукції за межами Польщі, а сьогодні компанія-лідер займає близько 15% ринку з продажу мансардних вікон і горищних сходів.

Читати далі
Автор Ітера Трейд

як обрати штучну травуВічнозелена трава – мрія будь-якого власника заміського будинку або дизайнера інтер'єру. М'яке естетичне покриття не залишає слідів на одязі під час активних ігор, ідеально виглядає круглий рік і не вимагає особливого догляду. А для дизайнера це можливість створити власний зелений куточок в інтер'єрі без особливих вкладень і труднощів в процесі експлуатації.

Читати далі
Автор Ітера Трейд

види профнастилуБільшість ресурсів пропонує обрати профнастил за місцевими стандартами ДСТУ і маркуванням, але що робити, якщо в пріоритеті закордонна продукція? Сьогодні ми розповімо про основні маркування і характеристики профнастилу.

Власне металопрофіль або профнастил — це профільований лист оцинкованої сталі з покриттям, що застосовується для покрівлі, огорож і воріт, облицювання стін.

Читати далі
Автор Ітера Трейд

Cходи на горище

27.03.2020 13:15

сходи на горищеНезалежно від того, облаштована мансарда або просте горище – будь-яку зайву площу хочеться використати раціонально, а для цього потрібен швидкий та зручний доступ до приміщення. Стаціонарні сходи? Громіздко і невиправдано дорого. Драбина? Про комфорт і безпеку не може бути й мови. Оптимальне рішення – якісні горищні сходи. Вони компактні, естетичні, і спроектовані з турботою про зручність та безпеку.

Читати далі
Автор Ітера Трейд

ковролин

М`який ковролін – сучасник відомого нам на протязі віків килима. В ньому поєднуються тактильний комфорт та практичність, адже це покриття не боїться вологи чи вигоряння кольору; використовується як у побуті, так і в громадських приміщеннях, і навіть може стати в нагоді під час заходу на відкритому повітрі.

Читати далі
Автор Ітера Трейд

parketnaya doskaДерев`яне підлогове покриття завжди виглядає благородно і створює особливий затишок в будинку. Сьогодні розглянемо детальніше одного з лідерів ринку – паркетну дошку.

Переваги паркетної дошки...

Читати далі
Автор Ітера Трейд
НАС РЕКОМЕНДУЮТЬ:   
© 2020 Itera Treid. All Rights Reserved.