Ваш кошик покупок ще порожній!
Itera Group™ Офіційний сайт компанії
close
 • cityОфіс - Київ, вул. Ямська, 72
 • cityСклад - Київ, вул. Волинська, 40
UA
RU UA
Ми у соціальних мережах
 • instagram
 • facebook
 • youtube

Новини компанії Itera Group

Семінар Rockwool на базі Itera Group

2022-02-10

Rockwool семінар

Спікер: Олег Джевага, спеціаліст Rockwool Україна. Семінар на базі компанії Itera Group: "Технічна ізоляція та вогнезахист від Rockwool".

 

Основні тези семінару:

- Новинка на ринку України - навивні циліндри Rockwool 800.

- Енергоощадження із застосуванням технічної ізоляції Rockwool.

- Особливості монтажу вогнезахисту повітроводів матеріалом Rockwool Conlit Mat.

- Вогнезахист залізобетонних та металоконструкцій матеріалом Rockwool Conlit 150.

На сайт додано фарби Ceresit

2022-01-25

Ceresit фарби новина

У розділ нашого сайту були додані силіконові, силікатні, акрилові фарби Ceresit™.

Кольорова гама COLOURS OF NATURE - унікальна концепція кольорових рішень, яка представлена багатством фарб від ніжних блакитних морів та океанів, сонячно жовтих та помаранчевих пляжів та пустель, до інтенсивних червоно-коричневих кольорів землі та спокійної зелені лісів та пагорбів.

 

Додані товари можна поділити на:

- Фарби для тонування - CT 40, CT 42, CT 44, CT 46 Sil-Sil Aquastatic, CT 48, CT 54.

- Інтер'єрні фарби - IN 50 BASIC, IN 51 Standard, IN 52 Super, IN 53 Lux, IN 56 for Kitchen & Bath.

 

Зробити замовлення та ознайомитися з новими товарами можна перейшовши до розділу - Фарби та грунтовки.

 

Компанія Ітера Трейд лідер продажів продукції Рууккі у 2021 році!

2022-01-18

дилер Рууккі новина

Шановні клієнти! Поспішаємо повідомити приємну новину, що не перший рік Ітера Трейд займає позицію лідера з продажу продукції Рууккі серед дистриб'юторів на території України. За цей рік ми збільшили продажі (металочерепиця, софіт, профнастил, фальцева покрівля), тим самим закріпивши свої позиції на ринку.

 

Хочемо подякувати нашим покупцям, без яких ми б не отримали цю нагороду, а також нашим менеджерам за виконану працю та особистий внесок у розвиток компанії.

На сайті з'явилися штукатурні суміші Ceresit

2021-11-18

штукатурка церезіт новина

Сьогодні було завершено роботу одразу над двома розділами – «Фасадна штукатурка» та «Штукатурні суміші». Найпопулярнішу продукцію Церезіт вже можна замовити, вибравши колір суміші в онлайн-каталозі.

 

Декоративні штукатурки поповнилися такими позиціями, як Ceresit CT 35, CT 36, CT 137 і CT 34 на мінеральній основі; Ceresit CT 64, Ceresit CT 60 і Ceresit CT 63 на акриловій основі; Ceresit CT 77 мозаїчного типу; Ceresit CT 175 і CT 174 на силікон-силікатній основі; силіконові Ceresit CT 75 та CT 74. Також було додано штукатурну суміш для моделювання поверхні Ceresit CT 720.

 

Оформити замовлення на нові позиції можна у менеджера або в розділі штукатурок, в обох випадках Ви без проблем зможете уточнити актуальну знижку.

 

 

Ventirock Plus доступний до покупки в новій товщині – 30 мм!

2021-11-16

новина вентірок 30 мм

Ventirock Plus від Rockwool – це високоякісна базальтова вата для теплоізоляції фасадів і перегородок, що вентилюються. У товщині від 80 мм цей утеплювач випускають двощільним – з різною щільністю лицьового шару та внутрішнього – 90 кг/м³ та 50 кг/м³ відповідно. Така технологія дозволяє матеріалу «обтікати» фасад та створювати рівну поверхню для подальшої обробки.

 

30 мм-овий Ventirock Plus випускається у щільності 80 кг/м³, яка добре тримає форму незалежно від каркаса. Часто матеріал використовується як другий шар утеплювача для досягнення потрібної товщини на фасаді.

 

Дізнатися більше про матеріал можна за посиланням – Ventirock Plus, там же можна оформити замовлення на утеплювач у будь-якій товщині.

 

Додані суміші для підлоги від бренду Ceresit

2021-11-11

новина церезіт суміші для підлоги

Тепер на нашому сайті доступні всі види сумішей для підлоги Ceresit™: стяжки, ремонтні суміші, підлоги самовирівнювальні. Переглянути технічні характеристики можна у карті товару, а перед покупкою легко та швидко скористатися кнопкою «Отримати знижку». Менеджер уточнить обсяг покупки, запропонує актуальну вартість та варіанти доставки.

 

Серед нових позицій можна знайти стяжку для підлоги Ceresit CN 278 та добавку до стяжки Ceresit CO 85, ремонтні суміші Ceresit CN 83 і Ceresit RS 88, самовирівнювальні суміші Ceresit CN 69, Ceresit DG, Ceresit CN 76, Ceresit CN 72 Nivel Expert.

 

Ознайомитися з розділом «Суміші для підлоги» можна за посиланням.

 

 

Доповнено розділ гідроізолюючих сумішей

2021-11-05

новина церезіт гідроізоляція

Ми продовжуємо наповнювати розділ будівельних сумішей позиціями Ceresit, і сьогодні було завершено роботу над розділом «Гідроізоляція».

 

Додано такі товари, як гідроізоляційна мастика Ceresit CL 51, полімерцементна гідроізоляція Ceresit CR 66, Ceresit CR 90, Ceresit CR 65, силіконове покриття Ceresit CP 30 AquaBlock, силіконові герметики Ceresit CP 27 Aquablock і Ceresit CS 25.

 

Запрошуємо ознайомитись з асортиментом в розділі, а також нагадуємо, що Ви завжди можете запитати індивідуальну ціну через кнопку «Отримати знижку» або замовити безкоштовну доставку будівельних сумішей при покупці на сайті від 2 000 грн (актуально для Києва).

 

Додані нові позиції Rockwool – Monrock Max E та Roofrock 30 E

2021-11-01

rockwool для плоских дахів

З сьогоднішнього дня на сайті Itera Trade можна швидко та зручно придбати мінеральну вату для комерційних будівель, зокрема для утеплення експлуатованих та неексплуатованих плоских дахів.

 

Roofrock 30 E використовується як нижній шар у комбінованій системі утеплення плоских дахів, за рахунок невеликої щільності його теплоізолюючі характеристики на порядок вище. Двощільнісний Monrock Max E – це високотехнологічний верхній шар, максимально щільний і розрахований на великі навантаження, пов'язані з експлуатацією даху.

 

Ознайомитися з товарами можна за посиланням – Monrock Max E та Roofrock 30 E. Відвантаження відбувається за попереднім замовленням за 2-4 тижні, а ціна індивідуальна в залежності від масштабів об'єкта.

 

 

Оновлення асортименту: додані клеї для плитки Ceresit

2021-10-27

церезит розділ клею для плитки

Розділ будівельних сумішей на нашому сайті поступово перебудовується, тому раді повідомити, що клеї для плитки від Ceresit™ тепер можна придбати онлайн. 

 

Ви можете самостійно вибрати товар та запросити ціну зі знижкою для наступних позицій: CM 11 ceramic, CM 11 plus, CM 9 standard, СМ 117 white flex, CE 40 aquastatic, CE 40 trend collection, CM 12, CM 11 pro, СМ 14, CM 117 flex, СМ 12 express, СМ 17, Easy fix, СМ 22, затирка CE 89 ultraepoxy premium, CM 49 S2 premium flexible, затирки CE 79 ultraepoxy industrial, CE 43 grand'elit, CE 33 plus.

 

Пропонуємо ознайомитись з розділом за посиланням, а також нагадуємо, що при купівлі будівельних сумішей на 2 000 грн діє безкоштовна доставка по Києву!

 

Святкуємо день народження Itera Trade!

2021-10-11

день народження компанії

9-го жовтня компанія Itera Trade відзначила 15-річний ювілей! Цьогорічна святкова атмосфера була пронизана домашнім затишком, відчуттям комфорту та співпереживанням, за кожен зліт та поворот в історії підприємства.

 

З 2006-го року ми виросли над собою, зустрілися та розійшлись з безліччю цікавих та компетентних людей, знайшли підтримку у багатьох міжнародних брендів та склали асортимент майже «з нуля», перлина за перлиною.

 

Незважаючи на пройдений шлях, колектив Ітера Трейд впевнений, що історія тільки починається, а найбільший успіх ще попереду! Тож щиро дякуємо тим, хто залишається з нами і сподіваємося, що співпраця приноситиме Вам пропорційну радість!

 

 

РУУККІ за чесний контроль якості на законодавчому рівні!

2021-07-02

руукки новини

За статистикою світового виробника Ruukki приблизно 50% українського ринку металевої покрівлі займає фальсифікована продукція – із завищеними технічними характеристиками, без належного маркування, з підробленими ознаками іменитих брендів тощо.

 

Аби покращити ситуацію на ринку та запровадити в Україні контроль якості будматеріалів за 305-им європейським регламентом, директор компанії нещодавно прийняв участь у зустрічі представників галузі з народним депутатом Ольгою Шуляк.

 

За результатами зборів розпочато розробку необхідних нормативно-правових актів, які забезпечать дієвий ринковий нагляд та зобов'язують виробників наносити відповідне маркування з ознакою якості.

Додано нового виробника ламінату – Peli Parquet

2021-06-17

пелі паркет ламінат

На сайті розширено асортимент ламінованих покриттів – в продажу з'явився турецький ламінат Peli Parquet. Більш ніж 60 років виробництва за принципом замкнутого циклу, від заготівлі деревини до упаковки покриття, дозволили компанії ідеально збалансувати якість з доступною ціною.

 

У розділі бренду можна знайти побутовий ламінат зі зносостійким покриттям класу АС5, в найпопулярніших і затребуваних кольорах. Ознайомитися з покриттям для підлоги можна за посиланням – ламінат Пелі Паркет.

 

У продажу з'явилися скотчі для мебран Fixit!

2021-06-07

скотч для мембрани juta

Клейкі стрічки від чеського виробника Juta створені для довгострокової герметизації та з'єднання покрівельних мембран. Мінімальний термін служби такої стрічки – 15-20 років, що дозволяє надійно змонтувати диффузійну мембрану або продовжити термін її служби за рахунок часткового ремонту.

 

Тепер на нашому сайті доступні:

 • Стрічка FIXIT UNI – універсальна одностороння стрічка з армуванням на ПЄ основі;

 • Стрічка FIXIT АЛ-1 – термостійкий стрічка з алюмінієвої фольги з бутилкаучуковим клеєм;

 • Стрічка FIXIT М-2 – двостороння клейка стрічка для гідроізоляції стиків між мембранами та примиканнями.

Зустрічайте Ruukki Finnera в новому покритті – Pural Matt

2021-05-12

нова металочерепиця фінера

Як офіційний дилер, компанія Ітера Трейд розширює асортимент металочерепиці Ruukki відразу після виходу новинок. Тому з сьогоднішнього дня модульну металочерепицю з формою хвилі Finnera можна придбати в самому зносостійкому покритті – Pural Matt. Гарантія від фінського виробника складає 50 років на технічні характеристики і 20 років на збереження кольору.

 

Форма хвилі Finnera невисока, має лаконічну геометрію і відмінно поєднується як з класичним, так і з мінімалістичним дизайном. Крім того, модель представлена в 8-и кольорах, серед яких легко знайти потрібний відтінок. 

 

Детальніше про нову позицію за посиланням – RUUKKI FINNERA 50.

 

Водостік Galeco Luxocynk виводиться з асортименту

2021-04-29

металевий водостік галєко

Польський виробник високоякісних водостоків Galeco більше не виробляє оцинковані водостоки з прозорим покриттям. Попит на найпростіші металеві водостоки поступово падає, і не в останню чергу через нестачу естетичності.

 

Сучасний вибір – металеві водостічні системи з декоративним полімерним покриттям, які виробник випускає в формі напівкола та прямокутника. Удосконалене покриття забезпечує високий ступінь захисту елементів і дозволяє вибрати колірну гамму відповідно до екстер'єра. 

 

Ознайомитися з доступними лінійками сталевих водостоків Galeco можна за посиланням.

Rockton знімають з виробництва – тепер доступний Rockton Super

2021-04-26

купити роктон

Rockton – один з топ-матеріалів для звукоізоляції та утеплення будинку від компанії Rockwool. Матеріал був знятий з виробництва, але тільки для того, щоб на зміну йому прийшла нова вдосконалена позиція – Rockton Super.

 

Роктон Супер має поліпшений коефіцієнт теплопровідності – 0,035 замість 0,0375 Вт/(м·К), а також найвищий коефіцієнт звукоізоляції – 0,95 з 1 (за умови шару від 100 мм). Щільність утеплювача залишилася на середньому рівні – 43 кг/м³.

 

Ознайомитися з новою позицією та замовити поліпшену теплоізоляцію можна за посиланням.

 

Ітера Трейд стає офіційним дилером бренду Ceresit

2021-04-23

лого церезіт

Компанія Ітера Трейд активно розвиває співпрацю з іменитими брендами в якості офіційного дилера, і сьогодні нашим партнером стає Ceresit  вибір №1 серед будівельних сумішей!

 

Штукатурки, грунт-фарби, грунтовки, вирівнюючі суміші, клеї та гідроізоляційні матеріали від Ceresit вже доступні до покупки та поступово розширюють асортимент, доступний на сайті.

 

Дізнатися вартість і наявність необхідної позиції можна вже зараз, скориставшись контактними номерами на сайті. Профільний менеджер надасть детальну консультацію та актуальний прайс.

купити церезіт

Зміни в асортименті Rockwool: Rocksonic Super не випускається

2021-04-19

купити звукоізоляцію

Позиція Rocksonic Super вилучена з виробництва, що прогнозує невеликі зміни в асортименті передового бренду. Акустична базальтова вата від Роквул тепер буде представлена тільки у вигляді Rockton Super. Він має покращені показники звукоізоляції, коефіцієнт теплопровідності та оптимальну щільність.

 

Така стратегія розвитку полегшує вибір покупцям і дозволяє технологам сконцентруватися на вдосконаленні одного, вузькоспеціалізованого продукту.

 

На сайті з'явились спортивні покриття від Tarkett!

2021-04-09

купити спортивний лінолеум

Швейцарська компанія Tarkett – один зі світових лідерів у виробництві різнопланових підлогових покриттів. Серед них і висококласний спортивний лінолеум, який тепер доступний для покупки на нашому сайті більш ніж в 13-и кольорах.

 

Лінійка спортивних покриттів OMNISPORTS представлена в трьох товщинах і з різним ступенем амортизації. Такий асортимент дозволяє підібрати покриття для підлоги за призначенням: для універсальних спортивних залів (шкільних або спеціалізованих, зі встановленим обладнанням), для професійних ігрових і спортивних майданчиків, для ігрових залів під бадмінтон чи теніс.

 

Вибрати оптимальне спортивне покриття можна за посиланням – спортивний лінолеум Tarkett.

Ламінат Eurohome тепер в асортименті

2021-04-05

купити ламінат євро хоум

Ламінат Eurohome – покриття для дому німецької якості, що об'єднало в собі високі стандарти та бюджетні розцінки. В асортименті Ітера Трейд матеріал представлений більш ніж в 20-и кольорах, в товщині 8 і 10 мм.

 

Покриття відноситься до 32-го класу зносостійкості, який відмінно впорається із середніми навантаженнями та прослужить більше 30-ти років, що підтверджує гарантія виробника.

 

Високою якістю відрізняється і декоративна поверхня. Дизайн під дерево виконаний максимально натурально, з ефектом ручного стругання. Ознайомитися з товаром можна за посиланням – ламінат Євро Хоум.

 

Нова килимова плитка в асортименті – Carpenter Mevo

2021-03-31

купити ковролін для офіса

Килимова плитка – практичне декоративне покриття, яке просто створене для реалізації дизайнерських проектів. Вона об’єднує в собі м’якість килима та зручний формат плитки, який дозволяє комбінувати різнокольорові партії в малюнок або замінювати невеликі пошкоджені частини за потреби.

 

Carpenter Mevo має 33 клас зносостійкості та витривалу основу з модифікованого бітуму. Це робить її відмінним покриттям для офісів, кінотеатрів, хостелів та тих частин житлового будинку, в яких є підвищене навантаження на підлогу або інтенсивна прохідність.

 

Ознайомитися з новинкою та наявною палітрою можна за посиланням – килимова плитка Carpenter Mevo.

Новинка на сайті — офісний ковролін Medusa

2021-03-26

купить ковролин для офиса

Лінійка ковроліну для офісу вироблена в Бельгії, компанією Associated Weavers, і повністю відповідає міжнародним стандартам якості.

 

В його основі витривалий джут та естетичний петлевий ворс з поліаміду. Палітра представлена в 12-и основних кольорах і відтінках, які відмінно доповнять інтер'єр. Підлогове покриття можна використовувати в офісах, готелях та інших громадських місцях з помірною або високою прохідністю.

 

Переглянути кольори в наявності можна за посиланням – ковролін для офіса Medusa.

 

Розширення асортименту комерційних покриттів

2021-03-24

купити комерційний лінолеум Grabo

Ітера Трейд починає оновлення розділу підлогових покриттів і представляє першу новинку – комерційний лінолеум Grabo!

 

Graboplast – угорський виробник підлогових покриттів зі столітнім досвідом. Кожна характеристика лінолеуму відповідає конкретному європейському стандарту якості (ISO), а сам процес виробництва відрізняється екологічністю.

 

Лінолеум з серії Diamond Standart Fresh має 34/43 клас зносостійкості, що ідеально підходить для офісів, закладів, інших комерційних і навіть промислових приміщень. Покриття відмінно впорається з інтенсивною прохідністю та тиском важкого устаткування. Ознайомитися з позицією можна за посиланням – комерційний лінолеум Grabo.

Новинка в лінійці продукції Delta Dorken

2021-02-12

мембрана delta trela

У продажу з'явилася спеціалізована мембрана Delta для металевих покрівельних або фасадних покриттів. Потовщений гідробар`єр має тривимірну структуру і загальну товщину 8 мм. Щільний матеріал усуває основні недоліки металевого покриття: схильність до корозії та підвищений рівень шуму. Мембрана Delta Trela не дозволяє накопичуватися конденсату на металевій покрівлі і заглушає шуми на рівні 15-и Дб, чого достатньо навіть під час граду.

 

За температурного розширення металу мембрана також забезпечить ковзання матеріалу, не втративши своїх якостей, адже температурний діапазон Delta Trela – від -40 °C до +100°C.

 

Ознайомитися з позицією можна за посиланням – покрівельна мембрана Delta Trela.

 

На нашому сайті тепер представлена ущільнююча стрічка DORKEN!

2021-01-25

стрічка delta dorken

Німецький виробник DORKEN – один зі світових лідерів у виробництві ізоляційних матеріалів, чий якісний підхід визнають вже понад століття. Саме тому компанія Ітера Трейд прагне розширити асортимент і зробити продукцію Delta Dorken доступною для своїх клієнтів.

 

Цього разу новинкою стала ущільнююча стрічка DELTA SCHAUM BAND SB 60, призначена для захисту крокв або суцільного настилу від проникнення вологи в місцях кріплень. Такий ступінь захисту є обов'язковим для дахів з малим ухилом або складною формою та черепичним покриттям.

 

Ознайомитися з новинкою можна за посиланням – покрівельна стрічка DELTA SCHAUM BAND SB 60.

Ще більше супутніх товарів для утеплення!

2020-11-17

купити фасадний дюбель

На сайті Ітера Трейд з'явилися дюбелі для теплоізоляції від Fast Fix. Кріплення виконані з високоякісних матеріалів – поліаміду або оцинкованої сталі, а сам цвях оснащений термоголовкою для захисту декоративного покриття від скупчення конденсату.

 

В асортименті Fast Fix можна знайти дюбелі для кріплення пінополістиролу або мінеральної вати до будь-яких поверхонь: з пустотілої або звичайної цегли, бетону, керамоблока, газоблоку та багатьох інших.

 

Ознайомитися з позиціями можна у відповідному розділі – Дюбелі Fast Fix.

 

День народження компанії Ruukki в Україні

2020-11-13

рууккі металочерепиця

Сьогодні один з провідних партнерів компанії – Ruukki – святкує 23-й рік успішної роботи на території України. За цей час металочерепиця Рууккі підтвердила статус еталону серед надійних та естетичних покриттів преміум класу, і з кожним роком ЇЇ вибирає все більше українських сімей.

 

Як офіційний дилер, компанія Ітера Трейд щорічно переконується в високій якості продукції та технологічності виробництва, тому з упевненістю рекомендує матеріали від лідера ринку: металочерепицю, фальцеву покрівлю, профнастил, водостік та софіт.

Нові захисні покриття в лінійці Rannila Monterrey

2020-11-09

купити металочерепицю ранніла

Асортимент металочерепиці Rannila продовжує розширюватися! На цей раз фінський виробник випустив другу за популярністю модель – Monterrey – в матових захисних покриттях Deep mat та Ultra mat.

 

М'яка форма хвилі відмінно підійде для класичного або мінімалістичного дизайну екстер'єру, а матове покриття Deep mat (225 г/м² цинка) або Ultra mat (275 г/м²) додадасть елегантності та надійно захистять покрівлю.

 

Ознайомитися з новинками можна за посиланнями – Rannila M 3950 DEEP mat та Rannila M 3950 ULTRA mat.

 

Ruukki розширили лінійку металочерепиці Rannila Decorrey Grand!

2020-11-02

купити металочерепицю ранніла

Останнім часом фінський концерн Рууккі активно працює над лінійками в середньому ціновому сегменті, тому асортимент металочерепиці Ранніла стрімко розширюється.

 

Класичний низький профіль з чіткими лініями – Decorrey Grand – тепер доступний в двох варіантах захисного покриття – Deep mat та Ultra mat. Листову сталь товщиною 0,5 мм покривають 225 г/м² або 275 г/м² цинку відповідно, а зверху наносять декоративно-захисний полімерний шар.

 

Ознайомитися з прайсом на новинки можна за посиланнями – Rannila DG 4350 DEEP mat та Rannila DG 4350 ULTRA mat.

В асортименті з'явилася прихована водостічна система Galeco Bezokapowy!

2020-10-20

прихований водостік купити

Інноваційна водостічна система, яка вже стала улюбленицею європейських дизайнерів, тепер доступна для покупки на нашому сайті. Galeco Bezokapowy призначена для створення естетичного екстер'єру в стилі модерн, мінімалізм, лофт та інших.

 

Подібний водостік не потребує карнизного звису. Ергономічний квадратний жолоб стає продовженням фасаду, а зливні труби ховаються в шарі теплоізоляції. Таким чином вся увага фокусується на незвичайних архітектурних формах та обраному оздобленні.

 

Купити прихований водостік можна за посиланням – Galeco Bezokapowy.

 

Ruukki подбали про додатковий захист софітів

2020-09-22

купити софіт рууккі

Фінський виробник подбав про те, щоб зберегти естетичний вигляд софіта при будь-яких способах доставки. Тепер металеві листи з полімерним покриттям додатково покривають прозорою плівкою, яку легко зняти в процесі монтажу.

 

Завдяки захисній плівці, покупець може бути впевнений не тільки в якості преміум-класу, але і в тому, що матеріал доставлять у первозданному вигляді.

 

Ознайомитися з кольоровою гамою підшивки можна за посиланням – металічний софіт Рууккі.

Нова форма хвилі металочерепиці Rannila

2020-09-14

металочерепиця rannila

Високоякісна металочерепиця Rannila тепер випускається з популярною формою хвилі «Adamante». Виразний і плавний профіль додасть елегантності екстер'єру. В асортименті класичні відтінки коричневого, сірий і чорний кольори.

 

Захисне покриття можна вибрати, доступні UltraMat та DeepMat з 15 чи 20 роками гарантії на естетичні властивості.

 

Ознайомитися з розцінками на нові позиції можна за посиланнями металочерепиця Rannila UltraMat та DeepMat.

 

Rockwool доповнив позицію Superrock!

2020-07-15

базальтова вата роквул

Виробник розширив розмірну сітку матеріалу Superrock, додавши нову товщину – 75 мм. Тонкий базальтовий утеплювач розрахований на стандартний профіль для гіпсокартонових перегородок. Така товщина дозволить створити якісну каркасну конструкцію, заощадивши корисний простір всередині приміщення.

 

Нагадаємо, що негорючий еко утеплювач можна застосовувати для балконів, горищних перекриттів, каркасних стін, перегородок, підлог на лагах і мансард.

 

Вибрати потрібну товщину і купити базальтову вату Superrock можна за посиланням.

Розширена палітра затирки для плитки від Baumit

2020-07-07

затирка для плитки бауміт

Baumit продовжує вдосконалюватися! Цього разу виробник упорядкував кольори затирки для плитки PREMIUM FUGE та доповнив нову вінтажну колекцію. До Vintage Line увійшли нестандартні ніжні відтінки – лавандовий, рожевий, персиковий і терракот.

 

Тепер навіть в самих оригінальних дизайнерських рішеннях облицювання буде виглядати естетично. Ознайомитися з колекціями кольорів можна за посиланням – затирка для плитки PREMIUM FUGE.

 

Нові кольори мозаїчної штукатурки Baumit!

2020-06-30

бауміт мозаік

Компанія Baumit переглянула палітру штукатурки Mosaik Top. Нещодавно незатребувані відтінки були зняті з виробництва, а на зміну їм прийшла колекція Natural Line.

 

В Natural Line представлені 8 видів покриття, максимально наближених до природних матеріалів. Градієнт починається з холодного білого і світло-пісочного відтінків, а закінчується чорним.

 

Переглянути застарілі кольори і нову колекцію Natural Line можна за посиланням  – штукатурка Baumit Mosaik Top.

Вибір бітумної черепиці розширився – доданий виробник Shinglas!

2020-06-23

черепиця шинглас

М'яка покрівля Shinglas випускається на протязі 20-ти років, і за цей час набула визнання не тільки на українському ринку, але і на території Європи. Високу якість продукції відзначено європейською сертифікацією EN 544, ISO 9001:2008.

 

Бітумна черепиця Shinglas представлена не лише у стандартних одношарових та двошарових гонтах. Виробник також пропонує найбільш витривалу, тришарову черепицю. Деякі колекції мають перевагу в дизайні – запатентовану форму гонту.

 

Ознайомитися з новими позиціями і дизайнами гонту можна за посиланням  – бітумна черепиця Шинглас.

 

Поповнення асортименту на сайті – покрівельний герметик Delta Liquixx Mini

2020-06-11

герметик для покрівлі

Герметизуюча паста заснована на акриловій дисперсії. Має високий рівень адгезії з пластмасовими, металевими, дерев'яними, кам'яними і бетонними поверхнями.

 

Герметик Дельта призначений для повітронепроникних з'єднань мембрани з будівельними елементами:

 • cтінами;
 • камінними трубами;
 • ригелями;
 • карнизними звісами та ін.

 

Пастоподібна маса поставляється в комплекті з флісом. Об'єм 0,4 л призначений для обробки 0,4 м.кв. поверхні. Ознайомитися з позицією можна за посиланням  – Delta Liquixx Mini.

RUUKKI вдосконалили фальцеву покрівлю CLASSIC M!

2020-06-05

фальцева покрівля рууккі

Фальцева картина Classic M стала більш міцною і жорсткою завдяки технології мікрофібрілювання. Дрібна хвилястість поверхні компенсує температурне розширення металу. Це запобігає появі "хвиль" на покритті і схлопуванню фальцевих картин.

 

Незважаючи на нову технологію виробництва, вартість фальцевого листа не змінилася. RUUKKI подбали про те, щоб ціна на краще тонколистове покриття залишалася лояльною.

 

Нагадаємо, що RUUKKI CLASSIC M використовується для створення міцного покрівельного покриття і дизайнерського фасаду. Ознайомитися з позицією можна за посиланням вище.

 

 

Асортимент горищних сходів розширено виробником OMAN!

2020-06-01

горищні сходи оман

Польський виробник працює з 1989 року і поширює продукцію на території 36 країн. В каталозі Оман 10-ки моделей горищних сходів: дерев'яних і комбінованих, сталевих і алюмінієвих, секційних і ножичних, з різним ступенем утеплення або без і т.д.

 

На сьогоднішній день Оман пропонує найширший вибір моделей, розмірів короба і унікальних рішень на зразок сходів для високої стелі.

 

Перевага горищних сходів Оман - один з кращих показників теплопровідності кришки короба, що дозволяє зберегти температуру в приміщенні і досягти кращого показника енергозбереження.

 

Ознайомитися з новими позиціями на сайті можна за посиланням – горищні сходи Oman.

ROCKWOOL більше не випускає Multirock Roll!

2020-05-28

multirock не випускають

Рулонна базальтову вату Multirock Roll щільністю 23 кг/м³ знято з виробництва. Доступним аналогом є Rockroll з відповідною щільністю 22 кг/м³. Rockroll також випускається рулонами, має невелику вагу, зручний в транспортуванні і монтажі.

 

Область застосування ідентична:

підлога на лагах;

перекриття з дерева, перекриття над підвалом;

скатна покрівля;

горище.

 

Ще один плюс бюджетного аналога – створення акустичного комфорту, шумоізоляція приміщення. Детальніше ознайомитися з параметрами базальтового утеплювача можна за посиланням — Rockroll.

 

Frontrock Super товщиною 80 мм в наявності на складі!

2020-05-25

базальтова вата для стін роквул

Базальтові плити товщиною 80 мм знову в наявності на складі в Києві! Фронтрок Супер – базальтова вата з високою щільністю, призначена для теплоізоляції:

 • штукатурних фасадів;
 • фасадів з клінкерною плиткою.

 

Особлива дворівнева структура робить Frontrock Super ідеальним утеплювачем для мокрого фасаду. Зовнішній рівень має велику щільність – 150 кг/м³ – і надійно захищає фасад; внутрішній рівень має меншу щільність – 80 кг/м³ – він з легкістю компенсує нерівності стіни.

 

Ознайомитись з позицією на сайті можна за посиланням - утеплювач Frontrock Super.

Металочерепиця Rannila вийшла на новий рівень якості!

2020-05-19

купити металочерепицю раніла

Фінський виробник Rannila з ретельністю підходить до вибору сировини для своєї продукції, тому не так давно був укладений договір з металургійною компанією ArcelorMittal.

 

Один з лідерів металургії, що займає не менше 10% світового ринку, тепер постачає тонколистову сталь для виробництва дахового покриття. Висококласний матеріал в поєднанні з бездоганною технологією виробництва Ruukki дають повну впевненість в кінцевому продукті.

 

Ще одна чудова новина - покриття для даху, як і раніше, буде випускатися в середньому ціновому сегменті. Купити металочерепицю Раніла з нової партії можна за посиланням - Rannila DG.

 

Наш офіційний сайт тепер доступний українською мовою!

2020-05-12

українська версія сайту

Дорогі клієнти та відвідувачі сайту! З радістю повідомляємо, що наша команда закінчила адаптацію української версії сайту!

 

Тепер користуватися ресурсом комфортно, незалежно від того, яку мову Ви використовуєте в повсякденному житті. Для перемикання досить вибрати потрібну абревіатуру в правому верхньому кутку екрану.

 

Новинка на сайті - герметик Delta Than

2020-05-06

герметик для покрівлі

Шановні клієнти! З сьогоднішнього дня на нашому сайті можна придбати герметик Delta Than виробництва Dorken.

 

Delta Than – каучуковий клей з вмістом розчинника. Завдяки своєму складу герметик залишається еластичним максимально довго і забезпечує щільне примикання мембрани до поверхні.

 

Цей вид герметика призначений для склеювання гідроізоляційної плівки або супердифузійної мембрани з поверхнями, що мають волокнисту структуру. Також Delta Than може використовуватися для примикань покрівлі до вертикальних конструкцій (в комплекті з притискними рейками і стрічками для примикань).

 

Ознайомитися з характеристиками товару можна за посиланням  – герметик Delta Than.

 

Асортимент розширено герметиком Delta Tixx

2020-04-29

герметик для покрівлі

Шановні клієнти! Пропонуємо до Вашої уваги нову позицію на сайті – герметик Delta Tixx від німецької компанії Dorken.

 

Компанія відома по всьому світу виробляє не тільки ізоляційні матеріали, а й супутні товари. Вибираючи мембрану і герметик від одного перевіреного виробника, можна бути впевненим в досконалості ізоляції.

 

Delta Tixx призначений для герметичного скріплення пароізоляції зі стінами або елементами даху. Клей підходить для кам'яної, дерев'яної та металевої поверхні.

 

Детальніше ознайомитися з новою позицією можна за посиланням  – герметик Delta Tixx.

Новий колір в колекції бітумної черепиці Katepal Mansion

2020-04-23

бітумна черепиця катепал

Шановні клієнти! З радістю повідомляємо, що в колекції бітумної черепиці Katepal Mansion з'явилося нове забарвлення – Кобург.

 

Katepal Mansion – це унікальна колекція бітумної черепиці нового покоління. Матеріал складається з двох шарів і виконаний з кращого на сьогоднішній день СБС-модифікованого бітуму. Двошарова черепиця має збільшений термін служби, поліпшену міцність і створює особливий об'ємний «малюнок».

 

Форма нарізки – неправильний прямокутник – в поєднанні з насиченим шоколадно-цегляним переливом ефектно виглядає як в мінімалістичному екстер'єрі, так і в вишуканих архітектурних рішеннях.

 

Ознайомитися з колекцією або купити бітумну черепицю кольору «Кобург» можна за посиланням – Katepal Mansion.

 

Тепла оселя 2020 – можливість заощадити на утепленні будинку за підтримки держави

2020-04-16

теплий дім

Державна програма «Теплий дім» компенсує до 35% від суми, витраченої на матеріали для утеплення (максимально – 14 тис.грн). Взяти участь у програмі можуть як приватні особи, так і ОСББ, ЖБК.

 

 Як це працює?

 

 1. Проф. компанія формує кошторис за матеріалами і виставляє рахунок.
  *матеріали повинні входити до затвердженого державою списку; базальтова вата, наприклад.
 2. Покупець звертається до партнерського банку (Ощадбанк, Укргазбанк, Укрексімбанк, ПриватБанк) та оформлює кредит за програмою «Теплий дім» на потрібну суму.
  *кредит надається терміном до 3 років і на суму от 1 000 до 50 000 грн
  *ПриватБанк поки не співпрацює з фіз. особами.
 3. Після затвердження кредиту покупець вносить аванс близько 10%, отримує гроші на рахунок і викуповує матеріали.
 4. Далі надається накладна про здійснення покупки і акт виконаних робіт з монтажу.  
  *тільки в Ощадбанку є можливість підтвердити самостійне проведення робіт.
 5. Через місяць після надання документації держава поверне до 35% витрачених грошей на особистий рахунок.

 

Переглянути список матеріалів можна на сайті Укргазбанку, прочитати детальну статтю про програму – за посиланням.

ROCKWOOL відновив поставки Rockmin Plus в Україну

2020-04-08

утеплитель роквул

Шановні клієнти! З радістю повідомляємо, що на український ринок повернувся визнаний хіт-продажів - базальтовий утеплювач ROCKMIN PLUS!

 

Довговічна кам'яна вата з поліпшеною щільністю 31 кг/м³ стане відмінним рішенням для ізоляції:

 

 • скатного даху, мансарди і горища,
 • підвісної стелі,
 • вентильованого фасаду (в якості 2-го шару),
 • легкої каркасної стіни і перегородок,
 • перекриттів,
 • підлоги на лагах.

 

Ознайомитися з прайсом і характеристиками матеріалу можна на сторінці - базальтова вата Rockmin Plus.

 

Нова позиція на сайті – водостічна система PROFIL

2020-03-25

водостік profil

Шановні покупці! Поспішаємо поділитись з Вами новиною: асортимент водостічних систем розширено виробником PROFIL.

 

PROFIL випускається в Польщі понад 35 років, а протягом 20-и стає вибором №1 українських сімей. Всупереч бюджетній вартості, водостік виконаний з високоміцного ПВХ, стійкий до ультрафіолету і має гарантію 10 років, в тому числі на збереження кольору.

 

Водостічна система PROFiL - це вибір на користь надійної класики. Продукт відповідає стандартам ISO 9001: 2000 та представлений у двох розмірах (Ø75 / 90, Ø90 / 130) і 6 насичених кольорах.

 

Ознайомитись з пропозицією можна за посиланням - водостік PROFIL.

Поповнення ассортименту гідроізоляції від компанії DELTA

2020-03-19

Дифузійні мембрани DELTA

Шановні клієнти! Раді повідомити, що тепер у нас можна придбати гідроізоляційні мембрани Dorken DELTA.

 

Dorken – німецький виробник ізоляційних матеріалів з бездоганною репутацією. Мембрани DELTA виробляються за інноваційною технологією BiCo, що гарантує підвищену міцність та стійкість матеріалу до ультрафіолету.

 

Продукція відповідає вимогам оновленого Зводу правил Німецького Союзу Покрівельників (Fachregeln des ZVDH) і відносяться до найвищого класу дифузійних мембран.

 

Подробиці пропозиції за посиланням - гідробар`єр DELTA.

 

Ruukki Crown BT (Purex) українського виробництва

2020-03-03

Ruukki Adamante

Шановні покупці! Ми раді повідомити Вам, що черепиця з покриттям Crown BT (Purex), тепер стала ще доступнішою для споживача.

 

Покриття Crown BT є тільки у Ruukki, в своєму складі містить поліуретан, що покращує стійкість до ультрафіолету, механічних впливів і має клас якості Ruukki 40 - 40 років гарантія на технічні властивості і 15 років на естетичні властивості.


Ruukki пропонує покупцеві більш якісний продукт за доступною ціною, з його асортиментом можна ознайомитися перейшовши за посиланням - Металочерепиця Ruukki.

Виробництво металочерепиці Armorium в Україні

2020-02-25

Ruukki Armorium

Шановні клієнти! З радістю повідомляємо Вам про відкриття в Україні лінії з виробництва металочерепиці Ruukki Armorium.
 

Рууккі Арморіум - це профіль високої якості з унікальним і виразним дизайном, що підходить для покрівель великої площі й вимогливих клієнтів. Цілісність і естетичність зовнішнього вигляду - все це дизайн металочерепиці Armorium.


Головною особливістю черепиці Арморіум є висота профілю, яка становить 80 мм і є найбільшою на ринку.

Термін виготовлення становить - 3-5 днів.

 


Ознайомитися з доступними пропозиціями можна перейшовши за посиланням - Armorium.

 

Компанія Ітера Трейд у 2019 році стала №1 в Україні з продажу продукції RUUKKI!

2020-02-06

Сертифікат

Хочемо поділитися радісною новиною!

 

У 2019 році компанія Ітера Трейд серед багатьох дистриб'юторів стала №1 в Україні з продажу продукції RUUKKI: металочерепиця, водостічна система, профнастил, фальцева покрівля, софіт. Понад 40 тисяч квадратних метрів металочерепиці було продано протягом року.

 

Висловлюємо велику вдячність за працю та старання нашій  команді менеджерів. Ми пишаємося кожним та раді, що ви частина нашої дружньої команди. Вдячні кожному покупцеві, який допоміг в досягненні мети. Можна з впевненістю сказати, що компанія Ітера Трейд - надійний партнер.

 

Зміна найменування продуктів компанії ROCKWOOL

2020-02-01

Зміна назв продуктів компанії ROCKWOOL

Шановні клієнти!

 

З початку 2020 року будуть змінені найменування та упаковка наступних продуктів:

 

Стара назва

Нова назва

FRONTROCK MAX E 

FRONTROCK SUPER

FRONTROCK 35

FRONTROCK PLUS

FASROCK LL

FRONTROCK L

FASROCK G

STROPROCK G

WENTIROCK MAX

VENTIROCK PLUS

WENTIROCK MAX F

VENTIROCK F PLUS

 

Всі технічні параметри й виробничі процеси залишаються без будь-яких змін.

 

 

Нові позиції на сайті - паркетна дошка Upofloor

2020-01-21

Паркетна дошка Upofloor

Шановні клієнти! Хочемо повідомити Вам про розширення товарного асортименту, тепер у нас можна придбати паркетну дошку Upofloor.

 

Upofloor - провідний виробник підлогового покриття в Фінляндії, який в своєму ремеслі поєднує практичність і натхнення. Асортимент продукції представлений дерев'яними підлогами, які мають різні види обробки.

 

Всі підлоги мають тривалий термін служби і здатні витримати щоденні навантаження. Виготовлена продукція відповідає стандарту EN ISO 9001 і EN ISO 14001 (стандарт природокористування).

 

Більш детально дізнатися про пропозиції можна перейшовши за посиланням - Паркетна дошка Upofloor.

Новий товар на сайті - паркетна дошка Polarwood

2020-01-15

Паркетна дошка Polarwood

Шановні клієнти! Поспішаємо повідомити, що у нас на сайті в продаж надійшла паркетна дошка Polarwood від фінської компанії Karelia-Upofloor.

 

Це компанія з багатим досвідом, сучасним обладнанням і технологіями, висококласними фахівцями - це дає впевненість у якості готової продукції, яка широко поширена в усьому світі.

 

На всіх етапах технологічного процесу виробництва проводиться контроль якості продукції. Сировиною служать екологічно чисті матеріали, в складі яких немає шкідливих і синтетичних речовин.

 

Більш детально з асортиментом можна ознайомитися перейшовши за посиланням - Паркетна дошка Polarwood.

 

Утеплювач Rockroll від компанії Rockwool

2020-01-14

Утеплювач Rockroll


Шановні клієнти! Пропонуємо Вам ознайомитися з новою позицією від компанії Роквул - утеплювач Rockroll.

 

Цей матеріал застосовується для утеплення:

- скатної покрівлі;
- дерев'яних перекриттів;
- підлог на лагах.

 

Більш детальну інформацію по даному товару можна отримати за посиланням - Rockroll.

Новинка на сайті - вінілова плитка Вінео

2020-01-13

Вінілова плитка Wineo

Шановні покупці! На нашому сайті можна придбати вінілову плитку Wineo від німецької компанії Windmöller. Це компанія зі світовим ім'ям, яка здійснює поставки в більш ніж 70 країн світу.

 

Сучасне вінілове підлогове покриття Вінео з оригінальним дизайном використовується як в квартирах, так і в комерційних приміщеннях - державні установи, офіси, ресторани, дитячі сади і школи, виставки, магазини і т.д.

 

Вінілова плитка дуже функціональна і задовольнить будь-які побажання покупця. Вона міцна, довговічна і за нею легко доглядати.

 

Ознайомитися з пропозиціями можна перейшовши за посиланням - Вінілова плитка Wineo.

 

Новий ламінат на сайті - Star Collection і Magic Floors

2019-12-28

Ламінат Star Collection і Magic Floors

Шановні клієнти! На сайт були додані нові позиції ламінату - штучного покриття для підлоги, що імітує дерево:

 

- Star Collection. Покриття високої якості, яке виготовляється для українського ринку німецькою компанією Egger. Його можна використовувати в інтер'єрі житлових і офісних приміщень.
- Magic Floors. Покриття, що поєднує німецьку якість і сучасні дизайнерські рішення, які підкреслять красу і стиль вашого приміщення.

 

З усіма товарними позиціями, які у нас є в продажу Ви можете ознайомитися перейшовши до розділу - Ламінат.

Поповнення асортименту на нашому сайті - ламінат Wineo

2019-12-26

Ламінат Wineo

Шановні клієнти! На нашому сайті з'явився в продажу новий німецький ламінат Wineo. Торгова марка Вінео - міжнародний бренд, високоякісні і інноваційні покриття для підлоги, що експортуються в 70 країн світу.

 

Колекції ламінату представлені у великій кількості кольорів і відтінків, текстур і візерунків. Це дозволить підібрати найбільш оптимальний варіант, який підійде Вам і вашій родині. Ламінат більш високого класу покриття підходить для комерційних об'єктів, з високою прохідністю.

 

Для більш детальної інформації перейдіть до розділу - Wineo.

 

Новинка на сайті - ламінат Egger

2019-12-23

Ламінат Egger

Шановні клієнти! На нашому сайті надійшов у продаж ламінат торгової марки Egger виробництва Росії та Німеччини.

Ламінат покривають декількома шарами лаку, які відбивають промені ультрафіолету, зберігають поверхню підлогового покриття і запобігають появі пошкоджень. Виробник дає гарантію до 25 років, що говорить не тільки на користь вибору, а й про відмінну якість ламінату.

 

Ознайомитися з усіма пропозиціями можна перейшовши в розділ - Egger.

Новий лінолеум від українського виробника Linoplast

2019-12-20

Лінолеум Лінопласт

Шановні клієнти! На нашому сайті в продажу з'явився побутовий лінолеум від торгової марки "Лінопласт", який відповідає всім Європейським стандартам:

 

- Лінолеум Комфорт.
- Лінолеум Стандарт

 

Ширина лінолеуму складає від 1,5 до 4 метрів та широка гама кольорів дозволяє з легкістю підібрати необхідне покриття, яке впишеться в Ваш інтер'єр. А ще дуже доступна ціна говорить на користь вибору даного підлогового покриття.

 

Поповнення асортименту ковроліну

2019-12-18

Ковролін

Шановні клієнти! На нашому сайті надійшли у продаж нові позиції ковроліну таких торгових марок:

- BIG Ideal. Бельгійське покриття для підлоги за оптимальною ціною. Ворс гладкий і структурований, стійкий до деформації, зберігає свій вигляд тривалий час.
- Tarkett. Найвідоміший виробник покриттів для підлоги у всьому світі. Килимові покриття не ковзають, мають високу зносостійкість, стійкі до роликів меблів.
- Balta
- Orotex.
- Beaulieu-Real. Бельгійський виробник - світовий лідер з виготовлення голкопробивних килимових покриттів. 

 

З усіма пропозиціями килимових покриттів можна ознайомитися перейшовши до розділу - Ковролін.

Наш асортимент покрівельних матеріалів поповнився металочерепицею Сталекс

2019-12-18

Металочерепиця Сталекс

Компанія Сталекс працює на ринку України вже понад 20 років і зарекомендувала себе як надійний постачальник металопрокату і виробів з тонколистової сталі.

 

Переваги - великий вибір металу і широка гамма кольорів, розвинена логістика, філії у всіх великих обласних центрах.

 

В асортименті виробника представлено 6 видів металочерепиці:

- Атланта.

- Гранд.

- Афіна.

- Максима.

- Валенсія.

- Альпіна.

 

Більш детально ознайомитися з металочерепицею Сталекс можна за посиланням.

 

Нові позиції в розділі лінолеум

2019-12-16

Лінолеум

Шановні клієнти! Поспішаємо повідомити, що на нашому сайті з'явилися нові пропозиції лінолеуму від таких торгових марок:

- Tarkett (Сербія, Роcія). Це бренд зі світовим ім'ям. Компанія багато років поспіль тримається в лідерах серед виробників покриттів для підлоги. Щомісячне зростання продажів дозволяє зробити висновок, що бренду довіряє велика кількість людей по всьому світу і лінолеум цієї торгової марки якісний, зносостійкий і красивий.
- Juteks. Один серед лідерів з покриттів для підлоги всіх видів приміщень. Все це завдяки його опору до стирання, стійкості до води і світла, щільності, негорючості, антистатичності.
- Сiнтерос (Сербiя, Росiя)

 

З усіма доступними пропозиціями Ви можете ознайомитися перейшовши до розділу - Лінолеум.

Новинка на сайті - мансардні вікна Roto

2019-11-21

Мансардні вікна Roto

Шановні клієнти! З радістю повідомляємо Вам, що тепер в нашому асортименті з'явилися мансардні вікна від німецького виробника Roto Frank.

 

Основними перевагами вікон є:
- регульована фурнітура;
- більше 40 варіантів розмірів вікон;
- на 15% ефективніше теплоізоляція;
- легко монтувати;
- потрійний захист - термоізоляційний блок, двокамерний склопакет з криптоном, пароізоляційні плівки на рамі вікна;
- гарантія в Україні - 15 років.

 

Матеріал, який використовується для виготовлення вікон:
- Профіль ПВХ від ТМ Rehau (Німеччина) - Вологостійкі вікна Roto.
- Дерево, яке при необхідності можна пофарбувати - Стандартні вікна Roto.

 

Більш детально з пропозиціями мансардних вікон можна ознайомитися, перейшовши в розділ - Мансардні вікна.

 

Відповідність продукції Ruukki вимогам стандарту якості ДСТУ 8802:2018

2019-10-29

Відповідність продукції Ruukki

Шановні клієнти! Ми раді повідомити Вам, що компанія Ruukki отримала Декларацію відповідності продукції стандарту якості ДСТУ 8802: 2018.

 

Весь технологічний процес виготовлення продукції Рууккі здійснюється за оригінальними технічними специфікаціями і в повному обсязі відповідає прийнятому в Україні ДСТУ 8802: 2018. Компанія "Ітера Трейд" є офіційним постачальником оригінальної продукції Рууккі, а це значить, що вона відповідає:

 

- ДСТУ 8802:2018,
- ДСТУ Б EN 14782:2015,
- ДСТУ Б EN 508-1:2015.

 

Ознайомитися з Декларацією можна перейшовши за посиланням - Декларація відповідності Ruukki.

Вітробар'єр JUTA для вентильованих фасадів

2019-10-02

Вітробар'єр JUTA

Шановні клієнти! Пропонуємо Вам ознайомитися з новою позицією на нашому сайті - Вітробар'єр JUTA.

 

Він виконує такі функції:

- захищає від впливу вітру;
- захищає від вологи;
- запобігає скупченню конденсату в утеплювачі;
- знижує втрати тепла, холод не проникає всередину, а тепло не виходить назовні.
 

Переваги супердифузійної мембрани:

- стабільність теплоізоляційних параметрів;
- укладання відразу на утеплювач, без зазору;
- економія на опаленні;
- підвищення терміну експлуатації фасадів.

Більш детальну інформацію про товар можна дізнатися перейшовши за посиланням - Вітробар'єр JUTA.

 

Поповнення асортименту металочерепиці Ruukki

2019-08-30

RUUKKI ARMORIUM Металочерепиця

Шановні клієнти! Повідомляємо Вам, що в продаж надійшла металочерепиця RUUKKI ARMORIUM. Вона представлена в 3-х категоріях якості:

 

- Категорія якості Ruukki 50 Plus - найвища міцність, довговічність і досконалість конструкції. Гарантія Ruukki на 50 років. Краща пропозиція і навіть більше!

Металочерепиця з покриттям Pural Matt BT - Ruukki Armorium 50/Puma.

 - Категорія якості Ruukki 40 - відмінна вартість продукції, гарантія Ruukki на 40 років. Розумний вибір, універсальне покриття для будь-яких погодних умов.

Металочерепиця з покриттям Purex - Ruukki Armorium 40/Purex.

 - Категория качества Ruukki 30 - стойкое покрытие, гарантия Ruukki на 30 лет. Доступный и надежный выбор.

Металочерепиця з покриттям Rough Matt - Ruukki Armorium 30/Rafmatt.

Вологостійкі обертальні мансардні вікна FAKRO PTP-V U4

2019-08-29

мансардні вікна FAKRO

Шановні клієнти! У нашому асортименті з'явилося нове біле і тепле мансардне вікно - FAKRO PTP-V U4. Воно є оптимальним рішенням для приміщень з підвищеним вмістом вологи, а також:

 

- виготовлено з багатокамерного профілю ПВХ білого кольору, укріпленого зсередини сталевим стрижнем;
- оснащено ефективною вентиляційною щілиною з продуктивністю до 41 м³/год;
- оснащено двокамерним суперенергосберігаючим склопакетом U4 з коефіцієнтом теплопровідності 0,7 Вт/м²С°;
- має підвищену стійкість до виламування завдяки елементам системи topSafe;
- оснащено 4-ма ущільнювачами.

 

Більш детальну інформацію можна дізнатися перейшовши за посиланням - Вологостійкі вікна FAKRO.

 

Гарантія на мансардні вікна FAKRO

2019-08-23

мансардні вікна FAKRO

Шановні клієнти! Повідомляємо Вам, що компанія FAKRO змінила умови гарантійних зобов'язань і тепер максимальний гарантійний термін на мансардні вікна складає 15 років:

 

- 5 років гарантії на оригінальні вікна FAKRO;
- 5 років додатково, якщо монтаж проводився сертифікованим фахівцем компанії FAKRO;
- ще 5 років гарантії, якщо установка вікна була разом з ізоляційним окладом і мантажними аксесуарами XDK або XDP.

 

Також нагадуємо, що на всі склопакети з загартованого скла, в разі пошкодження градом, діє безстрокова гарантія. Детально ознайомитися з пропозицією мансардних вікон можна перейшовши за посиланням - Мансардні вікна FAKRO.

Звукоізоляційні плити Rocksonic Super від компанії Rockwool

2019-08-06

Rockwool

Шановні клієнти! Пропонуємо Вам ознайомитися з новою позицією від компанії Роквул - плити Rocksonic Super. 

 

Цей матеріал застосовується для:

- гіпсокартонних перегородок;
- дерев'яних балочних стель і підлог на балках;
- горищних приміщень.

 

Більш детальну інформацію по цьому товару можна отримати перейшовши за посиланням - Rocksonic Super.

 

Поповнення асортименту продукції Juta

2019-07-26

Juta

Шановні клієнти! З радістю повідомляємо Вам, що на нашому сайті з'явилися нові позиції покрівельних плівок і мембран Juta: 

 

- Гідробар'єр Д96СІ;
- Євробар'єр F150;
- Паробар'єр Н90;
- Паробар'єр Н96СІ.

 

З усіма актуальними пропозиціями можна ознайомитися перейшовши за посиланням - Juta.

Поповнення асортименту водостічних систем Галеко

2019-07-25

Водостічна система Galeco PVC 2

Шановні клієнти! Повідомляємо Вам, що компанія Галеко розширила асортимент своєї продукції пластиковою прямокутною водостічною системою GALECO PVC 2. 

 

Вона має ряд переваг:

- прямокутна форма;
- герметичність системи;
- якісні матеріали;
- інноваційний дизайн.

 

Більш детальну інформацію можна дізнатися перейшовши за посиланням - Водостічна система GALECO PVC 2.

 

Надходження до продажу нових товарів Juta

2019-07-19

Juta

Шановні клієнти!

Поспішаємо повідомити, що на цьому тижні на склад надійшли нові товарні позиції:

Євробар'єр JUTA Q160;
Паробар'єр JUTA R110.
 

З усіма ціновими пропозиціями компанії JUTA Ви можете ознайомитися перейшовши за посиланням - Juta.

Базальтовий утеплювач Multirock Roll від компанії Rockwool

2019-07-15

Multirock Roll


Шановні клієнти!! Надійшов у продаж рулонний утеплювач Multirock Roll.

 

Даний матеріал:
- паропроникний;
- вологостійкий;
- біостійкий;
- містить гідрофобізуючі добавки;
- екологічно безпечний.

 

Хороша ціна виділяє його на тлі інших аналогічних пропозицій. З більш детальною інформацією можна ознайомитися перейшовши за посиланням - Multirock Roll.

 

Поповнення асортименту покрівельних плівок Juta

2019-07-15

Покрівельні плівки


Шановні клієнти! На нашому сайті були додані нові позиції компанії Juta: 

 

- гідробар'єр Д90;
- паробар'єр VAP.

 

Компанія Juta вже давно зарекомендувала себе на ринку України, як постачальник якісної продукції, з якою Ви можете ознайомитися перейшовши за посиланням - Juta. 

Нові правила підтвердження відповідності виробів з тонколистової сталі вимогам ДСТУ 8802:2018

2019-07-12

Нові правила підтвердження відповідності


Шановні клієнти! Хочемо повідомити Вам, що 26.07.2018 р. вступило в силу положення про обов'язкову відповідність будівельної продукції вимогам Технічного регламенту будівельних виробів, будівель і споруд.

 

Виробники продукції з тонколистової сталі з захисно-декоративним покриттям зобов'язані підтверджувати якість своїх виробів чинним вимогам ДСТУ 8802:2018 і отримувати документацію про відповідність в акредитованому центрі сертифікації.

 

Модернізація виробництва компанії "Він-Скіф"

2019-07-12

Модернізація виробництва Він-Скіф


Шановні клієнти!

Повідомляємо Вам, що у зв'язку з модернізацією виробництва компанії "Він-Скіф", металочерепиця марки "Яспис" була замінена на "Дюна".

 

Всі описані зміни вже внесені на сайт. Для ознайомлення з металочерепицею "Дюна" перейдіть у відповідний розділ. 

Конференція для дилерів від компанії Ruukki

2019-07-03

Конференція Ruukki

Днями в Києві відбулася дилерська конференція від міжнародної компанії Ruukki «Moving forward together», яка була присвячена обговоренню поточних проблем на покрівельному ринку, способам підвищення продажів і презентації новинок.

 

Фінська компанія Ruukki займається виробництвом матеріалів для покрівлі: металочерепиця, профнастил, металоконструкції і т.д.

 

Метою конференції було створення приємної розташовуючої до спілкування атмосфери, в якій учасники відчували себе комфортно, знайомилися один з одним і обмінювалися досвідом, пов'язаним з інноваціями на ринку покрівельних матеріалів та збільшенням продажів.

 

Поповнення асортименту пінополістиролу на нашому сайті

2019-06-19

Пінополістирол

Поспішаємо повідомити, що на сайті були додані товарні позиції - пінополістирол торгових марок Істплекс і Бетаплекс. Даний матеріал є хорошим рішенням для утеплення будинку і має такі переваги:

 

- не гниє;
- дуже міцний;
- екологічно безпечний;
- прослужить довго;
- стійкий до вологи;
- має легку вагу і легко монтується.

 

Більш детально ознайомитися з асортиментом можна перейшовши за посиланням - Екструдований пінополістирол. 

Пінопласт від компанії ВІК БУД ТРЕЙД

2019-06-13

Пінопласт

Шановні клієнти!
На нашому сайті з'явилася нова продукція від компанії ВІК БУД ТРЕЙД - пінопласт.

 

Цей матеріал:
- забезпечить теплоізоляцію;
- має довгий термін служби;
- пожежостійкий;
- звукоізолятор.

 

Більш детально дізнатися про матеріал перейшовши в розділ - Пінопласт. 

 

Компанія RUUKKI представляє нову модульну черепицю FRIGGE

2019-06-07

Модульна черепиця RUUKKI FRIGGE

Концерн РУУККІ представляє новинку 2019 року - модульну металочерепицю RUUKKI FRIGGE. 

 

Проста форма, широкий вибір кольорів і покриттів - це особливості, які задовільнять очікування найвибагливішого клієнта.

 

Детальніше з товаром можна ознайомитися за посиланням:

Металочерепиця RUUKKI FRIGGE 

Поповнення асортименту ВІЛПE

2019-05-20

Вентиляція Vilpe


Шановні клієнти! Поспішаємо повідомити, що на нашому сайті з'явилися нові позиції від компанії Вiлпе:

 

1) Прохідні елементи для єврошиферу;
2) Стіновий припливно-витяжний елемент IO 125 і 160;
3) Вентилятори FLOW - S вентилятори FLOW, P вентилятори FLOW.

 

З новими товарними позиціями можна ознайомитися перейшовши у відповідний розділ - Bентіляція VILPE.

 

Увага! У нашому асортименті бітумної черепиці з'явився новий виробник Tegola!

2019-05-14

бітумна черепиця TEGOLA

Компанія Тегола – світовий лідер з виробництва м'яких покрівельних матеріалів.

 

Унікальна кольорова гамма, різні форми нарізки і бездоганний дизайн TEGOLA - це технологічний стандарт, бездоганна якість якого є загальновизнаним в більшості країн Європи.

 

Чому обирають бітумну черепицю TEGOLA?

- надійність і міцність;
- стійкість кольору;
- гарантія довговічності;
- більше 40 років на ринку.
 

Більш детальну інформацію про товар можна дізнатися перейшовши за посиланням - Tegola.

Нове покриття GreenCoat Crown BT замінило легендарний захист Purex

2019-04-25

GreenCoat Crown BT

У квітні 2019 концерн замінив легендарне захисне покриття GreenCoat Purex на GreenCoat Crown BT.

 

Нафтопродукти, які використовуються для поліпшення захисних властивостей, були замінені шведським рапсовим маслом. Нове покриття поліпшило захист металу, а також дало можливість отримувати один і той же колір в різних партіях.

 

Ледь помітна рельєфність поверхні відповідає сучасним тенденціям в архітектурному дизайні, а вибір кольорів, підказаний природою півночі, був створений на основі думок провідних архітекторів і будівельників.

 

Поповнення асортименту Baumit - гідроізоляційна стрічка Strap

2019-04-24

Baumit Strap

Baumit Strap - гідроізоляційна стрічка, яка забезпечує герметичність стін і підлоги в місцях зовнішніх і внутрішніх кутових примикань, а також деформаційних швів.

 

Bластивості:

- стійкість до впливу кислот, лугів і сольових розчинів;
- еластична;
- армована;
- гідроізоляційна;
- ідеальна зчіпка з розчином гідроізоляції;
- довговічність;
- стійкість до деформаційних навантажень.

 

Детальну інформацію про продукт можна отримати перейшовши за посиланням - Baumit Strap.

Представляємо Вашій увазі нову позицію від компанії Baumit - Beton B25

2019-04-22

Baumit Beton B25

Асортимент компанії Бауміт поповнився модифікованою бетонною сумішшю Beton B25. Ця модифікована суміш застосовується під час ремонту і при садових роботах.

 

Bластивості:

- використання всередині приміщення і зовні;
- міцність;
- легкість і простота нанесення;
- хороші показники вологостійкості і морозостійкості;
- екологічність.

 

Більш докладно про властивості і сферу застосування можна прочитати перейшовши за посиланням - Baumit Beton B25.

 

Нова позиція на сайті - клейова суміш Baumit SpeedFix

2019-04-19

Baumit SpeedFix

Асортимент клейових сумішей від компанії Бауміт поповнився позицією SpeedFix. Це суміш швидкого тверднення, щоб зробити роботу по фіксації штукатурних маяків, кутових профілів і інших профілів при оштукатурюванні більш швидкою. Застосовується дана суміш як зовні приміщення, так і всередині.

 

Переваги:
- зручність використання;
- екологічність;
- швидке твердіння;
- модифікована, мінеральна, високоадгезивнa.

 

Більш детальну інформацію про товар можна отримати перейшовши за посиланням - Клейова суміш Baumit SpeedFix.

Компанія RUUKKI з 15.04.2019 буде випускати фальцеву покрівлю classic C і classic D в Україні

2019-04-16

Фальцева покрівля РУУККІ

Концерн РУУККІ розширює свій асортимент фальцевою покрівлею, яка буде профілюватися в Україні. Така пропозиція здешевить вартість квадратного метра, тому що зменшуються витрати на митні платежі і логістику.

 

Якість залишиться на тому ж рівні, тому що метал буде використовуватися такий же, як і на Європейських заводах.

 

Детальніше з товаром можна ознайомитися:

Фальцева покрівля RUUKKI CLASSIC C UA
Фальцева покрівля RUUKKI CLASSIC D UA

 

Представляємо нову позицію на нашому сайті - фасадну штукатурку Baumit PuraTop

2019-04-15

Декоративна штукатурка BAUMIT PURATOP

Шановні клієнти! Наш асортимент фасадних штукатурок поповнився позицією Baumit PuraTop. З її допомогою можна легко отримати інтенсивний і блискучий відтінок фасаду. Колір стійкий до зовнішнього впливу завдяки акриловому сполучному і пігментам високої якості.

 

Ви отримаєте:
  - будь-які відтінки;
  - насичений колір фасаду.

 

Детальніше дізнатися про продукт можна за посиланням Baumit PuraTop.

Поповнення асортименту на нашому сайті від компанії ROCKWOOL - CONLIT MAT

2019-04-09

Conlit Mat

Шановні клієнти, наш асортимент ізоляційних матеріалів поповнився теплоізоляцією CONLIT MAT.

 

Це базальтові мати, які мають фольговане покриття, що додає їм естетичного вигляду і захищає від зовнішніх факторів.

Даний матеріал пройшов випробування в Україні і отримав сертифікати гігієни і пожежної безпеки.

 

Більш детальна інформація розміщена на сторінці - CONLIT MAT.

 

Представляємо Вашій увазі керамічну черепицю BRAAS

2019-04-03

керамічна черепиця BRAAS

Шановні клієнти, наш асортимент покрівельних матеріалів поповнився керамічною черепицею BRAAS.

 

Натуральна черепиця BRAAS - це першокласний покрівельний матеріал, який давно завоював симпатії цінителів "кераміки". 

 

Переваги керамічної черепиці BRAAS:

 

 • термін служби більше 100 років,
 • великий вибір форми і розмірів черепиці,
 • велика кольорова гама,
 • унікальні покриття,
 • морозостійкість - більше 500 циклів,
 • гарантія 30 років.

 

Ознайомтеся з асортиментом керамічної черепиці в каталозі.

У нас в асортименті з'явилася цементно-піщана черепиця ONDO

2019-03-20

натуральна черепиця ONDO

Цементно-піщана черепиця Ondo - це черепиця українського виробництва, яка виготовляється з якісних сумішей піску, цементу і води з додаванням кольорових пігментів. Вартість цієї покрівлі незначно перевищує вартість металочерепиці, але при цьому термін служби складає більше 100 років.

 

Екологічність, звуко- і тепло ізоляція, залишають поза конкуренцією черепицю ONDO в порівнянні з іншими покрівельними матеріалами в цьому ціновому сегменті.

 

Продукція ONDO - це унікальне співвідношення «ціна-якість» і кращий варіант покрівельного покриття для шанувальників натуральної черепиці.

 

Якість підтверджується 30-і річною гарантією.

 

Увага! У нас в асортименті з'явилася цементно-піщана черепиця BRAAS

2019-03-20

натуральна черепиця BRAAS

Шановні клієнти, наш асортимент покрівельних матеріалів поповнився цементно-піщаною черепицею BRAAS.

 

Натуральна черепиця BRAAS - це еталонна покрівля преміум сегменту. Виробник дуже багато уваги приділяє якості продукції, тому довгі роки залишається лідером на цьому ринку.

 

Переваги черепиці BRAAS:

 

 • висока якість,
 • термін служби більше 100 років,
 • великий вибір форми черепиці,
 • велика кольорова гама,
 • морозостійкість - більше 1000 циклів,
 • гарантія 30 років.

 

Ознайомитися з продукцією BRAAS ви можете за посиланням.

Новинка на ринку України від компанії ROCKWOOL - FRONTROCK 35

2019-03-20

FRONTROCK 35

Раді представити Вам FRONTROCK 35 - утеплювач для фасаду з базальтової вати. Виробник вирішив зробити окремий продукт для приватного житлового будівництва, який за своїми теплоенергетичними властивостями не поступається аналогам.


FRONTROCK 35 ідеально підходить для утеплення стін котеджів і приватних малоповерхових будинків.


FRONTROCK 35 - це негорючий, паропроникний, екологічно чистий матеріал з терміном служби більше 50 років.

 

Ознайомитися з продуктом ви можете за посиланням.

 

Увага! У нас поповнився асортимент бітумної черепиці KATEPAL

2019-03-05

Бітумна черепиця KATEPAL

Фінський виробник покрівельної продукції КАТЕПАЛ весь час радує нас новинками. Бітумна черепиця KATEPAL - це доступна ціна, відмінна якість, широкий вибір нарізки і кольорів. 


Битумна черепиця Katepal Mansion – двошарова черепиця з ламінуванням, покрівля нагадує дах середньовічного замку.


Бітумна черепиця Katepal 3T - консервативний вид з чіткими лініями, 3 природніх кольори.


Бітумна черепиця Katepal Forte – сміливе рішення з унікальною забарвленням.

Представляємо Вашій увазі якісну фінську металочерепицю RANNILA

2019-02-14

Металочерепиця RANNILA (РАННІЛА)

Представляємо Вашій увазі широко відому фінську металочерепицю Rannila (Ранніла). Історія Rannila бере початок з 1961 року, її засновник Пааво Ранніла вперше став використовувати профільований сталевий лист в якості покрівельного матеріалу.

 

Купуючи у нас фінську металочерепицю і профнастил Rannila, Ви можете бути впевнені, що купуєте дійсно надійний якісний, красивий, а головне-оригінальний виріб з усіма маркуваннями і сертифікатами. Вся продукція виготовляється на заводі RUUKKI, захист від корозії - 220 г/м².

 

Детальніше ознайомитися з продукцією RANNILA можна за посиланням. 

 

Увага! У нас в асортименті з'явилася продукція JUTA

2019-02-07

Євробар'єр і плівки Juta (Юта)

Плівки Juta вже давно є лідерами продажу у Європі. Та на українському ринку є одними з перших, що не поступились за ці роки в якості. Стабільна якість - ось головний козир Juta. У той час, коли багато виробників йдуть на поводу у ринку, намагаючись здешевлювати свою продукцію на шкоду якості, Juta продовжує випускати плівки і мембрани, які прослужать вам довгі роки.

 

Підпокрівельні плівки і супердифузійні мембрани відповідають заявленим технічним характеристикам, і вся продукція відповідає європейським нормам EN 13859-1.

 

Детальніше ознайомитися з продукцією JUTA.

Новинка від компанії BAUMIT - гідроізоляційна суміш Baumit Protect А1

2019-01-25

Baumit Protect А1

Гідроізоляційна суміш Baumit Protect А1 - це однокомпонентна, еластична, водо-морозостійка, паропроникна гідроізоляційна суміш на основі цементу для влаштування безшовної гідроізоляції у вологих приміщеннях.

 

Зручна в застосуванні і екологічно безпечна. Вона застосовується всередині і зовні приміщень, для безшовної гідроізоляції під покриттям плиткою на балконах, терасах, в цокольній частині житлових і громадських будівель, резервуарів з питною водою і т.п.

 

Детальніше ознайомитися з продуктом Baumit Protect А1.

 

Новинка від компанії RUUKKI - пароізоляційна мембрана CLIMAT

2019-01-25

Паробар'єр RUUKKI CLIMAT

Новинка від лідера на ринку покрівельних матеріалів - пароізоляційна мембрана Ruukki Climat, призначена для використання в житловому і промисловому будівництві. Вона використовується в якості захисного шару від зайвої вологи, що надходить зсередини приміщення, що може пошкодити теплоізоляційний шар.

Паробар'єр Ruukki Climat відмінно захищає конструкцію покрівлі та утеплювач від проникнення вологи з приміщення. Монтується він між утеплювачем і стелею. Продукція Ruukki відрізняється високою якістю і надійністю, тому купуючи RUUKKI CLIMAT можна бути впевненим, що паробар'єр прослужить довгі роки.

 

Детальніше ознайомитися з продуктом RUUKKI CLIMAT можна за посиланням.

Новий ДСТУ "Вироби з тонколистової сталі з захисно-декоративним покриттям для будівництва. Загальні технічні умови"

2018-11-29

РУУКІ ДСТУ

Грандіозна подія! Відтепер високі стандарти якості і в Україні.


21 листопада 2018 Національним органом стандартизації був прийнятий новий ДСТУ 8802: 2018 «Вироби з тонколистової сталі з захисно-декоративним покриттям для будівництва. Загальні технічні умови », який набирає чинності з 1 січня 2019 року.


Компанія «Рууккі Україна» на протязі багатьох років лобіювала прийняття даного стандарту на ринку України та виступає локомотивом у просуванні та забезпеченні споживачів якісною продукцією.

 

З метою забезпечення підвищеного захисту споживачів, компанія Ruukki ввела новітні лазерні маркування продукції, знайти яке можна на її лицьовій стороні.

 

Новинки від компанії VILPE

2018-10-02

Vilpe flowвентиляційні виходи

Наша компанія пропонує широкий асортимент аксесуарів і вентиляції фінської компанії SK TUOTE OY (працює під ТМ VILPE), які відрізняються відмінною європейською якістю і готова представити новинку - вентиляційні виходи Flow.

 

Перевагою цієї новинки є те, що втрати тиску у серії FLOW на 40% менше, ніж у традиційних продуктів VILPE®, це призводить не тільки до зниження споживання електроенергії, але і загальної економії витрат на вентиляцію та опалення.

 

Унікальна продуктивність продуктів FLOW - результат трирічного етапу інтенсивного розвитку.

 

Продукти FLOW випускаються у вже звичних споживачеві P і S - серіях в розмірах: Ø 110 мм, 125 мм, 160 мм, 190 мм, 225 мм, 315 мм.

Новинки від компанії RUUKKI

2018-07-24

Новинки компанії RUUKKI

Металочерепиця Ruukki випускається в покритті rough polmatt/RAFMATT. Це інноваційне покриття, яке має більш грубу структуру, ніж стандартне матове покриття. За рахунок цього поверхня має невелику шорсткість, яка надає неповторнього і привабливого зовнішнього вигляду даху. Поверхня не дряпається і надійно протистоїть негативним впливам навколишнього середовища.


Нові покриття в таких видах металочерепиці:

 

Ruukki Monterrey 20/RAFMATT

Ruukki Decorrey grand 20/RAFMATT

 

Також в серію DECORREY GRAND додана металочерепиця з покриттям Purall Matt:

 

Ruukki Decorrey grand 50/PUMA

 

Програма IQ energy

2018-07-16

Програма IQ energy

Програма IQ energy – це програма сприяння удосконаленням в області енергоефективності в житловому секторі України відповідно до європейських стандартів енергоефективності. Програма була розроблена Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР). Ознайомитися з більш ніж 300 товарами, представленими в каталозі енергоефективного обладнання і матеріалів, які відповідають критеріям такого фінансування можна за посиланням.

Технології та матеріали, які включені до Каталогу Технологій, відповідають високим стандартам, встановленим ЄБРР на основі доведеної методології, яка використовується в багатьох країнах.

Інвестиції в прийнятні технології та матеріали можуть відповідати вимогам на заохочувальні платежі-компенсації (гранти) в розмірі 35% від суми інвестицій для фізичних осіб.

Скористайтеся чудовою нагодою й бережіть тепло і гроші в сім'ї!

RUUKKI - гарантія надійності

2018-07-09

RUUKKI гарантія

Ruukki надає найдовшу і найповнішу гарантію на свою продукцію на ринку, що здорожує вартість вашого будинку.
З метою додаткової впевненості своїх покупців компанія Ruukki ввела швидку систему онлайн реєстрації гарантійних талонів.
Реєструючи покупку, Ви отримуєте гарантію власності та оригінальності товару.

 

Процес реєстрації

Звертаємо увагу! Разом із замовленням покупець отримує гарантійний бланк з нанесеним QR-кодом, який необхідно зареєструвати в такий спосіб:

1. Отримати замовлення з гарантійним талоном.
2. Відсканувати QR-код, вказаний на гарантійному талоні*.
3. Заповнити контактну форму і натиснути кнопку «Реєстрація».
4. На вказаний номер телефону отримати підтвердження реєстрації через смс-повідомлення.

* Сканування QR-коду відбувається за допомогою камери (для IOS) або завантаженого з Play market додатка (для Android).

 

Ми раді представити Вашій увазі якісну фінську покрівельну вентиляцію Vilpe

2018-06-14

Vilpe - вентиляційні системи

Вона забезпечить Ваш комфорт - чисте і свіже повітря буде надходити в будинок, адже здоровий клімат давно вже не розкіш, а норма сучасного будівництва. Ефективна вентиляція житлових приміщень - це та, яка відповідає необхідним стандартам і забезпечує обмін всього внутрішнього повітря протягом двох годин. Це практично можливо тільки при використанні механічної вентиляції. Така вентиляція ефективно працює незалежно від температури і погодних умов зовні, дозволяє вільно її регулювати, що дає значну економію для користувачів цієї системи вентиляції, навіть не викликаючи надмірних втрат тепла.

 

Весь асортимент на нашому сайті дозволить вибрати всі необхідні вентиляційні елементи, і покрівля буде не тільки захищати будинок від опадів, але і дозволить Вам дихати в ньому чистим повітрям. 

Новинка від компанії RUUKKI - модульна металочерепиця HYYGGE

2018-06-14

RUUKKI HUUGGE

Ruukki, компанія, що пропонує технологічно передові рішення для будівництва, випустила новий продукт - металочерепицю Ruukki® Hyygge.


Проти впливу ультрафіолетового випромінювання, корозії і подряпин Ruukki® Hyygge захищає сучасне покриття GreenCoat Purex, якість якого підтверджено 40-річної технічної гарантією.


Завдяки продуктам безпеки даху та вентиляційних пристроїв модуль металочерепиці Ruukki® Hyygge є комплексним вирішенням, яке не тільки радує око, але, перш за все, забезпечує комфорт для мешканців.

 

Торгова марка RUUKKI посіла перше місце в номінації "Металочерепиця/Композитна черепиця" в 2017 році 16.04.2018

2018-04-15

Рууккі отримала 1 місце в рейтингу

На щорічному конкурсі торгових марок «Фаворит Успіху» торгова марка RUUKKI отримала 1 місце в рейтингу 2017 року категорії «Металочерепиця/Композитна черепиця» зі статусом «Абсолютний Фаворит».

Шановні клієнти!

2018-04-15

Новий спеціалізований сайт Galeco

Ми раді повідомити Вам, що ми запустили спеціалізований сайт продукції Galeco! На новому сайті максимально зручно представлені всі компоненти системи, технічні характеристики і кольорова гамма. Зручний, інтуїтивно зрозумілий фільтр, і багато корисної інформації, яка допоможе Вам у виборі.

 

Запрошуємо Вас ознайомитися за посиланням: galeco.in.ua

 

"Ітера Трейд" - офіційний дилер бітумної черепиці ICOPAL!

2018-04-12

Бітумна черепиця ICOPAL

Шановні клієнти, наш асортимент бітумної черепиці поповнився ще одним брендом - ICOPAL.

Бітумна черепиця ICOPAL - це якісний товар преміум сегменту за прийнятною ціною. 

 

Чому саме ICOPAL?

 • довговічність (до 50 років);
 • мінімальні втрати зовнішнього шару (посипання) за експлуатаційний період - до 10 відсотків;
 • стійкість до ультрафіолету і спеки (не менш 110 градусів);
 • високі показники характеристик міцності;
 • великий вибір кольорових рішень;
 • різні форми нарізок: ромб, овал (хвіст бобра), прямокутник, шестигранник, трапеція;
 • екологічно чистий продукт без характерного запаху бітуму.

 

Виробництво черепиці знаходиться в Фінляндії і в Польщі, що дає впевненість у якості продукту.

Більш детально ознайомитися з продукцією ICOPAL.

Співробітники компанії Ітера Трейд на семінарі Klimas Wkret Met

2018-02-13

Ітера Трейд на семінарі klimas Wkret Met

Сьогодні провідний польський виробник систем кріплення проводив семінар для менеджерів і виконробів. Доповідачами виступали провідні технічні фахівці польського заводу з виробництва фасадних дюбелів.

 

Klimas Wkret Met – компанія, яка спеціалізується на виробництві фасадних дюбелів для кріплення всіх видів утеплювача до стін з будь-якої основи. 

 

Компанія «Ітера Трейд» відвідала семінар і майстер клас по дюбелінню, що проводиться фахівцями. Наші менеджери набули досвіду кріплення пінопласту до газобетону, за що були нагороджені відповідними сертифікатами.

 

Ознайомтеся з асортиментом фасадних дюбелів в нашому каталозі.

 

Компанія Рууккі 20 років в Україні!

2017-12-04

Рууккі 20 років

Компанія Рууккі вже 20 років представлена на ринку покрівельних матеріалів України, ставши безумовним лідером. Їхня продукція - це не тільки якість, але ще і неперевершений зовнішній вигляд.

 

«Ітера Трейд» відвідала урочистий захід на честь ювілею, так як ми є золотими дилерами Ruukki в Україні. Під час екскурсії на завод було продемонстровано масштабне виробництво і новітнє обладнання, а також де виготовляються кращі покрівельні матеріали.

 

На нашому сайті представлений повний асортимент покрівельних матеріалів Ruukki, серед яких: металочерепиця, профнастил, фальцева покрівля, софіт, водостік.

Ітера Трейд відвідала зустріч кращих дилерів Galeco в Польщі

2017-12-03

завод водостоків галеко

Відомий польський виробник водостоків Galeco в листопаді 2017 року проводив зустріч для своїх кращих дилерів України в Польщі. Метою зустрічі стала презентація продукту з акцентом на його основні якості і властивості.

 

Компанія «Ітера Трейд» була одним із запрошених гостей, і наші співробітники змогли особисто переконатися в якості використаних матеріалів. Величезний склад, новітнє виробництво, інноваційний підхід і шикарний асортимент - все це про завод Галеко.

 

Ми є офіційним дилером Galeco в Україні, тому у нас представлений повний асортимент продукції, з якою ви можете ознайомитися в каталозі.

 

Увага! У нас в асортименті з'явився металевий софіт Ruukki

2017-11-09

металевий софіт Рууккі

Шановні клієнти, наш асортимент продукції Рууккі поповнився ще одним товаром - це металевий софіт.

 

Металевий софіт Ruukki – це високоякісні панелі для підшивки звисів покрівлі. Вони не тільки надають гарний і естетичний зовнішній вигляд, але і захищають підпокрівельний простір від впливу зовнішніх негативних чинників.

 

Панелі випускаються в покритті PE і PEMA, і гарантія на них становить 30 років. Ознайомитися з повною кольоровою гамою і характеристиками ви можете в каталозі.

«Ітера Трейд» стала переможцем конкурсу «Фасад року» в номінації «Приватний будинок»!

2017-11-06

фасад року

З радістю повідомляємо Вам, що компанія «Ітера Трейд» стала переможцем в конкурсі «Фасад Року», в номінації «Приватний будинок»

 

Ми дякуємо всім, хто брав участь у голосуванні і підтримав наші об'єкти. Переможцем став прекрасний і затишний будиночок, що знаходиться посеред мальовничої природи.

 

Ми справді пишаємося цим досягненням і це стане стимулом прагнути до ще більших вершин і досягнень.

 

Увага! Новинка!

2017-10-24

бауміт нівелло уно

Шановні клієнти! Відомий виробник Baumit запустив виробництво нової самовирівнюючої суміші для підлоги Nivello Uno.

Для неї характерні такі технологічні особливості:

 • Швидко висихає, технічне переміщення вже через 3 години.
 • Укладання підлогових покриттів через 24 години.
 • Підходить для теплих підлог.
 • Відсутність тріщин при твердінні.
 • Товщина шару 3-20 мм.

Детальніше ознайомитися з продуктом можна за посиланням: Baumit Nivello Uno.

Замовити новинку вже можна у нас! Телефонуйте (067) 578-12-22, (066) 578-12-22 та менеджери дадуть відповідь на всі питання.

Нам довіряють!

2017-09-17

ринок столичний утеплення Вентирок макс

Компанія «Ітера Трейд» забезпечує поставки утеплювача Rockwool для фасаду ринку «Столичний»!

 

«Столичний» ринок користується величезною популярністю серед жителів Києва. І тепер він став ще комфортніше і краще, завдяки якісному і грамотному утепленню фасаду, з використанням кращих матеріалів.

 

«Ітера Трейд» - офіційний дилер компанії Rockwool забезпечує поставку утеплювача WENTIROCK MAX 100 мм для фасаду ринку. Вибір цього матеріалу обдуманий, тому що Вентирок Макс на 20% більше енергоефективніший, ніж аналогічний вітчизняний утеплювач. Завдяки цьому взимку в приміщенні буде комфортна температура, а влітку зберігається прохолода, і ви будете впевнені в якості та свіжості продуктів!

 

Нам довіряють багато відомих забудовники і приватні покупці, телефонуйте (067) 578-12-22, (066) 578-12-22 і ми допоможемо вам підібрати підходящий утеплювач.

 

Увага! Ми починаємо продаж нового продукту - пінопласту!

2017-09-10

пінопласт полімер-Славутич

Шановні клієнти, в нашому асортименті з'явилася абсолютно нова позиція - пінопласт для утеплення від компанії «Полімер-Славутич». В наявності на складі підтримується два типи матеріалу: ПСБ-С-15 і ПСБ-С-25. Інші позиції доступні під замовлення.

 

Особливістю пінопласту серії ПСБ-С виробництва «Полімер-Славутич» є те, що він виготовляється в суворій відповідності з ГОСТом. А саме, має необхідну щільність, що є дуже важливим показником і вагомою перевагою над аналогами. Чесна вага пінопласту гарантує повну відповідність всіх теплотехнічних характеристик, а також його надійність і довгий термін служби!

 

Телефонуйте, і наші менеджери допоможуть вам підібрати підходящий утеплювач.

 

Ознайомитися з товаром ви можете в каталозі.

Шановні клієнти! Наш асортимент покрівельних матеріалів поповнився продукцією RanTech!

2017-08-29

покрівельні матеріали RanTech

Шановні клієнти, поспішаємо повідомити вам про те, що асортимент покрівельних матеріалів нашого магазину поповнився продукцією RanTech - металочерепиця та профнастил!

 

Покрівельні матеріали RanTech виробляються на заводі Ruukki на тому ж першокласному обладнанні! Сировина для продукції поставляється спеціально під замовлення концерну і проходить комплексний контроль якості - від початку виробництва і до виходу готового продукту!

 

Товщина сталі складає 0,4 при глянцевому покритті Polyester і 0,43 при матовому покритті Polyester Matt.

 

Покрівельні матеріали RanTech – це продукція високої якості за доступною ціною, яка стане прекрасною заміною китайським і українським аналогам.

 

Ознайомитися з продукцією ви можете в каталозі.

 

Увага! Екструдований пінополістирол вже доступний до замовлення!

2017-08-28

екструдований пінополістирол БАТЕПЛЕКС

Шановні покупці, поспішаємо повідомити Вам радісну новину! Наш асортимент поповнився новим теплоізоляційним матеріалом - екструдований пінополістирол БАТЕПЛЕКС білоруського виробництва.

 

Це високоякісний матеріал, головною його особливістю є те, що він не пропускає вологу і пар, завдяки чому він став ідеальним варіантом для утеплення цоколя, підвалу, фундаменту та інших конструкцій з підвищеною вологістю.

 

У нас представлено 5 товщин матеріалу, наші фахівці допоможуть вам розрахувати і підібрати утеплювач!

 

Ознайомитися з характеристиками матеріалу ви можете в каталозі.

Шановні клієнти!

2017-08-06

сайт бриза.укр

Ми раді повідомити Вам радісну новину - ми запустили спеціалізований сайт продукції Bryza! Тепер вибір водостічної системи і софіта став ще простіше і зручніше. На новому сайті ви знайдете безліч корисної інформації та повний асортимент відсотків і софіта Бріза!

 

Запрошуємо Вас ознайомитися за посиланням: бріза.укр.

 

Увага! Зміна асортименту Ruukki!

2017-07-05

металочерепиця Рууккі Декоррей гранд ruukki decorrey grand

Шановні покупці, поспішаємо звернути Вашу увагу на те, що металочерепиця Ruukki Decorrey більше не виготовляється, замість неї запущена у виробництво металочерепиця Ruukki Decorrey Grand.

 

Новинка відрізняється більшою висотою профілю, за рахунок чого придбала більш цікавий і гарний зовнішній вигляд. 

 

Покриття, в яких можна купити Рууккі Декоррей Гранд: Polyester (PE), Polyester Matt (PEMA), Rough Polmatt (RAFMATT), PUREX. З повною інформацією, технічними характеристиками, а також кольоровою гамою, ви можете ознайомитися в каталозі.

Ітера Трейд - учасник конкурсу кращих проектів «Фасад року» 2017 від Baumit

2017-06-07

фасад року Бауміт

«Фасад Року» - це конкурс від компанії «Бауміт Україна», в рамках якого будуть визначені кращі фасади, створені з використанням систем теплоізоляції і матеріалів для оздоблення фасаду Бауміт.

 

З радістю повідомляємо Вам, що в цьому році компанія «Ітера Трейд» представила 3 проекти в категорії «Приватний будинок». При облаштуванні фасадів була задіяна система теплоізоляції Baumit Star з декоративним оформленням силіконової штукатуркою.

 

Ми будемо вдячні, якщо Ви приділите трохи часу і дасте оцінку нашим старанням.

 

Проголосувати можна за посиланням, в період з 1 червня по 10 липня 2017 року.

 

Продукція Ruukki тепер ще краще!

2017-05-31

товщина стали Рууккі

Шановні покупці! За результатами останніх замірів були встановлені зміни в товщині стали продукції Рууккі. Для покриттів PUREX, PURAL MATT, ROUGH POLMAT товщина тепер становить 0,52 мм, що на 0,02 мм більше, ніж раніше.

 

Компанія Ruukki постійно вдосконалює свою продукцію і робить її ще краще для Вас!

 

Наші фахівці допоможуть Вам підібрати краще покриття для даху!

                        Докладніше...

Новинка від Velux! Перше двокамерне мансардне вікно за ціною однокамерного!

2017-04-02

новий двокамерний склопакет за ціною однокамерного

Компанія Велюкс кардинально оновила свій асортимент, розділивши лінію Преміум на Стандарт і Комфорт, що безумовно обрадує покупців. Вперше на ринку двокамерне мансардне вікно Велюкс за вартістю однокамерного.

 

Таке рішення припаде до душі тим, хто цінує якість і прагне зробити свою мансарду ще більш енергоефективною, і, в той же час, уважно ставиться до вартості. Тепер є можливість купити стильне і надійне дерев'яне мансардне вікно з двокамерним склопакетом за доступною ціною!

 

Наші фахівці допоможуть Вам підібрати оптимальний варіант! У нас найбільший склад вікон в Києві!

 

                        Докладніше...

 

Увага! Остерігайтеся підробок водостічної системи Bryza!

2017-03-30

остерігайтеся підробок водостічної системи бріза

Шановні клієнти! Останнім часом почастішали випадки підробки і контрабанди відсотків Бріза. Така продукція не тільки не має гарантії, а й навіть може бути небезпечною для людини! У зв'язку з цим, хочемо Вам нагадати про способи перевірки і про негативні наслідки покупки підробок.

 

Детальну інформацію про те, як можна переконатися в оригінальності водостоку, а також про те, чому не можна купувати неперевірені вироби, Ви можете дізнатися в Статті.

 

Нагадуємо Вам, що «Ітера Трейд» - офіційний дилер ТМ «Bryza» в Україні! Ми продаємо тільки оригінальну водостічну систему Брізу!

 

                        Докладніше...

Увага! На наш склад надійшов новий утеплювач Rockwool Rockmin Plus!

2017-01-30

Rockwool Rockmin Plus

Поспішаємо повідомити, що на наш склад в Києві надійшла базальтова теплоізоляція Роквул Рокмін Плюс в товщині 80 мм і 110 мм.

Вона відрізняється від Рокмін своєю підвищеною щільністю. Завдяки цьому, її можливо використовувати в якості внутрішнього шару в 2-х шаровій системі вентильованих фасадів! Вона не тільки екологічно чиста і безпечна у використанні, але і досить пружна для такого використання.

Тепер асортимент кращої базальтової теплоізоляції ще більше і ви зможете вибрати саме ту, яка максимально відповідатиме Вашим вимогам.

Телефонуйте, і наші менеджери допоможуть Вам у виборі!

 

                        Докладніше...

 

Нe пропустіть! Оновлення асортименту бітумної черепиці Shinglas!

2016-11-30

Бітумна черепиця Шинглас Нові кольори

Хочемо звернути Вашу увагу на те, що гнучка покрівля від Шінглас поповнилася одразу 9-ма кольорами! Оновилися такі колекції: УЛЬТРА, ФОКСТРОТ, САМБА, КАДРИЛЬ, ДЖАЗ і РАНЧО. Більш детально ознайомитися з ними Ви можете в каталозі.

Також, хочемо повідомити, що колекції ДЖАЙВ і ФОКСТРОТ об'єднані в одну єдину - ФОКСТРОТ, а КАДРИЛЬ АКОРД тепер має назву РУМБА.

З новими відтінками ви можете створити дійсно унікальне і неповторне покриття.

Телефонуйте, і першими оцініть новинку!

 

                        Докладніше...

Увага! Стартує виробництво нової металочерепиці Ruukki!

2016-10-31

Металочерепиця Ruukki Rough Polmatt Рууккі грубий матт RAFMATT

Ми раді повідомити Вам радісну новину! На завод Рууккі надійшла нова сировина для виробництва покрівлі. Вона відрізняється унікальним захисним полімерним шаром - Rough Polmatt (RAFMATT).

 

Це шорсткувате матове покриття, з добре вираженою фактурністю і підвищеною стійкістю до подряпин і механічних пошкоджень. До замовлення вже доступна матова металочерепиця з формою хвилі Monterrey і Adamante в кольорі RR-32 - темно-коричневий.

 

Телефонуйте і першими оцініть новинку!

                        Детальніше...

 

Новинки м'якої черепиці ТехноНІКОЛЬ SHINGLAS вже у нас!

2016-10-18

Бітумна черепиця Шинглас Класик колекція Модерн

У цьому сезоні виробник бітумної черепиці Шинглас радує своїх покупців відразу двома поповненнями в асортименті продукції.

Новий колір «Індіана» в колекції КАНТРІ - це поєднання матових і блискучих базальтових гранул. Комбінація створює шикарний класичний зовнішній вигляд, який стане прекрасним доповненням екстер'єру.

Ще більш вагомим поповненням є колекція «МОДЕРН», яка відноситься до одношарової покрівлі КЛАСІК. Абсолютно нова форма нарізки, і гранулят різних відтінків дозволяють додати даху індивідуальності, а кольорова гамма, що повторює природні ландшафти, впишеться в будь-яке оточення.

                        Докладніше...

Увага! Поповнення асортименту!

2016-10-06

Інтер'єрні фарби Колорит

З радістю повідомляємо Вам, що на нашому сайті з'явився новий розділ Інтер'єрні фарби. У ньому представлена продукція знаменитого українського бренду Kolorit, що призначена для фарбування стелі, ванни, вологих приміщень, а також глибокопроникна грунтовка. Таким чином ми виходимо на новий сегмент ринку і пропонуємо нашим клієнтам ще більші простори для вибору. Тепер, крім вже знайомих товарів, ви можете придбати і барвистий матеріал для декорування внутрішніх стін.

Запрошуємо вас ознайомитися з поповненням на сайті і безпосередньо з продукцією в нашому офісі.

                        Докладніше...

 

Новинка! Супердифузійна мембрана RUUKKI 125!

2016-08-14

Супердифузійна мембрана Ruukki 125

Поспішаємо повідомити про поповнення асортименту новим товаром від відомого фінського виробника покрівель Рууккі. Це супердифузійна мембрана з щільністю 125 г/м2 для гідроізоляції покрівельного утеплювача і відведення вологи з підпокрівельного простору.

Характерними особливостями є підвищена паропроникність, а також стійкість до ультрафіолету.

Телефонуйте і першими оцініть всі переваги!

                        Докладніше...

Увага! Нові надходження RUUKKI на склад!

2016-07-31

 RUUKKI RR531 зелений мох (RAL 6005)

З радістю повідомляємо Вам, що на склад ТОВ «Рууккі Україна» надійшла сировина для виготовлення металочерепиці RUUKKI 20 в кольорі RR531 - зелений мох (RAL 6005). Товщина сталі 0,45 мм, з високоякісним поліестеровим покриттям (РЕ). Воно має приємний глянцевий блиск і чудово виконує свої захисні функції.

Кількість матеріалу обмежена, поспішіть замовити оригінальну покрівлю!

                        Докладніше...

 

Увага, важливе повідомлення!

2016-07-31

Увага важливо!

Хочемо звернути вашу увагу, що металочерепиця з сировини RUUKKI 20 довжиною понад 4 метри не виготовляється!

Виготовлення такої продукції можливо тільки під письмове замовлення клієнта. Таким чином висловлюється згода з тим, що будуть відсутні будь-які претензії до геометрії листів. При цьому офіційна гарантія більше не буде дійсною!

 

Врахуйте це при виборі та оформленні замовлення!

 

                        Докладніше...

Нове покоління мансардних вікон Velux вже доступно для Вас!

2016-07-05

Мансардні вікна Velux

Цього разу компанія Велюкс представляє абсолютно нове покоління вікон, яке можна охарактеризувати такими особливостями:

 • поділ на серії: Стандарт, Комфорт і Преміум;
 • збільшена площа скління, що сприяє надходженню сонячного світла на 10% більше, ніж раніше;
 • сучасний дизайн вікон і аксесуарів;
 • підвищена міцність склопакета;
 • плівка, що втримує уламки в разі пошкодження;
 • більш зручна і приємна система відкривання;
 • модель GLR 3073BT з двома ручками - як саме відкривати Ви вибираєте при експлуатації.

Оновлена продукція вже присутня в нашому каталозі і готова для замовлення!

                        Докладніше...

 

Компанія Ruukki радує новим кольором металочерепиці Finnera

2016-06-15

Металочерепиця FINNERA RR 2H3 Графітова

Хочемо поділитися з Вами звісткою про поповнення нашого асортименту новою продукцією, а саме - металочерепиця Ruukki FINNERA в забарвленні RR 2H3 Графітова (RAL7022). Такий класичний і благородний тон буде незрівнянно виглядати на даху будь-якого особняка і вдало підкреслювати чудовий смак власника.

Поспішайте оцінити новинку, телефонуйте до нас і ми надамо відповіді на всі поставлені запитання, а також допоможемо з розрахунком необхідного матеріалу.

                                                                                                           Докладніше...

Поспішаємо повідомити, що наш склад поповнився Rockwool Rockmin 40 мм!

2016-05-30

Теплоізоляція Rockmin 40 мм

З сьогоднішнього дня до асортименту товарів для утеплення додався ще один представник. А саме, надійшов у продаж утеплювач Rockmin виробництва ROCKWOOL, товщина якого становить 40 мм. І він вже є в наявності на нашому складі!

Високоякісна теплоізоляція стала ще доступнішою. А це означає, що завдяки новинці, Ви зможете створити ізоляційний шар будь-якої необхідної товщини.

Телефонуйте нам, і ми допоможемо визначитися і розрахувати потрібну кількість теплоізоляційного покриття.

                                                                                                           Докладніше...

 

І знову новинка виробництва Rockwool - ізоляція Rockton товщиною 70 мм!

2016-05-30

Теплоізоляція Rockton 70 мм

Виробник продовжує радувати випуском нових продуктів і на цей раз - це акустична теплоізоляція Rockton, товщина якої становить 70 мм.

Така базальтова вата від ROCKWOOL чудово підходить для використання з профілем 75 мм. Використовувати її можна для багатошарових стін, наприклад, гіпсокартонних перегородок. Вона створює надійну звукоізоляцію і забезпечить акустичний комфорт у всьому будинку.  

Звертайтеся до нас, і ми допоможемо підібрати комплект ізоляційних матеріалів!

                                                                                                           Докладніше...

З радістю повідомляємо, що у нас в продажу з'явилася новинка від Baumit!

2016-05-16

Пастоподібна шпаклівка Baumit FinoFinish S

Компанія Baumit радує нас випуском своєї нової продукції - дисперсійної пастоподібної шпаклівки FinoFinish S. З нею Ви можете якісно зашпаклювати стіни під фарбу або шпалери.

Вона виграє серед подібних матеріалів за рахунок підвищеного рівня білизни, а також структури, з якою приємно працювати.
Завдяки пластичності наносити її зручно і легко.

Телефонуйте нам, і домовляйтеся про замовлення шпаклівки вже зараз.

                                                                                                           Докладніше...

 

Увага! Знижено ціну на металочерепицю RUUKKI Finnera. Не прогавте!

2016-04-19

Фінська металочерепиця RUUKKI Finnera

Акційна ціна на листи фінської модульної металочерепиці RUUKKI Finnera - 6,80 €. Унікальна форма профілю робить металочерепицю Finnera естетичною, практичною і довговічною.

Крім цього, виробник надає гарантію терміном 40 років на даний вид покрівельного матеріалу. 

Не прогавте можливість вигідно придбати якісну покрівлю!

                                                                                                           Докладніше...

З радістю повідомляємо, що у нас з'явилася нова металочерепиця компанії Сталекс!

2016-02-23

Металочерепиця Сталекс

Ми пропонуємо до Вашої уваги нову металочерепицю компанії Сталекс. Тепер Ви зможете придбати у нас якісну покрівлю за доступною ціною. Першокласне покриття і різні дизайнерські рішення виділяють цю металочерепицю з багатьох. Вона добре підійде як для сучасних рішень екстер'єру, так і для будівель c історичною архітектурою.

Ви можете легко проконсультуватися у наших менеджерів. Телефонуйте!

                                                                                                           Докладніше...

 

Представляємо Вашій увазі, у нас з'явилася гребенева вентиляційна стрічка!

2016-02-17

Конькова вентиляційна стрічка

З радістю повідомляємо, що на нашому сайті з'явилася в наявності гребенева вентиляційна стрічка. Тепер Ви зможете з легкістю захистити Ваш підпокрівельний простір від води, снігу, птахів і комах.
Телефонуйте нам і поспішайте зробити замовлення. 

 

Докладніше...

Пройшов традиційний і щорічний з'їзд FAKRO в Польщі!

2016-02-17

Щорічний з'їзд FAKRO в Польщі

Минулого тижня відбулася грандіозна подія в світі будівництва!
Наша компанія відвідала щорічний з'їзд FAKRO в Польщі. Кращі дилери України за підсумками 2015 року були зібрані в одному місці і провели чудових і інформативних 4 дня. Ми раді бути в топі таких компаній і вдячні нашим клієнтам, що з їх допомогою ми стаємо більш досвідченими.

Докладніше...    

 

Повідомляємо, що на нашому складі з'явився Rockwool Rockmin в товщині 150 мм!

2016-02-15

Теплоізоляція Rockmin 150

На численні прохання наших клієнтів у нас на складі з'явився утеплювач Rockwool Rockmin в товщині 150 мм.

Тепер ви з легкістю зможете вибрати актуальну для Вас товщину. З нами утеплювати покрівлю стало ще зручніше і швидше. Ми завжди раді допомагати нашим покупцям. Телефонуйте до нас і домовляйтеся про кількість матеріалу.

Докладніше...

Чергове поповнення серед продукції Galeco - водостік Luxocynk!

2016-01-24

Водостічна система Luxocynk

Компанія Galeco не втомлюється нас радувати новинками. Цього разу пропонуємо до Вашої уваги водостічну систему Luxocynk. 

Класичний сріблястий колір і відмінна якість забезпечить Вашому будинку естетичний зовнішній вигляд на довгі роки!

Телефонуйте нам і ми Вам допоможемо з вибором водостоку!

Докладніше...

 

Новинка від виробника Galeco - водостік преміум класу Stal 2!

2016-01-21

Водостічна система Stal 2

З радістю повідомляємо про поповнення нашого асортименту водостоків! Цього разу компанія Galeco порадувала нас водостічною системою преміум класу - Galeco Stal 2.

Це абсолютна зірка серед подібних товарів, якій немає рівних! Прекрасний зовнішній вигляд матеріалу допоможе підкреслити почуття стилю господарів.

Телефонуйте нам і ми відповімо на всі Ваші запитання!

Докладніше...

Три нові кольори в колекції бітумної черепиці IKO Cambridge Xtreme!

2015-11-09

Бітумна черепиця IKO

Представляємо Вашій увазі новинки в кольоровій гамі бітумної черепиці IKO колекції Cambridge Xtreme!

Різноманітність кольорів поповнив смарагдовий 48 Forest Green, пісочний 49 Earthtone Cedar і бордовий 54 Aged Redwood.  

Телефонуйте нам і ми допоможемо Вам з вибором кольору Вашої покрівлі!

Докладніше...

 

У нас нова чергова поставка фінської бітумної черепиці Katepal

2015-11-04

Фінська бітумна черепиця Katepal

Шановні партнери та клієнти, з задоволенням Вам повідомляємо, що ми прийняли нову партію бітумної черепиці Katepal! Тепер всі колекції фінської покрівлі у нас в наявності, що відчутно скоротить час доставки Ваших замовлень!

Нагадуємо, що бітумна покрівля Katepal - матеріал високої якості, що має чудові кольорові рішення. 

Телефонуйте нашим консультантам, обирайте і замовляйте свою бітумну черепицю Katepal!

Детальніше...

Пропонуємо до Вашої уваги нашу новинку - екструдований пінополістирол білоруського виробництва "ТЕНЗІПЛЕКС"!

2015-10-04

Екструдований пінополістирол "ТензіПлекс"

Плити ТЕНЗІПЛЕКС застосовують в системах утеплення, в багатошарових панелях і елементах будівельних конструкцій, теплоізоляції фундаментів, стін будівель і споруд; для утеплення підлог, підвальних приміщень; теплоізоляції поверхонь холодильних камер, покрівель; утеплення лоджій і балконів, гаражів, інших споруд; шумо- і звукоізоляції.

Детальніше...

 

"Ітера Трейд" - офіційний дилер компанії Bryza!

2015-07-12

Ми стали офіційними дилерами компанії BRYZA!

З радістю повідомляємо Вам, що компанія Ітера Трейд уклала договір з європейським лідером з виробництва водостічних систем Bryza!

 

Це нова сходинка розвитку для нас, як для постачальників якісної продукції! Тепер продукція Bryza у нас в наявності, що значно спростило процес нашої співпраці з виконробами і субдилерами.
 
Запрошуємо Вас до нас на склад, де Ви можете придбати новаторську водостічну систему, а також сайдинг-софіт найвищої якості від компанії Bryza.

З радістю повідомляємо Вам, що компанія "Ітера Трейд" бере участь в конкурсі "Фасад Року"!

2015-06-18

ЖК «ROYAL HILL», ВУЛ. ДОКУЧАЄВСЬКА, 8. М.КИЇВ

«Фасад Року» - конкурс від компанії «Бауміт Україна», який дозволяє проектувальникам за допомогою новітніх технологій будівництва Бауміт розкрити свій творчий потенціал і втілити в життя найсміливіші ідеї з декоративного оздоблення фасадів.

Представляємо Вашій увазі проекти компанії «Ітера Трейд»:

ЖК «ROYAL HILL» (вул.Докучаєвська, 8, м Київ), де ми продемонстрували використання системи утеплення Baumit Pro з декоративною обробкою силіконовою штукатуркою Baumit SilikonTop;

приватний будинок (вул. Тімірязєвська, 6, м.Київ) із використанням системи утеплення Baumit Star з декоративною обробкою силіконовою штукатуркою Baumit SilikonTop.

 

У нас поповнення! Нові кольори IKO Armourvalley

2015-06-16

Нові кольори IKO Armourvalley

IKO Armourvalley® - високоякісний рулонний матеріал з модифікованого АПП бітуму, покритий керамізованими гранулами, чудово поєднується за кольоровою гамою з черепицею IKO.

Тепер Ви можете замовляти ендову IKO Armourvalley в колір черепиці: 

49 Earthtone Cedar53 Autumn Brown, 54 Aged Redwood55 Riviera Red.

Ці позиції входять в програму 100% наявності.

Мансардні вікна FAKRO першими на ринку отримали сертифікат TÜV

2015-05-20

Итера Трейд Оптовий продаж будівельних матеріалів

Сертифікат TÜV має найвищий ступінь довіри німецьких і європейських споживачів. Продати що-небудь на ринку Західної Європи без нього практично неможливо..

Для продукту, який пройшов сертифікацію, автоматично відкривається "зелена дорога" в усі куточки світу. Процедура сертифікації не обов'язкова, але престиж схвалення TÜV сам собою підштовхує компанії, які поважають себе і свого споживача, проходити її.

Детальніше...

 

У нас новий сайт!

2015-02-12

Ітера Трейд Оптовий продаж будівельних матеріалів

Шановні клієнти, партнери та просто відвідувачі нашого сайту, ми раді Вас вітати на новому сайті компанії "Ітера Трейд". Розробляючи та втілюючи ідеї при створенні цього сайту, ми намагалися реалізувати максимально зручний, простий і, водночас, функціональний інтерфейс.

 

Сподіваємося, що Вам сподобається нова функціональність і дизайн. Ми старалися!

Ми переїхали в новий офіс

2014-11-30

Ітера Трейд Оптовий продаж будівельних матеріалів

З радістю повідомляємо, що з 1 грудня компанія "Ітера Трейд" переїхала в новий офіс. Тепер ми знаходимося за адресою: м Київ, 03150, вулиця Ямська, 72. Саме тут Ви можете зустрітися з фахівцями нашої компанії підібрати необхідні будівельні матеріали.

Детальніше...

 

Каталоги марок

 • ROCKWOOL
 • RUUKKI
 • BRYZA
 • GALECO
 • KATEPAL
 • JUTA
 • VILPE
 • BAUMIT
 • CERESIT
 • RANNILA
 • VELUX
 • FAKRO